Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

Mai e nevoie de un hdd pe ide si placa de sunet (momentan are unul de 10gb dar zic sa mai adun macar pana in 40,am primit doua de 20 dar si acelea erau moarte), ghitisor84 nu mai e nevoie, doar de aceste doua componente, daca detii si doresti sa donezi este bine primit,Fishy86 donatia mentionata e pentrul pc-ul fetei sau oricine? Nu ai specificat, nu vreau sa se creeze confuzii sau sa ma bag peste altii.

 

Numai bine

Editat de khrisstyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca tovarasul Mihai renunta la ea atunci va ajunge la tine. Astept o confirmare sau un numar de telefon pe PM si va contactez eu. Duminica sunt mai liber .

 

 

Salut , da o mai doresc . Cum sa facem sa ne intalnim ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cristi.Hdd-ul acela te asigur eu ca e functional....eventual daca vrei intr-o zi suna-ma cand ai vreme vreo o juma de ora si hai la mine ca ti-l testez eu. :)

 

Spune-mi daca sti cum, probabil gresesc undeva si nu imi dau seama :P , deci, am incercat pe 4 surse diferite si nu am reusit sa il fac sa se invarta :),placa de pe el e dusa...parerea mea.

 

dedics o sa te sun in zilele astea,am putea chiar maine sa ne intalnim la regionala sau sensul giratoriu din marasti pe la 17:15 daca esti disponibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune-mi daca sti cum, probabil gresesc undeva si nu imi dau seama :) , deci, am incercat pe 4 surse diferite si nu am reusit sa il fac sa se invarta :P,placa de pe el e dusa...parerea mea.

 

dedics o sa te sun in zilele astea,am putea chiar maine sa ne intalnim la regionala sau sensul giratoriu din marasti pe la 17:15 daca esti disponibil.

 

Ok, dar trb sa ai putina rabdare ca hardul nu e la mine si va trb sa merg dupa el. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez cauciuc pirelli diablo nou nout 16-70 -160

pirelli scorpion 18-70 150 stradal uzura 70la 100 ,sigur merge pe un lc4 ramas de la km-ul meu furat

contact pe pm ,, primul venit primul serevit ,,,raspund dupaamiaza la pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.Am o rugaminte.Daca are cineva un cablu de acceleratie cat de cat bun,nu cer sa fie nou nout dar sa fie bun sa ma tina cat de cat...mi-ar trebui pentru mobra s50 sau si daca aveti de vanzare anuntati-ma urgent...multumesc...o seara faina ! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calculatorul e gata, l-am dus la fetita, este foarte fericita si va multumeste mult.I-am spus ca pe parcurs va primi si un hard mai mare si o placa de retea,nu prea a inteles ea cunostintele fiind foarte foarte mici.

 

Acestea sunt componentele ramase,le tin maxim 2 saptamani :bigstar:

 

dsc9512h.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calculatorul e gata, l-am dus la fetita, este foarte fericita si va multumeste mult.I-am spus ca pe parcurs va primi si un hard mai mare si o placa de retea,nu prea a inteles ea cunostintele fiind foarte foarte mici.

 

Acestea sunt componentele ramase,le tin maxim 2 saptamani :bigstar:

 

dsc9512h.jpg

ce memorii sunt alea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.Am o rugaminte.Daca are cineva un cablu de acceleratie cat de cat bun,nu cer sa fie nou nout dar sa fie bun sa ma tina cat de cat...mi-ar trebui pentru mobra s50 sau si daca aveti de vanzare anuntati-ma urgent...multumesc...o seara faina ! :bigstar:

 

Mi-am cumparat cablu :D

 

@Memoriile cred ca sunt Sdrami cum am vazut eu acolo...

Editat de BabyDihor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sunt sd rami

 

Babydihor hardul nu am reusit sa il fac,ti-l returnez?

 

Nu,stai linistit arunca-l :bigstar:

Imi pare rau...poate cum o stat in beci de atata timp dar stie mama lui ca ai vazut ca era in cutie...in fine..asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...