Sari la conținut

Sfat genti laterale


Postări Recomandate

Salut!

Am niste genti laterale Louis, sunt foarte multumit de ele!

Dar problema este urmatoarea:

In momentul achizitiei mi-au venit acasa gentile, cu niste plasticuri foarte moi...ce se pun in genti, in buzunarele "speciale" pentru asa ceva.

Acele plasticuri sau ce naiba sunt, nu pastreaza forma normala a gentii ci se indoaie...

Cu ce as putea inlocuii acele plasticuri? Am intrebat pe ici pe colo si unii au recomandat plexit sau tabla (sa ii bat marginile cu ciocanul de vreo 2-3 ori sa nu ma tai..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ti-ai rezolvat problema, am cumparat acum cativa ani, din Dedeman sau Hornbach, nu mai tin minte, o placa de 50 x 50 cm din PVC. Intreaba de ele, erau mai intr-un colt, nu se vedeau. Am patit si eu aceeasi poveste cu geanta de rezervor din acelasi set, banuiesc, acel plastic s-a sfaramat. Mai poti incerca cu niste linoleu mai gros, nu neaparat panzat. Varianta cu tabla, daca nu este din aluminiu, va fi geanta mai grea decat continutul. Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ti-ai rezolvat problema, am cumparat acum cativa ani, din Dedeman sau Hornbach, nu mai tin minte, o placa de 50 x 50 cm din PVC. Intreaba de ele, erau mai intr-un colt, nu se vedeau. Am patit si eu aceeasi poveste cu geanta de rezervor din acelasi set, banuiesc, acel plastic s-a sfaramat. Mai poti incerca cu niste linoleu mai gros, nu neaparat panzat. Varianta cu tabla, daca nu este din aluminiu, va fi geanta mai grea decat continutul. Succes

Linoleu deala are...cu aluminiu as incerca, dar o sa caut si de pvc, multumesc frumos :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...