Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

Ioi lele... parcă eÂşti celebrul vrăjitor pane rumburaku cu Âşi mai celebrul cufăr. Ce aveai acolo în omule? Comoara piraților din Insula ÂŞerpilor?

si inca n-ai vazut nimic...ala era puiul,uite-o si pe ma-sa:ps. daca aveti de carat mobila,fier vechi,prune,sau molan(Lau) acum stiti la cine sa apelati!

post-12367-1258914763_thumb.jpg

post-12367-1258914785_thumb.jpg

post-12367-1258914801_thumb.jpg

post-12367-1258914811_thumb.jpg

post-12367-1258914822_thumb.jpg

post-12367-1258914843_thumb.jpg

post-12367-1258914859_thumb.jpg

post-12367-1258914872_thumb.jpg

post-12367-1258914908_thumb.jpg

post-12367-1258915062_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci ti-ai deschis firma de transport marfa, da? Bravo, bro! Pe extern te bagi? Dupa cateva drumuri de Italia, ii falimentezi pe aia cu microbuzele! ;)

 

Si apoi mai ai un avantaj: daca Doamne-feri te lasa mobra in drum, o bagi frumusel in cufar si o trimiti acasa cu posta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca n-ai vazut nimic...ala era puiul,uite-o si pe ma-sa:ps. daca aveti de carat mobila,fier vechi,prune,sau molan(Lau) acum stiti la cine sa apelati!

Ce s-ar mai putea spune. Nimic. IMENS. HUGE. Apocaliptic.

Speachless.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-ar mai putea spune. Nimic. IMENS. HUGE. Apocaliptic.

Speachless.

in 2012 ma bag in el si scap...l-as lua si pe Ghica,dar sigur ii ramane ceva afara si-ar fi in pericol.

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi mi-a venit...

 

Multi km de placeri impreuna, frate Subaru! Intotdeauna sa te scoata de pe unde o bagi! :crack:

 

P.S. Am inteles rostul cufarului-mamut de pe Vulcan: unde se termina drumul, scoti KaTeMeul si dai praf la lume... :(

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi km de placeri impreuna, frate Subaru! Intotdeauna sa te scoata de pe unde o bagi! :)

 

mersi bro. la inceput o sa o bag mai usor ca sa fiu sigur ca o scot mai lesne dupa care ma infig adanc in ea.m-au pus fratii Cara si Misha in tema ,e naravasa rau iapa asta... ei au dezvirginat-o(vorba sa fie,oricum nu era fata mare).nici macar nu am atins-o,eu fiind la capitala. noroc cu prietenii... :finger: tu mai stii unde e Romania pe harta? hai acasa!

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-au pus fratii Cara si Misha in tema ,e naravasa rau iapa asta... ei au dezvirginat-o(vorba sa fie,oricum nu era fata mare).nici macar nu am atins-o,eu fiind la capitala. noroc cu prietenii...

Acum sincer să fiu ... m-a cam speriat. Bine recunosc, era Âşi ud pe jos, eu eram ud în altă parte, e rea. Poza aia spune tot. Dar dacă o iei aÂşa încetiÂşor se rezolvă.

Să o stăpâneÂşti sănătos, Âşi mulți kilometri în Âşeaua ei.

Să te țină fundul Bro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhuuu,ce avem aici...nice:) sa o stapanesti sanatos:)o bagi la noroi??:)

nu,o tin in sufragerie cu un mileu pe ea,iar pe sea pun un peste de sticla,viu colorat incadrat de celebra balerina si de pescarul chinez ,care faceau furori in anii 80... multumesc pt urare desi e un pleonasm; daca reusesc sa o stapanesc,logic,raman sanatos!

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu,o tin in sufragerie cu un mileu pe ea,iar pe sea pun un peste de sticla,viu colorat incadrat de celebra balerina si de pescarul chinez ,care faceau furori in anii 80... multumesc pt urare desi e un pleonasm; daca reusesc sa o stapanesc,logic,raman sanatos!

 

Nu esti de loc glumet......nu vad nici un pleonasm.....mereu am ramas uimit de oamenii din focsani....stii tu bn la ce ma refer.....nu impresionezi pe nimeni....cu stilul tau:)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti de loc glumet......nu vad nici un pleonasm.....mereu am ramas uimit de oamenii din focsani....stii tu bn la ce ma refer.....nu impresionezi pe nimeni....cu stilul tau:)

:)

Florine,imi cer scuze! poate am fost putin obraznic sau poate umorul nu e punctul meu forte,sau poate stradaniile mele de a te impresiona au esuat lamentabil,sau poate stilul meu lasa de dorit...dar,in numele lui Dumnezeu,explica-mi te rog sensul intrebarii:"o bagi in noroi?",atunci cand te referi la o motocicleta ENDURO-touring,pt ca s-ar putea ca eu sa nu fiu foarte receptiv la metafore in luna decembrie. nu te supara dintr-atat,dar chiar nu am inteles. Sarbatori fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine,imi cer scuze! poate am fost putin obraznic sau poate umorul nu e punctul meu forte,sau poate stradaniile mele de a te impresiona au esuat lamentabil,sau poate stilul meu lasa de dorit...dar,in numele lui Dumnezeu,explica-mi te rog sensul intrebarii:"o bagi in noroi?",atunci cand te referi la o motocicleta ENDURO-touring,pt ca s-ar putea ca eu sa nu fiu foarte receptiv la metafore in luna decembrie. nu te supara dintr-atat,dar chiar nu am inteles. Sarbatori fericite!

:kali:,era "o bagi la noroi?"asta insemnand dak iesi cu ea la offroad...noroi,paduri,drumuri proaste...dar am uitat ca pe la noi,ca si eu sunt din vrancea...nu se poarta si aveam degeaba paduri...la noi e asfaltul....toata chestia ai luat-o ca pe jignire cred....de asta ai reactionat asa....oricum nu are rost sa ne contrazicem doar pt faptul ca oamneii din jur sunt insociabili:)...a si nu m-am suparat....am vazut ca e tacere...si ma gandeam ca se poate socializa pe aici....da nu e loc...:kick:) :finger: Hai bafta...sarbatori fericite si tie... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare frate Subaru si bun venit in rindul celor care au parte doar de drumuri bune ! :moto:Uimitor motorul ! Ma bucur ca ai spart granita si poti ajunge acum in apropierea caprelor negre :finger:

nu ma mai ispiti cu pozela alea...azi am calarit iapa pt prima oara,stiu,am incalcat legea(prietenii stiu de ce).multumesc!

Mesaj completat

:kick:,era "o bagi la noroi?"asta insemnand dak iesi cu ea la offroad...noroi,paduri,drumuri proaste...dar am uitat ca pe la noi,ca si eu sunt din vrancea...nu se poarta si aveam degeaba paduri...la noi e asfaltul....toata chestia ai luat-o ca pe jignire cred....de asta ai reactionat asa....oricum nu are rost sa ne contrazicem doar pt faptul ca oamneii din jur sunt insociabili:)...a si nu m-am suparat....am vazut ca e tacere...si ma gandeam ca se poate socializa pe aici....da nu e loc...:D) :kali: Hai bafta...sarbatori fericite si tie... :)

ok! Florine,STOP!maine dau un spritz,in cinstea motorului...te astept. o sa vezi atunci cat de sociabili suntem cu totii!daca te bagi,trim un mesaj privat cu nr tau sa-ti dau detalii. ps.mi-e teama ca nu ai inteles gluma de te arunci ca surdu-n toba! hai maine acasa si mai vorbim!am vb serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti de loc glumet......nu vad nici un pleonasm.....mereu am ramas uimit de oamenii din focsani....stii tu bn la ce ma refer.....nu impresionezi pe nimeni....cu stilul tau:)

:)

Eu sincer nu Âştiu la ce te referi Âşi sunt din FocÂşani. Te asigur că Âşi eu sunt uimit de moldovenii cu Âştaif BucureÂşti.

Pot pune pariu că nimeni nu încearcă să te impresioneze, n-aÂş vedea rostul.

....am vazut ca e tacere...si ma gandeam ca se poate socializa pe aici....da nu e loc...:kick:) :kali: Hai bafta...sarbatori fericite si tie... :finger:

Loc e pentru toată lumea, dar depinde mult de ceea ce ceri. Ce oferi asta primeÂşti.

Se poate socializa ... dar nu neapărat pe aici. Puțini dintre noi stau la calculator permanent.

Deh vârsta. Nu prea ne mai arde de chat-uială după 10 ore de servici. Servici e chestia aia de te ajută să-ți plăteÂşti facturile Âşi-ți hrăneÂşte familia.

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va bateti joc si de topicul asta ... Si ce e si mai rau e ca ati atras in chestia asta si pe venerabilul responsabil cu facutul curateniei pe aici prin ,,Vrancea". Hai sa traim cu totii ! Ne vedem la sprit ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron: tu mai stii unde e Romania pe harta? hai acasa!

 

 

Am ratacit harta bro si vin mai usurel asa, intreband din stanga-n dreapta. Ajung prin iulie. Sa ne vedem sanatosi! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Am ratacit harta bro si vin mai usurel asa, intreband din stanga-n dreapta. Ajung prin iulie. Sa ne vedem sanatosi! ;)

:D Hai,hai, spre romania ca se naste ala micu ! :birthday: http://picasaweb.google.com/ADITZAVN/OTREC...899779820718514

post-40406-1261687071_thumb.jpg

Editat de Aditza VN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna dimineata, fetelor! Ce-i cu amorteala asta pe aici, ai?! Ia fuguta si spalati ochisorii de puchini, si aruncati o privire pe geam. Cum e vremea, tot nasoala, asa-i? Hai ca v-am adus ceva cald, mai bun decat cafeaua de dimineata!

 

Pozele sunt din doua drumetii, una catre Lake Tekapo, tulburand in treacat linistea lacurilor Aviemore si Pukaki, cealalta la Aoraki Mt. Cock (3754m inaltime), pe langa acelasi Lake Pukaki, de data asta in lungul lui. Plecat de dimineata si ajuns inapoi pe inserat, nu din cauza drumului lung, ci a deselor pauze pentru “colorata colorata, maine dimineata-i gata!”.

 

Drum destul de liber, multi motociclisti, si cu exceptia posesorilor de GS 1200 (no offence, Lau :D ) toti saluta sau raspund la salut. Si iar m-a salutat unul cu un Fazer parca, ridicand mana la “palarie” in timp ce taraia genunchiul pe jos intr-o curba. Eu am dat inteligent din cap, dar s-o fi prins el… Temperatura cam 24 de grade, nitel vant, asfaltul… dar hai ca nu va mai amarasc! :rock:

 

 

Enjoy! :crack:

post-3355-1262930349_thumb.jpg

post-3355-1262930407_thumb.jpg

post-3355-1262930450_thumb.jpg

post-3355-1262930534_thumb.jpg

post-3355-1262930560_thumb.jpg

post-3355-1262930596_thumb.jpg

post-3355-1262930632_thumb.jpg

post-3355-1262930664_thumb.jpg

post-3355-1262930702_thumb.jpg

post-3355-1262930732_thumb.jpg

post-3355-1262930765_thumb.jpg

post-3355-1262930818_thumb.jpg

post-3355-1262930852_thumb.jpg

post-3355-1262930883_thumb.jpg

post-3355-1262930908_thumb.jpg

post-3355-1262930945_thumb.jpg

post-3355-1262930994_thumb.jpg

post-3355-1262931026_thumb.jpg

post-3355-1262931063_thumb.jpg

post-3355-1262931095_thumb.jpg

post-3355-1262931131_thumb.jpg

post-3355-1262931163_thumb.jpg

post-3355-1262931188_thumb.jpg

post-3355-1262931390_thumb.jpg

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor! Ce-i cu amorteala asta pe aici, ai?! Ia fuguta si spalati ochisorii de puchini, si aruncati o privire pe geam. Cum e vremea, tot nasoala, asa-i? Hai ca v-am adus ceva cald, mai bun decat cafeaua de dimineata!

Enjoy! :crack:

Curat Murdar...Cam asta văd eu pe geam, mate. Dabăl iu ti eif mate. E un drum lung până la vară pt noi. Mai fă câteva mii Âşi pentru noi acolo.

Drum bun oriunde te vei duce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...