Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez casca moto Shoei(nush modelul) marime M si un combinezon de ploaie tot M.

 

tel :0745.001.888

 

Donez casca moto Shoei(nush modelul) marime M si un combinezon de ploaie tot M.

 

tel :0745.001.888

 

S-au dat ambele.

 

Multumesc

post-1818-0-51464000-1309603900_thumb.jpg

post-1818-0-89039700-1309603906_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza pui de metis Golden Retreiver cu rasa comuna. Masculul e tot talie mare, alb. Info la telefon 0728/180949.

 

 

 

Mie parca imi seamana mai mult a Labrador mamica decat a Golden (tuns) ... In fine. Care doreste sa'l contacteze pe Ciprian la numarul de mai sus, sau PM la mine.

 

Nu mai e de actualitate. Cateii au cu totii stapani. Cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori inprumut pe 2 saptamani 1 busola militara ,1 frontala profesionala.pe 18 iulie le dau inapoi ,mi-ar trebui de joi. :scratch:

 

 

am vazut la magzine asa ceva nootka si atta.peter draga aici e topic de donatii,nu de cereri :scratch: ceea ce vrei tu acolo nu is lucrui ieftine,deci ma indoiesc ca cineva ar imprumuta asa ceva.am vazut pe undeva ceva semiprofesionale si destul de ieftine...da nu mai imi aduc aminte unde...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la magzine asa ceva nootka si atta.peter draga aici e topic de donatii,nu de cereri :scratch: ceea ce vrei tu acolo nu is lucrui ieftine,deci ma indoiesc ca cineva ar imprumuta asa ceva.am vazut pe undeva ceva semiprofesionale si destul de ieftine...da nu mai imi aduc aminte unde...:(

[/

 

Auzi da mai bine il sunai si-i spuneai personal chestia asta pt ca nu a ajutat pe absolut nimeni comentariul tau. Omu sunt sigur ca a stiut ce vrea si cat coasta nu avea nevoie sa-i spui tu acest lucru pe forum. Scuze de comentariul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi matyi da mai bine... sti ceva? ma abtin. peter puteai posta poate la util ca acolo aveai sanse mai mari. aici cum e de donatii, s-ar putea crede ca ceri donatie cu echipamentul si totusi ce ceri tu e in jur de 150-200 de roni, asta cu o frontala semi de la nootka. busola... sunt acum aplicatii pentru iPhone si HTC cu busola prin gps. cred ca-i destul de buna aia. din cate am inteles nu agatza acul in cadran

Editat de kamikazee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no bine mah...daca postam la ici colo nu era bine ,daca deschideam topic nou nici asa nu era bine ,da e bine ca ati dat voi repliuri exact la subiect ...asa cum va Sade in caracter . de unde vroiam sa iau busola nu mi-l trimitea numa in 7 zile .nu ma incadram in timp de aceea am scris aici . si in GPS sa va bag..pxxx ca in padure nu foloseste la nimic dupa cateva zile .oricum nu am cerut deanpixu ca m-am gandit inainte sa cer . altfel nu scriam aici .pa !

Forumeala usoara !

 

si ati observat dupa 5-6 zile cererea mea . :cheers: ..va plictisiti rau daca ati scris acum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no bine mah...daca postam la ici colo nu era bine ,daca deschideam topic nou nici asa nu era bine ,da e bine ca ati dat voi repliuri exact la subiect ...asa cum va Sade in caracter . de unde vroiam sa iau busola nu mi-l trimitea numa in 7 zile .nu ma incadram in timp de aceea am scris aici . si in GPS sa va bag..pxxx ca in padure nu foloseste la nimic dupa cateva zile .oricum nu am cerut deanpixu ca m-am gandit inainte sa cer . altfel nu scriam aici .pa !

Forumeala usoara !

 

si ati observat dupa 5-6 zile cererea mea . :cheers: ..va plictisiti rau daca ati scris acum !

 

NO ASHE NO :cheers:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Vreau si eu o invitatie pe filelist va rog...multumesc tare mult! cred ca emailul trebuie sa vi-l las: don_lexus2002@yahoo.com. Multumesc tare frumos! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu dau 2 invitatii pe filelist.ro ...Cine vrea pm cu email.Primul venit,primul servit !

 

A mai ramas doar unul.Daca o vrea cineva sa trimita PM cu email.Asfalt uscat !

 

Invitatiile au fost date.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un puiut de pisica albastru de rusia de 6 saptamani ,jucaus, sanatos ,manierat (face la ladita cu nisip)....numai cui promite sa il ingrijeasca ;)

 

tel 0745538663 mihai

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ,acesta esta este tigrisoru ,si noul lui camin

 

Daca nu era nevasta insarcinata, il luam eu. E singura rasa de pisici pe care o iubesc si o respect. Cosmine, te rog ai grija de el si daca face pui in aceeasi rasa, voi vrea si eu unul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...