Sari la conținut

Terra Modena 198


h1m
 Share

Postări Recomandate

pai tocmai pt asta ,fiindca costa peste 15000 de lire ,nu e kTm,il are pe "Mad Max",e facuta de Ferrari....si nu in ultmul rand ...E FRUMOASA DE IMI VINE SA PLANG (gusturile nu se discuta,dar daca nu iti place clar nu ai gust :crack: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai pt asta ,fiindca costa peste 15000 de lire ,nu e kTm,il are pe "Mad Max",e facuta de Ferrari....si nu in ultmul rand ...E FRUMOASA DE IMI VINE SA PLANG (gusturile nu se discuta,dar daca nu iti place clar nu ai gust :lol: )

Ce ma oftic ca la cate lacrimi versi tu pt. motoreta asta nu pot sa te ajut macar cu un servetel :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai pt asta ,fiindca costa peste 15000 de lire ,nu e kTm,il are pe "Mad Max",e facuta de Ferrari....si nu in ultmul rand ...E FRUMOASA DE IMI VINE SA PLANG (gusturile nu se discuta,dar daca nu iti place clar nu ai gust :moron: )

 

Ce ti-e' si cu gusturile astea !!! :crack:

 

[...gusturile nu se discuta...], asa este, dar nu poti sa-i spui cuiva ca nu are gusturi daca nu ii place un anumit obiect !

 

Sincer, nici eu nu ma simt ,,prea ametit" (doar de pret), dar pana la ,,capitolul" gusturi ...... e' cale lunga !

 

Bafta! :lol:

 

P.S. Cu banii aia, eu as cumpara un KTM 690, din ala care alearga la Dakar ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-e' si cu gusturile astea !!! :crack:

 

[...gusturile nu se discuta...], asa este, dar nu poti sa-i spui cuiva ca nu are gusturi daca nu ii place un anumit obiect !

 

Sincer, nici eu nu ma simt ,,prea ametit" (doar de pret), dar pana la ,,capitolul" gusturi ...... e' cale lunga !

 

Bafta! :moron:

 

P.S. Cu banii aia, eu as cumpara un KTM 690, din ala care alearga la Dakar ! :P

Sau doua mai mici.si te-ai scos si pe asfalt si pe teren.

Serios da-i urata cu spume ,ce ti-o place asa la ea ,nici macar nu scrie pretul pe ea. :lol:

Editat de karpatenwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu' s-a indragostit de o motocicleta :moron: si voi comentati ca niste soacre :lol: Lasati omu' sa viseze frumos :crack: Mosule, iti doresc sa castigi la loto sa-ti poti lua motocicleta mult iubita :haha:

 

Pai daca asta suntem ...... soacre :P ........... motocicliste :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...