Sari la conținut

Vineri, 26 aprilie


zigzag
 Share

Postări Recomandate

Stiu ca anunt extrem de tarziu dar asta e, acum mi s-a nazarit.

Maine plecam din Buc spre Sarata Monteoru - Hales - Magura si, in functie de chef, spre Nehoiu - Vama Buzaului - Cheia. Tura destul de clasica.

Suntem vreo 3-4 si mergem moderat, nici tare dar nici incet.

Nu suntem sugari si nu avem nevoie de asistenta permanenta, deci daca unul o ia putin inainte ca asa i s-a sculat, nimeni nu se supara. Ne regrupam cu prima ocazie. 

Nu ne dam pe-o roata si nu o ardem in basini, ca nu suntem genul.

Plecare la 10 fix de la omv pipera:  https://www.google.ro/maps/place/OMV+Top+Wash/@44.4932818,26.1242592,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x40b2035c96910813:0xb70184ca627e839c!8m2!3d44.493278!4d26.126448

Pentru cafea si altele veniti mai devreme.

In benzinarie va uitati dupa un v-strom 650 argintiu, o honda paneuropean visinie (cred) si un bmw r1200s galben.

In seara asta nu stiu cat o sa mai intru pe site ca sunt pensionar si ma culc devreme, deci daca vrea careva ne vedem direct maine la locul faptei, fara intrebari si comentarii.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intersectat la ieșire din Săcele, pe sensul vostru. A fost o zi excelenta de plimbare. Am băgat Buc - Valeni, o pastramă rapidă la ai mei - Săcele - înapoi acasă pe Valea PH - Râmnicu Vâlcea. Pe Dealu Negru am prins o ceață groaznica, dar frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...