Sari la conținut

Iesire Sambata 24.08


misionaru
 Share

Postări Recomandate

Acum 5 minute, goe 75 a spus:

 

Adica erai primul si ceilalti se chinuiau sa se tina dupa tine?

Era chiar între noi, final de pod, în depășirea unei mașini toți 3, urmând viraj către stânga. A avut el ghinionul ăsta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, goe 75 a spus:

Misionarul a avut deranj la burta  in ziua aia ? ...sau alta jena care l-a facut sa mearga mai incet?

un regim mai special, cu prima masa la ora 15 30 :)) nu poti alerga pe burta goala..chiar daca esti mai usor, plus ca nu tragea de noi 🤨 se mai uita in oglinzi sa vada daca mai suntem grupati pana la momentul cu pricina cand in urma i au ramas norul de praf si un singur far luminand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 25.08.2019 la 18:29, Cristian C. a spus:

 A avut el ghinionul ăsta.

 

As fi vrut eu sa fie asa, dar in urma reviziei la  mobra facuta dupa "isprava" (revizie aminata ca sa am 5000km), am aflat lucruri la care ar fi trebuit sa fi fost mai atent. Una peste alta, aproape +700 lei m-a costat in plus drumul ..... mai puneam ceva si schimbam amindoua gumele.

 

PS. Un inceput frumos al tau cu mobra .... in raport cu experienta pe care mi-ai spus ca o ai.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Experiențele ne învață să devenim mai buni in ceea ce facem.

Ma bucur c ai dus o la capăt, c ai remediat ce era de remediat si mai multa atentie pe viitor. 

Acum 10 minute, Contabil a spus:

 

PS. Un inceput frumos al tau cu mobra .... in raport cu experienta pe care mi-ai spus ca o ai.

Referitor la ce ai spus, recent am realizat ca inca mai am de perfecționat multe si de acumulat km făcuți pentru a ajuta in sensul asta, nu neapărat pentru plimbări de weekend pentru admirat împrejurimi. Tehnicile ne omoară, teoriile ca teoriile. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cirpita deocamdata .... suport scarita sudat, oglinda cu geam stinga lipsa ... in Bucuresti oglinzile sint pe modul rabatat oricum. Piesele noi sint cu "pluta" pe Amazon spre mine, cu ocazia asta schimb si suportul de scarita stinga rupt la bulgari. Tot timpul invatam cite ceva .... bine ar fi sa nu uitam. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...