Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

Scuze, cred ca ai inteles gresit, cablul de almintare la care ma refer este cel de la sursa/monitor.

 

 

;) scuze. Adica asa?

40ca8dffe43a.jpg

:banana: asa ceva sigur am! daca il aduc maine in cluj vii dupa el?

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

;) scuze. Adica asa?

40ca8dffe43a.jpg

:banana: asa ceva sigur am! daca il aduc maine in cluj vii dupa el?

 

Salut,lasa-mi te rog un pm cu nr de tel si locatia unde ne-zm putea intalni (de preferinta marasti :banana: ) chiar si o adresa de mess.Stabilim o ora telefonic,in principiu va fi mai spre seara (maine) daca nu se poate,ne putem intalni si joi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doneaza un cablu de alimentare si un hdd pe ide pentru un calculator asamblat tot asa..prin donatii, doar de aceste 2 componente mai este nevoie pentru a fii complet.Calculatorul va fi pentru o fata de 14 cu o situatie financiara mica.Numai bine

 

PS:daca doriti sa donati si alte componente care aduce la imbunatatirea calculatorului sunt bine primite

am un CD-rom.daca e de folos si o pereche de casti cu microfon.si ma mai uit ce dracu mai am pe acasa in cutie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doneaza un cablu de alimentare si un hdd pe ide pentru un calculator asamblat tot asa..prin donatii, doar de aceste 2 componente mai este nevoie pentru a fii complet.Calculatorul va fi pentru o fata de 14 cu o situatie financiara mica.Numai bine

 

PS:daca doriti sa donati si alte componente care aduce la imbunatatirea calculatorului sunt bine primite

am un CD-rom.daca e de folos si o pereche de casti cu microfon.si ma mai uit ce dracu mai am pe acasa in cutie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,lasa-mi te rog un pm cu nr de tel si locatia unde ne-zm putea intalni (de preferinta marasti :banana: ) chiar si o adresa de mess.Stabilim o ora telefonic,in principiu va fi mai spre seara (maine) daca nu se poate,ne putem intalni si joi.

 

Ai pm cu numarul de tel si ID de messenger.

App... am o sansa la un hdd de 20gb, cand ajung acasa trebuie sa ma uit daca e functional, ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doneaza un cablu de alimentare si un hdd pe ide pentru un calculator asamblat tot asa..prin donatii, doar de aceste 2 componente mai este nevoie pentru a fii complet.Calculatorul va fi pentru o fata de 14 cu o situatie financiara mica.Numai bine

 

PS:daca doriti sa donati si alte componente care aduce la imbunatatirea calculatorului sunt bine primite

 

Salut.Eu pot sari cu un hdd de 80 de gb si cablu ide.Am si memorii dar alea sunt SDRAM daca cumva este bun iti dau vreo 512.Astept raspuns sau tel: 0748765762 (Robert).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Eu pot sari cu un hdd de 80 de gb si cablu ide.Am si memorii dar alea sunt SDRAM daca cumva este bun iti dau vreo 512.Astept raspuns sau tel: 0748765762 (Robert).

 

 

 

Daca nu merge la pc ul fetitei si tot vrei sa il donezi ...mi-ar prinde bine.mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Memoriile si hdd-ul este dat deja.Adica tipul care m-a sunat mi-a zis ca maine vine dupa ele.Tot ce mai am de dat este o tastatura.Pozele le gasiti mai jos.Am facut si poze de pe hdd si memorii ca ma gandeam ca nu ma va suna persoana respectiva si sa pun pozele.Nu va uitati in fundalul pozelor ca le-am facut in pivnita ca acolo erau piesele depozitate.

 

dsc00726nln.jpg

 

dsc00727sgs.jpg

 

dsc00729dyd.jpg

 

Daca are cineva piese pentru mobra sau un piston cu segmenti pentru un Yamaha Jog le primesc cu placere si dau o bere !

Multumesc.

 

Asfalt Uscat ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca revin tarziu. placa are socket pentru procesor iar ramii sun ddr. lasami un nr de tel

 

Salut,daca cumva nu o sa vrea nimeni ddr o sa le iau eu daca mi le dai.Te rog lasa un PM cu nr tau de telefon.Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca revin tarziu. placa are socket pentru procesor iar ramii sun ddr. lasami un nr de tel

nici o problema, 0728218816 ,poti sa imi dai un apel ca te sun eu, daca imi dai ddr-uri(aia inseamna ca placa de baza suporta ddr ) atunci o sa renunt la sd-ul de la robert.Sunt prin Cluj azi pana seara.

 

ps pt toti:ce ramane se returneaza daca nu le mai doriti vor fi donate mai departe,daca nu le ia nimeni in cel mai rau caz vor fi aruncate

Mesaj completat

Am primit HDD-ul de la babydihor si cablul de la dedics,am reusit sa vorbesc telefonic si cu hayabusa sd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.Revin cu o postare pentru ca azi am lucrat la motor putin in garaj si cum m-am invartit din greseala am dat de un cric care initial vroiam sa il arunc.Eu l-am primit cu ceva timp in urma de la cineva sa il pun pe scuterul meu pe Yamaha Axis dar nu se potriveste.Eu de la care l-am primit avea un Aprilia SR dar banuiesc ca poate cineva il poate folosi si la un motor mai mare sau pe scuter daca are.Astept vreo 2 saptamani maxim sa il ia careva daca nu ajunge la gunoi.Am pus si o poza mai jos ca sa aruncati o privire cam cum arata.O seara placuta si asfalt uscat ;)

 

dsc00730.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut tuturor.Pt PC ar mai fi nevoie de un hard(cel de 80 gb este mort),placa de sunet(cea de pe placa de baza se pare ca nu functioneaza,hayabusa sd daca mai ai din greseala driver-ul de care spuneai te rog sa mi-l dai) si o placa de retea(la fel, de pe placa de baza nu functioneaza)

 

PS:De hdd si placa de sunet proprietarii le stiau ca fiind ok, deci fara critici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. am urmarit discutia si mi-am adus aminte ca am un calculator pe acasa, cred ca p1 dar fara monitor, cu tastatura si cred ca mai aveam si mouse. nu stiu ce configuratie este dar stiu ca este functional pt ca l=a folosit verisoara mea pana nu demult. am sa dau un telefon acasa sa il intreb pe tata sa vad pe unde l-a pus si o sa fac sa il aduc in cj cat mai curand posibil, daca este nevoie de el. daca nu, nu. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu spre donatie placa de sunet Creative live 5.1 pe PCI .Nu mai am cd-ul cu drivere da se pot descarca de pe net.

is-524-524-911-3-placa-de-sunet-creative-live-5-1-digital-eec182e13e5a3ebd77914d8345ddb89d.jpg

Mesaj completat

Rog un moderator sa stearga posturile dublura. Din cauza forumului care functioneaza foarte prost in ultimele 2 zile mi-a bagat de 3 ori anuntul. Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu spre donatie placa de sunet Creative live 5.1 pe PCI .Nu mai am cd-ul cu drivere da se pot descarca de pe net.

is-524-524-911-3-placa-de-sunet-creative-live-5-1-digital-eec182e13e5a3ebd77914d8345ddb89d.jpg

Mesaj completat

Rog un moderator sa stearga posturile dublura. Din cauza forumului care functioneaza foarte prost in ultimele 2 zile mi-a bagat de 3 ori anuntul. Multumesc !

 

 

o mai ai ? :D ; daca raspunsul e afirmativ , o vreau eu , mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...