Sari la conținut

Care Este Cea Mai Bun Sportbike ?


madpitbull
 Share

Postări Recomandate

Ce iti doresti tu cel mai mult,ce iti place tie cel mai multe, ce te incanta cel mai multe pe aia o sa o cumperi :scratch: Nu cred ca tu o sa tzi cont de ce iti zice cineva aici pe forum....

Bafta oricum in achizitionarea noului fier

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 100 de kg nu ai avea probleme pe un R1 ... sau cu un ducati 999 , sau daca zici ca ai banii de aruncat iati un y2k si mergi cu el pe diesel ca e mai ieftin ... :blbl:

Da si ducati 999- 998 ar fi o varianta

 

 

Ce iti doresti tu cel mai mult,ce iti place tie cel mai multe, ce te incanta cel mai multe pe aia o sa o cumperi :scratch: Nu cred ca tu o sa tzi cont de ce iti zice cineva aici pe forum....

Bafta oricum in achizitionarea noului fier

Ai dretpate :)

Busa sa traiasca :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1)Daca banii nu ar fii o problema

2) daca drumurile nu ar fi o problema

 

1 ptr orash/figuri/bashini supersport de 600 oricare ar fi el de an fabricatie = an curent

2 ptr oras, ptr sufletul meu, ptr look-ul bestial asta motocicleta

3 pentru drum lung/excursie etc orice tourer mare dar nu busa sau zx14 ci un fjr 1300 sau ceva de genul.

 

pentru mine in romania... acum si la nevoile mele un 1000 rr ar fi de vis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

madpitbull....tu ai zx9r.....la ce naiba ti-ar trebui busa?...crezi ka ii mai de doamne ajuta?......nici vorba.......e doar mirajul unei legende deja depasite....e doar un nume mare ..atat......parerea mea ka mai mult de zx9r nu iti trebuie...si asa e mult prea exagerata ninja kare o ai .......data viitoare kand vei mai avea asa ganduri gandestete ca detii poate cel mai radical ninja construit vreodata....daca as avea busa ti-as dao pt visul meu....ZX9R...take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...