Sari la conținut

Postări Recomandate

Am o lista de cateva motive sa NU merg acolo. Raportul pret/calitatea serviciilor e unul dintre ele. Pretul in cazul de fata n-ar fi critic, dar sincer nu am incredere ca o sa fie treaba buna. Next?

Sincer ,nu am avut esecuri :scratch: ,dar trebuie sa stai bine in cont daca sint multe probleme.Solutia e sa fie rezolvate TOATE .Altfel.......se da vina de la una la alta.Oricum,la ridicare TU decizi daca e rezolvat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 632
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

moto extrem - Cristian - 0766181616 - lucru cu el de ani buni, si face treaba foarte buna, plus ca pe partea de piese iti aduce orice piesa de oriunde din lume la un pret bun!

Editat de AxL_FzR_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta daca nu mai cunoaste cineva si alti mecanici ... eu de Jo sunt foarte multumit iar la Spidy am fost doar o singura data pt a-mi schimba guma pe fata la mobra si am fost multumit de cum lucreaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@maiermarius85 - habar nam , ce spui tu acolo , intrebarea era pe forum, am raspuns la acea intrebare din punctul propiu de vedere dupa cum se vede. faptul ca tu sau altii ati avut anumite probleme nu inseamna ca este reclama mincinoasa. eu nu am mintit. Daca ai ceva de spus, fi acolo unde trebe si spunei omului parerea ta legat de service, dar nu te lega de ceea ce am scris eu...ptr ca habar nu ai ce vorbesti.

 

Eu recomand acest service (Sorin) , in baza interventiilor avute la motocicleta mea si a pieselor achizitionate in ultimii 2 ani. A fost cinstit cu tot ceea ce am facut acolo, inclusiv cu preturile pentru piese etc.

 

@ Virusake - tu nu ai avut un scuter pana de curand?

 

PS. Cum adica , nu a fost staisfacut onorabil?

Editat de AxL_FzR_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei ce '' fac reclama'' sunt veterani in motociclism nu cred ca ar fii un motiv sa va indrume la o persoana neserioasa !!!

Avand in vedere faptul ca pana nu treci prin ele nu le cunosti !!!

Toti sunt buni !!!

Fiecare are ceva bun in el !!! Toti care au trecut pe la ei l-au pastrat pe cel mai bun !!!

Bafta

 

Avem mecanici foarte buni in sibiu doar ca trebuie sa le apreciem munca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@AxL_FzR_ nu, scuter am avut in primii 2 ani de cand m-am inregistrat pe acest site dupa care am trecut la 125cmc si respectiv 650cmc.

N-are rost sa intru in detalii despre serviciile lor ca numa` imi aduc aminte de tzeapa luata si iar ma enervez ... probabil pe tine te-au multumit serviciile efectuate de ei, pe mine si pe MULTI altii nu.

Partea proasta este ca am aflat de "prestatiile" lor abia dupa ce am ajuns la ei si a fost prea tarziu. Acestea fiind spuse am incheiat discutia legata de ei.

Editat de ViRuSaKe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti in 2013 , la ce te astepti , toata lumea de fura, si te ingroapa, diferenta este ca la romani in special , vor totul gratis si de calitate , mai mult decat atat, recunostiinta sau respect pentru anumite produse cumparate este ca si 0. Noua ni se cuvin tot felul de lucruri ! ar trebui ca nu noi sa ne rugam la d-zeu ci mai bine el sa se roage de la noi .............da

 

corect aberez deja! sau nu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@AxL Ce-i drept la noi nu prea ai de la ce sa te astepti, eu in general vreau calitate si nu comentez asupra pretului atata timp cat e CALITATE. Dar la noi se pare ca majoritatea lucreaza scump si calitate 0.

 

@SSb_484 crede-ma ca daca as sta la casa si eu as face acelasi lucru ca si tine (cel putin la chestiile mai usoare ca sa zic asa).

Editat de ViRuSaKe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca exagerati putin . sunt si meseriasi care isi dau interesul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am avut scuter:)..ala de 400 :)

Problema nemultumirii cred ca intervine in momentul in care mecanicul are 10 motoare in curte , si toti vor ACUM sa fie gata. Nu are pe cineva sa faca "munca de jos" adica schimbat un lant , un cauciuc sau ceva , si trebuie sa le faca el toate..atunci incepe graba , "fusereala" si lumea devine nemultumita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am avut scuter:)..ala de 400 :)

Problema nemultumirii cred ca intervine in momentul in care mecanicul are 10 motoare in curte , si toti vor ACUM sa fie gata. Nu are pe cineva sa faca "munca de jos" adica schimbat un lant , un cauciuc sau ceva , si trebuie sa le faca el toate..atunci incepe graba , "fusereala" si lumea devine nemultumita.

 

Corect, dar daca astepti cat zice mecanicul si mergi abia cand zice el ca e "gata treaba" si constati ca dupa ce ca ai platit cat ti-a cerut si ai asteptat cat a fost nevoie, treaba nu a iesit tocmai dupa cum te asteptai, atunci ce mai zici ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...