Jump to content

Talcioc - piese de echipament de protectie


Recommended Posts

Salut. Am o serie de piese de echipament de protectie de care nu mai am nevoie, in diferite stari de uzura. 
Localitate: Bucuresti, Sector 6. Predare personala.
Modalitate de contact: aici, sau in PM.

Pantaloni enduro Klim Mojave In The Boot, marimea 32. Semne de uzura si ceva zone decolorate, dar fara rupturi, gauri. Capse si fermoare functionale.
Pret: 200 lei

IMG_1847.thumb.JPG.00dcab4e3d6ca4c4aad731efe094e96b.JPG.   IMG_1848.thumb.JPG.156778aadeffc4e5c2c69c36816db716.JPG.   IMG_1849.thumb.JPG.3b7ebbf9cfd5a1d510a785812f658376.JPG.   IMG_1850.thumb.JPG.3ebaf7dcd839a2f410b2b5553bce0ad8.JPG

Pantaloni enduro Leatt Ride Kit 3.5, marimea XL. Purtati foarte putin, dar din pacate cu o cazatura in genunchi - singurul defect.
Pret: 150 de lei.

IMG_1851.thumb.JPG.4b5b3066f5955ab543a10a3cd5a97393.JPG   IMG_1852.thumb.JPG.67f6dfbbc3336473121e11bb860cee18.JPG. IMG_1854.thumb.JPG.ed7f87c812b517ceeff737ee95ec492c.JPG   IMG_1855.thumb.JPG.41cea992beea4025a06d5b22983ef1b9.JPGIMG_1856.thumb.JPG.f1dbae0d62e94763592d35a82692296b.JPG


Geaca moto de dama, IXS, cu mesada termica. Marimea DXL, cred. 
Pret: 50 de lei.

IMG_1846.thumb.JPG.af9677375fe9d32e3d2fa91e607b0118.JPG.  IMG_1843.thumb.JPG.786863d19c41c299d0b75b5b0126b38b.JPG.   IMG_1844.thumb.JPG.b306ad1bc61b503d6ce3f13694a9d51b.JPG  IMG_1845.thumb.JPG.4309e3d0d2e3d56a406535179715d858.JPG


Genunchiere Leatt Dual Axis L/XL. Elasticele sunt cam intinse.
Fara pret. Daca cineva are nevoie le poate lua.

IMG_1860.thumb.JPG.2679b2fe87a5ca68eee8db844cfc783d.JPG.   IMG_1861.thumb.JPG.2ca11b5d0e79a3f60363eb8d12c3109b.JPG

Rucsac de hidratare Rockrider cu semne de uzura. Fara pouch-ul pentru apa - oricum se recomanda luat un pouch nou din Decathlon. Din nou, fara pret, daca cineva crede ca il poate valorifica, daca nu, asta e.


IMG_1859.thumb.JPG.3382c9cc8578e0951e4c115a774d27d9.JPG.  IMG_1858.thumb.JPG.24648c24615daa475edd27c2e7f39e7a.JPG

—————————
 

Rucsacul si genunchierele au fost adjudecate

Link to comment
Share on other sites

penibili leatt-urile ca si calitate, am si eu o pereche de noua a crapat la cusaturi :)))

Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2026 at 2:07 PM, Ribo said:

penibili leatt-urile ca si calitate

experienta mea cu Leatt e diferita. genunchierele de mai sus le-am cumparat in 2017 si de-atunci modelul asta a fost adoptat de multi cunoscuti de-ai mei, foarte multumiti de ele. mai am o casca Leatt Adventure de care sunt destul de multumit, mai ales ca a fost prima iteratie din gama de Adventure.

de pantalonii de mai sus nu pot zice mare lucru pentru ca nu i-am purtat. i-am luat de la @Ruginel si m-am hotarat sa ii dau mai departe, ca incep sa strang cam multe chestii prin casa.

Link to comment
Share on other sites

eu cu pantalonii am avut probleme, s-au rupt la cusaturi dupa 2 purtari, gen au cedat pe langa cusaturi :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...