Jump to content
Sign in to follow this  
john17

Bucuresti - Sos Chitilei, Eptec Engineering srl, inlocuire anvelope, echilibrat, service general

Recommended Posts

Pentru ca de cativa ani va ofer uleiuri ENEOS, consumabile si piese de schimb pentru motociclete, anul acesta am decis sa maresc gama de servicii oferind si operatiuni de intretinere, schimb consumabile si reparatii pentru motociclete.

Dispun de echipament pentru inlocuire anvelope si echilibrat roti (pe stand cu rulmenti, echilibrare statica, asa cum se face si la rotile de MotoGP).

Pentru contact va rog folositi datele de mai jos (le regasiti si in semnatura), activitatea pe forum imi este drastic limitata de regimul de carantina si nu voi putea raspunde operativ solicitarilor.

Tel./WhatsApp  0724 756 349

E-mail eptec1@yahoo.ro

Nu incerci modelul zenklawa? Faci un cont al firmei si postezi de acolo tot ce e oficial. Iar de injurat, te injuri cu forumistii de pe profilul personal.

Care ar fi preturile pentru schimb de cauciuc sau rezolvare pana (cu aplicare petec).

Cu sau fara montare/demontare de pe motocicleta (cu roata in portbagaj).

Aha, pai o sa vin "incogito" sa-mi schimbi placutele de frana, de la o vreme mi s-a cam facut lene cu surubaritul...

Acum 35 minute, XaeL a spus:

Nu incerci

Nu cauti tu mai bine un copac?

35 minutes ago, petre81. said:

Nu cauti tu mai bine un copac?

Nu mersi, ma lovesc suficient de des de tine aici pe forum.

Posted (edited)
Acum 10 ore, john17 a spus:

anul acesta am decis sa maresc gama de servicii oferind si operatiuni de intretinere, schimb consumabile si reparatii pentru motociclete.

Vezi daca vine Starcrema la tine sa ai grija sa-i bagi pret de sase ori mai mare! Ca el castiga cat sase mecanici de astia olandezi...😂 

Edited by petre81.

Dupa ce mi-o reglat static rulmentu de la biela si dinamic rulmentu de la pistonu nr 5 , si dupa ce mi-o roluit si 2 fiare din picior ca erau cam prapadite , mi-o facut cado si niste kile de oloi sintetic .  Toate acolo la botu calului ....basca cico sau cafia .

Over all ...super baiat ... Multzam  🤗