Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

Se face treaba si cu un GS de numa-numa. Depinde ce vrei.

Ca parere personala insa, eu n-as lua Adventure-ul. As alege linistit GS-ul ca unde merge unul, ajunge si celalalt. Gurile rele zic chiar mai lejer cu GS-ul simplu.

GS 1200 ADVENTURE!!! am zis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:( :( :lol: :lol: ;)

Te bucuri ... Ai reuÂşit să nă îmbolnăveÂşti pe toți. S-a dus pe apa sâmbetei clubul nostru de ciopăriÂşti.

Asta e viața...

P.S. Oricum o comit numai pentru o vară. Teoretic. Poate dă D-zeu Âşi nu-mi place.

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te bucuri ... Ai reuÂşit să nă îmbolnăveÂşti pe toți. S-a dus pe apa sâmbetei clubul nostru de ciopăriÂşti.

Asta e viața...

P.S. Oricum o comit numai pentru o vară. Teoretic. Poate dă D-zeu Âşi nu-mi place.

adica de ce sa nu fi si una si alta?iti interzice legea?ia nu ma enereva,ca peste 2 ani imi iau si o sportiva... :( no way!!!ps.motivatia mea personala este aceea de a-mi proteja Vulcanul atunci cand vreau s-o ARD aiurea prin codru. si cum nu s-a confectionat pana acum un chopper-enduro(inafara Vulcanului lui Lipo :( )ma gandesc ca nu e chiar neortodox ceea ce intentionez sa fac,macar acu,cat mai pot.sper sa-mi iasa calculele si sa o procur,ca de restul ma doare in...rima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sutienele cu pernuță se vor vinde ca pâinea caldă în Vietnam, în contextul în care autoritățile comuniste ale țării vor să interzică motocicliÂştii cu... pieptul mic.

 

Potrivit proiectului legislativ, orice persoană cu o circumferință a pieptului sub 70cm nu va mai putea circula cu motocicleta pe străzile țării.

 

Aproape 90% dintre vehiculele care circulă în Vietnam sunt motociclete, notează Daily Telegraph.

 

Ideea proiectului este aceea de a împiedica persoanele prea slabe, prea scunde sau bolnăvicioase să conducă o motocicletă. Cei care suferă de boli de ficat sau sinuzită vor fi de asemenea excluÂşi de la dreptul de a conduce un asemenea vehicul.

 

Vietnamezii nu sunt deloc încântați de ideea guvernului, în contextul în care multe dintre femei au sâni mici, în timp ce bărbații sunt în marea lor parte scunzi Âşi slabi.

 

Pe bloguri, internauții s-au amuzat copios de acest plan, imaginându-Âşi polițiÂşti de trafic care le opresc pe motocicliste pentru a vedea dacă sunt sau nu suficient de pieptoase.AGERPRES/(Daniel Duncă) PS...daca vreti sa vizitam intr-o zi Vienamul,hai la sala!cine se mai baga?eu,din principiu,nu port sutien!

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu rade,ca se ia!

 

Stiu. La mine e dambla veche, de cand aveam Minsk-ul. Ce-a mai patimit saracul cu mine pe la Dalhauti... :(

Si cum de curand am testat valentele off-road ale GPZ-ului, parca m-a muscat iar patima...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu. La mine e dambla veche, de cand aveam Minsk-ul. Ce-a mai patimit saracul cu mine pe la Dalhauti... :(

Si cum de curand am testat valentele off-road ale GPZ-ului, parca m-a muscat iar patima...

problema ta are o rezolvare,se numeste TRANSALP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vaci capre .. parcă am fi club de medici veterinari

 

 

Dacă ai Âşti tu ce bună este carnea de capră..... te-ai reprofila la bătrânțe..... Daca-i mai pui Âşi o varză în față...e sinucidere curată.Nu te opreÂşti frate....

 

am testat valentele off-road ale GPZ-ului, parca m-a muscat iar patima...

săracul GPZ....... în loc să- i arăți frumusețea pistei sau a Âşoselei . Mi-e milă de el că stiu cum suferă bestiile astea dacă nu au drum bun sub roți..

Editat de DR. G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

săracul GPZ....... în loc să- i arăți frumusețea pistei sau a Âşoselei . Mi-e milă de el că stiu cum suferă bestiile astea dacă nu au drum bun sub roți..

 

Ai dreptate, doctore, nu-i pentru asa ceva. Insa nici pentru pista nu e. Oricum pista nu m-ar pasiona!

 

Transalp si V-strom, da! Mai pe gabaritul meu, adica. Poate am sa le incerc asa, ca a doua motocicleta dupa un V-max :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICE!!!!

 

NICE!!!!

pt LAU;adica nu e suficient ca ti-ai luat manea,acu mai esti si stelist...f tareeeee!sa-ti traiasca nr matricol! :) ciudate apucaturi mai au unii de la o anumita varsta...ce mai urmeaza?schimbare de sex?tu nebuno tu.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt LAU;adica nu e suficient ca ti-ai luat manea,acu mai esti si stelist...f tareeeee!sa-ti traiasca nr matricol! :) ciudate apucaturi mai au unii de la o anumita varsta...ce mai urmeaza?schimbare de sex?tu nebuno tu.... :laugh:

Este o vopsea specială care se aplică pe numărul de înmatriculare.Când eÂşti fotografiat de camera radar, apare mesajul care-l vezi.

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Siriu, 02.11.2008

 

Vad ca plimbarile de toamna se tin lant. Parca ne miscam acum mai natural ca in luna august...

 

Unde mergem in decembrie? Nordkapp, ceva?! :nono:

Hai sa fim noi sanatosi!

 

 

L.E. Am gasit si eu spray d'ala smecher, cautam cu Otelul Galati dar la aplicare a iesit altceva... :rolleyes:

post-3355-1226215452_thumb.jpg

post-3355-1226215460_thumb.jpg

post-3355-1226215468_thumb.jpg

post-3355-1226215475_thumb.jpg

post-3355-1226215485_thumb.jpg

post-3355-1226215504_thumb.jpg

post-3355-1226215511_thumb.jpg

post-3355-1226215518_thumb.jpg

post-3355-1226215527_thumb.jpg

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...