Sari la conținut

Dragstar 1100a Vs Vulcan 900 Classic


gisurvey
 Share

Postări Recomandate

Revenind la subiectul initial: eu as merge pe mana unui Dragstar. Preferinta mea este racirea pe aer, pt. ca scapi de radiatorul ala nashpa din fata si conductele aferente.

 

Am avut 1 an un Dragstar de 400 si am mers prin caldura maxima, in trafic fara probleme. Sunt facute sa duca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai noroc,iei un sportster la 3500$ cum e ala gasit de kata....+1000$transportul....si-l bagi pe leasing.

la fel poti lua unul accidentat,pe la 2500-3500$,daca nu are pagube mari,cu inca 2000$ il repari +1000$transport.

nu prea stiu ce taxe se platesc acum,dar cineva tocmai isi cauta motor in SUA,daca-l aduce,va zic.

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 4500 de euro mi-as lua un harley cu fata belita, sau cu multe defecte optice.

ptr mine nu conteaza sa arate bine, pe cat sa functioneze motorul.poate sa aiba vopseaua

luata cu peria de sarma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne anunti si pe noi cand ai sa faci operatiunea asta, bine? :lol:

 

scuze de offtopic, dar....

se stie ca o motocicleta avarita destul de usor(roata si furca stramba) valoreaza muuult mai putin decat ai lua-o ok.la choppere este mai convenabil, caci multi le vor modifica oricum, deci nu conteaza cat de originale sunt rotile, furca si altele.pacat ca nu am acei 4500 de coco.

respect, si succes la ales initiatorului acestui topic. :crack:

 

 

ps: parca dragstarul e mai potrivit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bra Madcox, scoate nene semnatura aia, ca am vazut motorul, e ok. Eventual pune-l la profil.

imi place mult. nu vreau sa-l scot, ci doar sa fac poza mai mica, dar nu stiu...

apropo, pusesem motorul ptr mine, nu ptr altii.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place mult. nu vreau sa-l scot, ci doar sa fac poza mai mica, dar nu stiu...

apropo, pusesem motorul ptr mine, nu ptr altii.... :crack:

 

trimite-mi-l pe mail, in format jpeg, la videograma@gmail.com si ti-l micesc eu in photoshop. (micesc e micsorez in limba lu' fi-miu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...