Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

050720101.jpg

 

Donez o pereche de casti ca si astea de mai sus, is plate si ma gandesc ca se pot adapta pe o casca moto daca vrei sa asculti muzica in timp ce te dai, ca nu is foarte late.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

050720101.jpg

 

Donez o pereche de casti ca si astea de mai sus, is plate si ma gandesc ca se pot adapta pe o casca moto daca vrei sa asculti muzica in timp ce te dai, ca nu is foarte late.

 

Le vreau eu pt laptop dak nu le-ai dat ink...

 

Multzumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu s-a dat minskul as dori sa ma inscriu si eu pentru ca momentan am ramas fara motocicleta si as vrea sa-l fac si sa-l folosesc sezonul acesta

 

 

donez si eu niste carene , o bancheta si un stop de chinezarie(scuter) , ceva copie dupa sr . o sa revin cu poze

post-20519-1273353869_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un SIM nou nout de vodafone si un snur pt chei Louis70!!!!regula e aceeasi primul venit,primul servit!!!ii rog pe doritori in momentul in care imi dau un PM sa imi lase si nr de tel sa ii pot suna sa stabilim intalnirea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carenele de chinezarie inca nu s-au dat , se pare ca nu trebuiesc la nimeni, cred ca o sa le pun la gunoi

 

mai donez un cadru de piaggio ciao

 

post-20519-1273703771_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carenele de chinezarie inca nu s-au dat , se pare ca nu trebuiesc la nimeni, cred ca o sa le pun la gunoi

 

mai donez un cadru de piaggio ciao

 

post-20519-1273703771_thumb.jpg

tiam dat pm. imi tr mie carenele daca nu lea luat nimeni sami aranjez si scutericiu.0740292288

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima strigare pt urmatoarele obiecte,in caz ca nu se dau se arunca:aparat foto cu film Canon Prima AF8,snur pt chei Louis70 si o cartela SIM vodafone nou nouta!primul venit,primul servit,contact pe MI!

Mesaj completat

snurul rezervat pt kidutzy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima strigare pt urmatoarele obiecte,in caz ca nu se dau se arunca:aparat foto cu film Canon Prima AF8,snur pt chei Louis70 si o cartela SIM vodafone nou nouta!primul venit,primul servit,contact pe MI!

Mesaj completat

snurul rezervat pt kidutzy

sal as vrea aparatul foto daca il mai ai.mii de multumiri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de manusi de mers prin oras, sunt noi :). Mie mi-s prea mici. As vrea sa le ia cineva care chiar nu isi permite o pereche.

 

P1020562.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de manusi de mers prin oras, sunt noi :). Mie mi-s prea mici. As vrea sa le ia cineva care chiar nu isi permite o pereche.

 

P1020562.jpg

DACA NU LE-AI DAT,MA INTERESEAZA PE MINE :crack:

MULTUMESC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pana joi dimineata la ora 9.00 nu le revendica Vipu' aka Stefan86, luate oferetele in ordine cronologica, o sa le dau celui de-al doilea :)

Mesaj completat

Daca pana joi dimineata la ora 9.00 nu le revendica Vipu' aka Stefan86, luate oferetele in ordine cronologica, o sa le dau celui de-al doilea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pana joi dimineata la ora 9.00 nu le revendica Vipu' aka Stefan86, luate oferetele in ordine cronologica, o sa le dau celui de-al doilea :crack:

Mesaj completat

Daca pana joi dimineata la ora 9.00 nu le revendica Vipu' aka Stefan86, luate oferetele in ordine cronologica, o sa le dau celui de-al doilea :crack:

 

CEL DE-LA DOILEA ITI MULTUMESTE PT GESTUL TAU ;) :)

MULTUMESC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Donez o roata auto 14" 185/65 R14 cu janta tabla si cauciuc in buna stare.

 

 

daca e cu 4 prezoane o iau eu!!

Mesaj completat

ultima strigare pt urmatoarele obiecte,in caz ca nu se dau se arunca:aparat foto cu film Canon Prima AF8,snur pt chei Louis70 si o cartela SIM vodafone nou nouta!primul venit,primul servit,contact pe MI!

Mesaj completat

snurul rezervat pt kidutzy

 

valabil doar saptamana asta,dupa aceea produsele care nu vor fi date se vor arunca!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai anunt o data minskul. cineva care vrea sa il puna pe roti hai dupa el ca e moca :ok:

 

Salut,

As incerca eu pentru taica-miu daca se poate....

 

Mersi,

Calin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...