Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu-s de moto, nu scrie pe ei talia, am masurat cu ruleta, cam 70 cm, dupa dimensiune ma gandesc ca-s de dama

 

ne-ar ajuta niste poze. caut pentru a mea la 1.70 55 kg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut banda termica pentru imbracat tobele, am nevoie doar de o mica bucata, cam de 1 metru,daca a rams pe la careva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit asta prin casa o oglinda chopper in stare de folosinta .... o vesta de piele din donatie dar mie mare e la randul meu o dau mai departe 0741325292 primul venit primul servit

Editat de augustin31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai auzit cineva de telefonia mobila a celor de la ZAPP ?

pentru ca eu am inteles ca si-au sistat sau urmeaza sa-si sisteze activitatea pt telefonie mobila si urmeaza sa ofere doar internet 3g.

in fine ... nu asta e ideea postului meu ...deoarce pur si siplu nu ma intereseaza ce mai fac respectivii.

ideea e ca acum mult timp in urma am renuntat la contractul cu ei si azi cautand ceva prin casa am gasit pachetul cu telefonul ZAPP Z110 ( telefon + incarcator + 2 carti + cutie ( http://mercador.ro/oferta/telefon-mobil-zapp-z110-nou-IDnHZm.html )

primul gand a fost sa ies pe strada sa-l dau la un copil sa se joace cu el , dar apoi m-am gandit ca poate ar avea cineva nevoie de el pentru piese sau sa-l foloseasca ca si ceas cu alarma ...sau....de ce nu ....... ca si pendula la un ceas cu cuc :peace: .

in fine , donez telefonul respectiv .....

oferta de timp limitata la cateva zile , ca sunt pe aicea prin jurul blocului niste fetite de 4-5 ani si li-l dau lor pe post de jucarie ( e rosu si cu butoaene) .. daca nu se arata cineva interesat de el

Editat de autosos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit asta prin casa o oglinda chopper in stare de folosinta .... o vesta de piele din donatie dar mie mare e la randul meu o dau mai departe 0741325292 primul venit primul servit

 

vreau eu oglinda daca mai e! te-am sunat dar: 'bine ai venit, momentan abonatul..."!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze sincer... am primit azi totusi un telefon... iar daca numarul tau este de cosmote ...si se termina in 2272 atunci e ok ..ineamna ca am vb cu tine ...

 

vreau eu oglinda daca mai e! te-am sunat dar: 'bine ai venit, momentan abonatul..."!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze sincer... am primit azi totusi un telefon... iar daca numarul tau este de cosmote ...si se termina in 2272 atunci e ok ..ineamna ca am vb cu tine ...

 

Da, eu sunt, doar ca e Orange nu Cosmote (portare numar). Anyway, merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au plecat ....sa fie utile celor la care au ajuns

am gasit asta prin casa o oglinda chopper in stare de folosinta .... o vesta de piele din donatie dar mie mare e la randul meu o dau mai departe 0741325292 primul venit primul servit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez rucsac (mai mult ghiozdan) K2. E folosit , uzat, da' nu l-as da la gunoi. Are sistem audio integrat (boxe in bretele), dar nu promit ca functioneaza, eu nu l-am folosit niciodata. Un compartiment mare si 3 buzunare.

post-25836-0-46934100-1365843763_thumb.jpg

 



Donez rucsac (mai mult ghiozdan) K2....

S-a cam dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vreo 3 litri de vopsea lavabila alba, juma de litru de amorsa si ~ 1.5 kg de ghips, ramase de la o lucrare.

 

Daca vrea careva sa le revendice, va trebui sa vina dupa ele in zorilor.

 

0747294113 - Dan.



Sunt promise.



S-au dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...