Sari la conținut

Intalnirea De La Cluj


andreigin
 Share

Postări Recomandate

Ei,hai ca mi-s tare curios sa imi spuna cei nemultumiti cam cum ar trebui sa arate o intilnire moto in regula.

Poate ar fi totul ok,daca dupa Cargo sau altceva de gen,ar cinta un hadrian,sau un guta,ca sa fie toti veseli,sau poate ca ar fi fost nimerit ca politistii sa imparta acolo cistrerne de jinars si de bere pe gratis,la sosea, pina intra toti in coma,sau poate ca....a,da, desigur!!..Gagicile alea ce au facut strip-tease,sa fi coborit dintre plasele de fer-biton si sa isi dea curu pe gratis,la gramada, la aia de jos,si,ca sa fie chiar toti multumiti,toate astea sa se desfasoare intr-o liniste de aia grea,de mormant,odata cu inceperea focurilor de artificii.

Deci dupa cum se vede,NICIODATA nu o sa fie toti multumiti,datorita faptului ca toti cei prezenti,cu toate ca au un numitor comun(moto),provin din diferite paturi sociale,au preferinte si sisteme de evaluare a valorilor diferite,si asa mi se pare normal,ca,ce plictisitor ar fi daca am fi toti la fel...

Parerea mea e ca de data asta,clujenii au nimerit-o a naibii de bine(bravo lor) si sint tare curios cum o sa fie la anul cind e al 10-lea an de la infiintarea clubului.

Ca veni vorba de taxa de intrare,cit costa o iesire cu beri in oras,seara cu prietenii?Sa va spun eu,ca nu mai beau,cit costa o iesire cu sucuri si cafele:25000 duhanu,50000 doua sucuri,25000 o cafea,si... uite suta.Asa ca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' cand e shi scump shi prost...  :(  parca-i prea de tot!

 

eu unu nu ma plang cand e oleaca mai scump..dar sa fie mai bun...dar vorba lui bandi..daca mai e si prost atunci chiar e naspa....fiecare isi spune parerea..buna sau rea...nu cred ca a fost careva care l-ar fi vrut pe gutza pe acolo(de fetele cu striptisu' nu zic nik..ca acolo siguri erau amatori :ph34r: )....eu unu de la o intalnire vreau o buda calumea...un loc bun de campare sau unde sa inchiriez ceva decent..si mancare.....nu ma doare pe mine de cine canta..atata timp cat ma intalnesc cu oameni de calitate (de asta se si cheama " intalnire"...se intalnesc motociclistii si prietenii vechi din toate colturile tarii) , muzica conteza mai putzin..decenta sa fie.....a ..si sa nu uit...nu imi place sa se profite de buzunarul meu..adica vreau preturi decente..chiar daca eu nu cumpar respectivele produse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei,hai ca mi-s tare curios sa imi spuna cei nemultumiti cam cum ar trebui sa arate o intilnire moto in regula.

Poate ar fi totul ok,daca dupa Cargo sau altceva de gen,ar cinta un hadrian,sau un guta,ca sa fie toti veseli,sau poate ca ar fi fost nimerit ca politistii sa imparta acolo cistrerne de jinars si de bere pe gratis,la sosea, pina intra toti in coma,sau poate ca....a,da, desigur!!..Gagicile alea ce au facut strip-tease,sa fi coborit dintre plasele de fer-biton si sa isi dea curu pe gratis,la gramada, la aia de jos,si,ca sa fie chiar toti multumiti,toate astea sa se desfasoare intr-o liniste de aia grea,de mormant,odata cu inceperea focurilor de artificii.

Deci dupa cum se vede,NICIODATA nu o sa fie toti multumiti,datorita faptului ca toti cei prezenti,cu toate ca au un numitor comun(moto),provin din diferite paturi sociale,au preferinte si sisteme de evaluare a valorilor diferite,si asa mi se pare normal,ca,ce plictisitor ar fi daca am fi toti la fel...

Parerea mea e ca de data asta,clujenii au nimerit-o a naibii de bine(bravo lor) si sint tare curios cum o sa fie la anul cind e al 10-lea an de la infiintarea clubului.

Ca veni vorba de taxa de intrare,cit costa o iesire cu beri in oras,seara cu prietenii?Sa va spun eu,ca nu mai beau,cit costa o iesire cu sucuri si cafele:25000 duhanu,50000 doua sucuri,25000 o cafea,si... uite suta.Asa ca....

Si eu is de parere ca au facut treaba buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cam asa e,Sergiule,numai ca problema cu curatenia depinde si de educatia si de cei 7 ani de acasa a celor prezenti,daca sint sau nu in stare sa o pastreze.Sa fie si buda de aur,ca daca dau porcii pe ea,tot a buda tziganeasca arata.

Cit despre umblat la buzunar,dracu sa-i ia de porci de patroni!Oricum,e slobod sa iti aduci de acasa canistrele cu jinars sau cu vin,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopper ai dreptate.

Nu suntem la fel.

Dar muncind cu oameni am invatat si eu una alta.

Daca banii provin din munca cinstita, te uiti unde le dai.

Din momentul ce eu am banul.....si altcineva ofera servicii (ma refer la restaurantul care s-a umflat din banii nostrii).. eu am si anumite pretentii.

Organizatorii probabil nu au gasit loc mai potrivit.............la Cheile Turzii a fost mult mai super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Organizatorilor m-am simtit SUPER si eu si prietenii mei.

A ta este KAWA cu nr de Sibiu, luata in leasing pana in 2040? (este intre pozele puse de mine pe la sfarsit o poza cu un zx12r cu nr de leasing)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut in general!!!

 

Poate nu l-ati prins! Cu toate ca era sa-mi ia cortul si motorul de vreo 2 ori mi-a placut de om:>>>priviti poza!!!

post-13-1086732303_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ph34r: Aia e f.f. faina motocicleta! Shi stapinul shtie ce vrea de la viata!! :(

Mie mi-a placut la Cj a fost super super!

Sper sa o tina tot asa tot anul!!

Ne vedem la BV!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...