Sari la conținut

Pareri si piese Apollo 200 cc 4t


Postări Recomandate

La Multi ani! in 2023 tuturor motociclistilor de pe mapamond.

 

Am achizitionat inca o motocicleta cross Apollo 200 cc 4t.

Cine cunoaste detalii desprea ea,s-au site cu dezmembrarii ceva sa pot sa mai cumpar cate ceva pt ea,am nevoie de carene,parte electrica ceva documentatie

multumesc

apollo.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca si parere...cred ca ai luat teapa cu motorul asta. Nu gasesti nimic in Romania, chiar si pe net in alte tari sunt foarte putine informatii despre ele. Probabil sunt niste chinezarii ordinare.

Ai 2 solutii. Ori o vinzi, sperand ca mai iei ceva-ceva pe ea (greu de crezut), ori iti comanzi numai piese din canada. Asta daca livreaza ei in Romania si=ti permiti taxe postale.

 

https://www.shop.apollomotors.ca/en/

 

Si la o prima vedere eu unul nu am gasit vreun model de 200cmc pe site-ul alora. Esti sigur ca e de 200? Orice comanda incepe cu identificarea modelului tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, mircea.cazachevici a spus:

Ca si parere...cred ca ai luat teapa cu motorul asta. Nu gasesti nimic in Romania, chiar si pe net in alte tari sunt foarte putine informatii despre ele. Probabil sunt niste chinezarii ordinare.

Ai 2 solutii. Ori o vinzi, sperand ca mai iei ceva-ceva pe ea (greu de crezut), ori iti comanzi numai piese din canada. Asta daca livreaza ei in Romania si=ti permiti taxe postale.

 

https://www.shop.apollomotors.ca/en/

 

Si la o prima vedere eu unul nu am gasit vreun model de 200cmc pe site-ul alora. Esti sigur ca e de 200? Orice comanda incepe cu identificarea modelului tau.

am vazut si eu ca nu prea gasesti mai nimic pt ea.....la momentul de fata nu se accelereaza posibil curent insufucient ca nu are baterie pusa,si are lipsa carenele pe fata.......de permis sa fac comenzi afara nici gand o singura comanda va depasi pretul ei de 2 ori cred

motorul de pe ea este ------zongshen-----

Editat de gabor petrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...