Sari la conținut

Transport moto din Franța


Postări Recomandate

La 06.05.2024 la 13:16, Johny80 a spus:

Aduce cineva Piaggio mp3 din Franța ?

 

Foarte vagă întrebarea. Răspunsurile vor fi pe măsură.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, pierrotlefou a spus:

Foarte vagă întrebarea. Răspunsurile vor fi pe măsură.

De ce este vagă? Mă gândesc că sunt colegi de forum care se ocupa cu transportul ,intermedierea vânzării  motoarelor din afara țării.....

Nu am timpul necesar să merg in Franța pentru asta plătesc.... transportul verificarea,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)
Acum 1 oră, Johny80 a spus:

De ce este vagă? Mă gândesc că sunt colegi de forum care se ocupa cu transportul ,intermedierea vânzării  motoarelor din afara țării.....

Nu am timpul necesar să merg in Franța pentru asta plătesc.... transportul verificarea,etc

Daca din aceasta intrebare "Aduce cineva Piaggio mp3 din Franța ?" tu crezi ca cineva va trage concluzia ca nevoia ta este nu doar de a aduce un triciclu in tara, ci si de a identifica, verifica, testa (atat agregatul, cat si actele), inseamna ca o astepti pe Mafalda.

Succesuri maxime!

Editat de pierrotlefou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, pierrotlefou a spus:

Daca din aceasta intrebare "Aduce cineva Piaggio mp3 din Franța ?" tu crezi ca cineva va trage concluzia ca nevoia ta este nu doar de a aduce un triciclu in tara, ci si de a identifica, verifica, testa (atat agregatul, cat si actele), inseamna ca o astepti pe Mafalda.

Succesuri maxime!

Toți care aduc moto in tara merg legați la ochi nu se uita nici la motor nici la acte numa le încarca..  bineînțeles în afara de Mafalda .

Nu știu cu ce v-am deranjat postul meu de mă tot înțepați, dacă e greșit cu ceva acest post  rog admini să-l șteargă. Iar dvs am rugămintea  sa vă vedeți de drum și analiza in alta parte daca nu sunteți în categoria căruia i se adresează subiectul acestui post. încărcăm forumul și acest post cu discuții inutile că nu le vad rostul .Vb aia mi-au intrat chilotii-n ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Johny80 a spus:

Toți care aduc moto in tara merg legați la ochi nu se uita nici la motor nici la acte numa le încarca..  bineînțeles în afara de Mafalda .

Nu știu cu ce v-am deranjat postul meu de mă tot înțepați, dacă e greșit cu ceva acest post  rog admini să-l șteargă. Iar dvs am rugămintea  sa vă vedeți de drum și analiza in alta parte daca nu sunteți în categoria căruia i se adresează subiectul acestui post. încărcăm forumul și acest post cu discuții inutile că nu le vad rostul .Vb aia mi-au intrat chilotii-n ......

Stimabile, nu m-a deranjat. M-a amuzat.

După cum spunea un alt "meseriaș" (expert în vândut găuri la covrig): "Hai, hai". După gustul meu aș mai adăuga ceva, dar mă abțin.

Succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 5/6/2024 at 1:16 PM, Johny80 said:

Aduce cineva Piaggio mp3 din Franța ?

 

Nu. Un singur transportator se ocupă de cumpărări și nu merge în Franța pe motiv de rentabilitate scăzută și necunoaștere limbă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Microbec a spus:

Nu. Un singur transportator se ocupă de cumpărări și nu merge în Franța pe motiv de rentabilitate scăzută și necunoaștere limbă. 

Mulțumesc de raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere. Daca vrei neaparat MP3, se poate cauta si in alte tari. Specializat in acest domeniu este @Motologistic, care ti-o cumpara si ti-o aduce la poarta sau scara blocului. Inteleg ca aduce in general din Germania si Austria.

Cauta-l pe topicul asta

https://motociclism.ro/topic/746005-testez-cumpar-si-transport-moto-din-ungaria-austria-germania-catre-ro/

unde are numar de telefon si celelalte.

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă va ajuta cu ceva...plec pe 9,10 iunie, din București în Franța, Biaritz...stau pana pe 16 acolo și apoi ma întorc în tara...am 2 locuri libere în duba!  Între 12 și 16 sunt liber...dacă găsiți ceva și va pot ajuta cu transportul, ne putem auzi...

Da, ma ocup de acte, verificare, optica și tehnica, atât cât se poate la fata locului! Va pot ajuta cu sfaturi în vederea alegerii de unde, cum și ce fel sa cumpărați...trebuie doar sa găsiți modalitatea de plata către cel ce o vinde...PayPal sau transfer direct!! Va recomand sa o găsiți, discutați și negociați prețul dvs!!! Nimeni altcineva nu o sa fie interesați de buzunarul dumneavoastră!!

Pentru mai multe detalii ,sfaturi și recomandări, va stau la dispoziție...

0040 722 525 076 telefon sau whatsapp. 

O zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...