Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Caut banda termica pentru imbracat tobele, am nevoie doar de o mica bucata, cam de 1 metru,daca a rams pe la careva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit asta prin casa o oglinda chopper in stare de folosinta .... o vesta de piele din donatie dar mie mare e la randul meu o dau mai departe 0741325292 primul venit primul servit

Editat de augustin31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai auzit cineva de telefonia mobila a celor de la ZAPP ?

pentru ca eu am inteles ca si-au sistat sau urmeaza sa-si sisteze activitatea pt telefonie mobila si urmeaza sa ofere doar internet 3g.

in fine ... nu asta e ideea postului meu ...deoarce pur si siplu nu ma intereseaza ce mai fac respectivii.

ideea e ca acum mult timp in urma am renuntat la contractul cu ei si azi cautand ceva prin casa am gasit pachetul cu telefonul ZAPP Z110 ( telefon + incarcator + 2 carti + cutie ( http://mercador.ro/oferta/telefon-mobil-zapp-z110-nou-IDnHZm.html )

primul gand a fost sa ies pe strada sa-l dau la un copil sa se joace cu el , dar apoi m-am gandit ca poate ar avea cineva nevoie de el pentru piese sau sa-l foloseasca ca si ceas cu alarma ...sau....de ce nu ....... ca si pendula la un ceas cu cuc :peace: .

in fine , donez telefonul respectiv .....

oferta de timp limitata la cateva zile , ca sunt pe aicea prin jurul blocului niste fetite de 4-5 ani si li-l dau lor pe post de jucarie ( e rosu si cu butoaene) .. daca nu se arata cineva interesat de el

Editat de autosos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit asta prin casa o oglinda chopper in stare de folosinta .... o vesta de piele din donatie dar mie mare e la randul meu o dau mai departe 0741325292 primul venit primul servit

 

vreau eu oglinda daca mai e! te-am sunat dar: 'bine ai venit, momentan abonatul..."!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze sincer... am primit azi totusi un telefon... iar daca numarul tau este de cosmote ...si se termina in 2272 atunci e ok ..ineamna ca am vb cu tine ...

 

vreau eu oglinda daca mai e! te-am sunat dar: 'bine ai venit, momentan abonatul..."!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze sincer... am primit azi totusi un telefon... iar daca numarul tau este de cosmote ...si se termina in 2272 atunci e ok ..ineamna ca am vb cu tine ...

 

Da, eu sunt, doar ca e Orange nu Cosmote (portare numar). Anyway, merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au plecat ....sa fie utile celor la care au ajuns

am gasit asta prin casa o oglinda chopper in stare de folosinta .... o vesta de piele din donatie dar mie mare e la randul meu o dau mai departe 0741325292 primul venit primul servit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez rucsac (mai mult ghiozdan) K2. E folosit , uzat, da' nu l-as da la gunoi. Are sistem audio integrat (boxe in bretele), dar nu promit ca functioneaza, eu nu l-am folosit niciodata. Un compartiment mare si 3 buzunare.

post-25836-0-46934100-1365843763_thumb.jpg

 



Donez rucsac (mai mult ghiozdan) K2....

S-a cam dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vreo 3 litri de vopsea lavabila alba, juma de litru de amorsa si ~ 1.5 kg de ghips, ramase de la o lucrare.

 

Daca vrea careva sa le revendice, va trebui sa vina dupa ele in zorilor.

 

0747294113 - Dan.



Sunt promise.



S-au dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e neaparat o donatie, insa "scopul scuze mijloacele":

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bella este o catelusa foarte frumoasa, sanatoasa, cu o fire deosebit de

blanda si tare prietenoasa, de aproximativ 1.5 ani, care asteapta

cu nerabdare sa aiba si ea din nou o familie.

 

Un “om”, a lasat-o singura pe strazile Clujului, in plina iarna.

 

Cu siguranta va aduce multa bucurie celor care nu o vor mai lasa niciodata singura, fara hrana

si neajutorata pe strada.

 

Acum este ingrijita temporar de o tanara familie ce are deja 2 catei si-un bebe mic, asa ca

ii cautam de urgenta pe cineva care sa o adopte si sa-i ofere o viata frumoasa, asa cum merita.

 

Va fi de talie medie catre mare si dupa cum se vede, foarte frumoasa!

 

Bella se doneaza deparazitata, vaccinata, sterilizata si cu contract de adoptie.

 

Telefon: 0742 544 137, sau 0743 675 624

DSCF6461.JPG

Editat de khrysed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat mai am

 

 

attachicon.gifdulap 1.jpgattachicon.gifdulap.jpg

dulap haine in stare buna

attachicon.gifcorp vitrina.jpg

apartine de dulap ,are si un bar

Am si aragaz dar acesta se da mai tarziu si contra cost la o suma simbolica

attachicon.gifaragaz.jpgattachicon.gifaragaz1.jpg

Telefon info 0742763588

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

donez card emag reducere



Odata cu aceasta comanda, ai primit un Card Cadou cu valoarea de 52 lei, reprezentand 10% din valoarea produsului achizitionat.


Cardul Cadou este valabil pentru orice produs Samsung, listat pe eMAG.ro, din categoria Aparate de aer conditionat.


Cardul Cadou poate fi folosit in perioada 14 - 25 iunie 2013 (inclusiv), nu poate fi cumulat cu alte Carduri Cadou si nu se aplica pentru produsele resigilate.


Codul tau de Card Cadou este: XXXXXXXXXXXXXXX


Mai multe informatii despre cum poti folosi Cardurile Cadou eMAG gasesti aici.




prim venit prim servit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Dan Cata changed the title to Dau Spre Donatie!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...