Jump to content

MotoVloggeri Romani

Recommended Posts

Pai la clipul asta ai media de varsta ridicata pentru ca ne-ai bait-uit pe noi.

Stai ca ma intorc, am uitat sa dau dislike!

Succes!

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

L-a mancar in c*r si pe Bandit. Nu putea sa-si vada si el de treaba. Da-le-n plm de vizualizari ca nu mai ai 16 ani. Exista o vorba romaneasca foarte adevarata care zice "Gura bate c*rul" :))) 

Da' ce-are pulifriciu' cu Bucurestiu' meu? Stai in ma-ta in orasul tau cu 3 samafoare daca nu esti in stare sa te pazesti in trafic aglomerat.

Ti-ai luat oras?! :)))

Posted Images

La 01.10.2020 la 0:25, LimpTA a spus:

@benilica am citit discutia pe diagonala si ma intreb oare daca venind tocmai aici sa ti-o fluturi a fost o decizie inteleapta :))

Sau mai pe scurt Benilica , e un continut de rahat ! Lasa-te !

Acum 12 ore, caracterincompatibil a spus:

Ăștia doi nu au făcut un accident în viața lor?  Cheamă poliția la un accident fără victime.. de râsul curcilor.Ala cu motorul e cel puțin fătălău. ..și-i mai place și să stea cu plua în gură. 

Acum 29 minute, Flower-Power a spus:

Ăștia doi nu au făcut un accident în viața lor?  Cheamă poliția la un accident fără victime.. de râsul curcilor.Ala cu motorul e cel puțin fătălău. ..și-i mai place și să stea cu plua în gură. 

Nu cred ca era altă variantă. Nu poți face amiabilă dacă sunt 3 vehicule (merge la 2, și numai dacă nu e implicat și un alt obiect staționar cum ar fi bordura, stâlp, copac, etc.). Iar șoferul de RATB nu are voie să iasă de pe traseu ca să meargă la constatări.

Mie mi se pare trist că băiatul în cauză nu are suficientă minte (sau nu i-o educă părinții lui) încât să-și dea seama ca nu e bine să-și mai distragă atenția și cu filmatul pentru vlogging când habar n-are să meargă. Are filmulețe în care se dă cu peste 140 km/h sau încearcă să impresioneze gagici împreună cu restul motocicliștilor de 16 ani. Înveți să te dai și după aia te expui vizual altora, că invers ies penibilități ca accidentul ăla. Sper să nu o mierlească suficient timp încât să-i crească și mintea-n cap. Daaaar .... cine are aproape 10k făfălăuări??? Aia da valoare...

Suv-ul si motocicleta puteau fi mutate in secunda 2. Si autobuzul tras in afara benzii de circulatie undeva, fara sa se plimbe pana la sectie daca nu are voie. Dar asa-i cand nu cunosti legea, si schimbi benzile la 5m de trecerea pt pietoni...

La 05.10.2020 la 21:01, Flower-Power a spus:

Baiatul cu moto, sigur nu a mai avut un alt accident. Celalalt, posibil nu, posbil sa fi fost mai acid doar ca l-a vazut cu camera de filmat. 

Baiatul cu moto, din pacate, a picat in plasa celor cu camera pe casca si posibilitatea banilor rapizi de pe youtube, probabil. Tot din pacate, asta nu il fereste de pericolele din trafic. Azi e o filmare cu final fericit, maine, nu se stie...

Tot accidentul e un circ, autobuzul nu vad sa fie atins in urma accidentului, decat poate la lacul de pe piesa unde a zburat bucata aia de pe motor. Dar vezi, intr-un fel, ce semeni, asta culegi...daca te dai cu camera si filmezi lucruri ca sa fie pentru un fel de rating, ce sa zic...aia e, rating sa fie pana la capat.

Edited by misionaru

Trebuie să ridici rezoluția la minim 2.7K, de acolo are youtube alte codecuri. 

Eu nu înțeleg cum puteți pierde atâta timp urmărind astfel de mizerii...

Da'n fine, fiecare cu plăcerile lui...

Apoi nu merita sa stresez aiurea camera doar de dragul de-a posta cateva minute pe youtube. Ma rezum la "sa fie in caz de nevoie".

Cat despre mizerii, uneori te indeamna curiozitatea sa stai si sa urmaresti de ce-i in stare protagonistul. Jur ca n-am auzit de el pana zilele trecute, sper insa sa vada si parintii lui ce face odrasla mult iubita. Poate i-o repara din nou, sa aiba ce indoi.

Edited by Lucian_M
Acum 10 ore, vis-a-vis a spus:

Trebuie să ridici rezoluția la minim 2.7K, de acolo are youtube alte codecuri. 

Eu nu înțeleg cum puteți pierde atâta timp urmărind astfel de mizerii...

Da'n fine, fiecare cu plăcerile fetisurile lui...

• 1 month later...
Acum 1 oră, DiarM a spus:

ahahahaha

Razz asta mai are cel puțin un clip unde au intra ei între ei :)

daca ai puterea să urmărești conținutul mai postează când apare ceva asemănător :)