Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buey, nu pre as iesi... maine am iar de alergat intre spitale si baby-expo iar duminica as vrea sa stau si eu sa beau niste beri pe acasa.

Plus ca am o belea pe la roata fatza, probabil ca rulmentii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, nu pre as iesi... maine am iar de alergat intre spitale si baby-expo iar duminica as vrea sa stau si eu sa beau niste beri pe acasa.

Plus ca am o belea pe la roata fatza, probabil ca rulmentii.

 

pai mai mergem la cavaleru duminica sau nu? sa mai mesterin si no la mobre..un lant , o maslina, o atentie!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai mergem la cavaleru duminica sau nu? sa mai mesterin si no la mobre..un lant , o maslina, o atentie!!

 

Vedem daca si el e de acord cu asta! Daca nu, la Subti... asta e, ii platim ore suplimentare duminica.

....pe de alta parte, parca as iesi si la o tura, motorul mai poate sta nespalat inca o saptamana, ca vorba aia, e Yamaha! :) Vreme frumoasa nu stiu cand mai prindem, si in decembrie anul trecut doar eu si Cavaleru mai mergeam pe mobre asa ca asta ar fi un moment bun pentru o plimbarica asa, scurta, de duminica, sa ne mai desfundam si noi jigloarele.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ziceti ma, ceva planuri pentru weekendul asta?

Macar daca nu iesim pe nicaieri, planuri calumea sa avem :D)

 

Propun sa cucerim lumea! Sa subjugam popoarele si sa le supunem la chinuri inimaginabile! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu s-ar putea sa plec din bucuresti.... asa ca ..bafta!! metale..cum sunt franele? ale mele zici ca au dat dracii in ele, nu mai tin deloc de cand le-am dat cu zmecleu d-ala ...si nush ce sa le fac ...sa le iau la frecat cu apa si sapun??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce ati dat mah pe frane? cu wd40??

 

daca aveti chef de plimbare hai cu mine la sarmisegetusa, facem intrunire de TDM-isti, se sta la cort dar exista si posibilitati de cazare pt aia mai batrani.

 

daca va intereseaza dati de stire, sunt vreo 1000km dus intors :D

Mesaj completat

eu s-ar putea sa plec din bucuresti.... asa ca ..bafta!! metale..cum sunt franele? ale mele zici ca au dat dracii in ele, nu mai tin deloc de cand le-am dat cu zmecleu d-ala ...si nush ce sa le fac ...sa le iau la frecat cu apa si sapun??

 

didi nu stiu cu ce ai dat dar exista un brake cleaner, dai cu el pe discuri si apoi stergi cu carpa uscata si discurile ar trebui sa fie aderente :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu s-ar putea sa plec din bucuresti.... asa ca ..bafta!! metale..cum sunt franele? ale mele zici ca au dat dracii in ele, nu mai tin deloc de cand le-am dat cu zmecleu d-ala ...si nush ce sa le fac ...sa le iau la frecat cu apa si sapun??

 

N-au ma nimic franele mele. Merg la fel ca si inainte, numai ca-s mai curate.

Bai, lasati gargara si haideti sa vedem cum facem, e nevoie sa donam niste sange pentru Costi, cica de luni ar trebui sa inceapa sa-l bage-n opertatii. Eu m-as duce joi dimineata, la prima ora, care se mai baga cu mine?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-au ma nimic franele mele. Merg la fel ca si inainte, numai ca-s mai curate.

Bai, lasati gargara si haideti sa vedem cum facem, e nevoie sa donam niste sange pentru Costi, cica de luni ar trebui sa inceapa sa-l bage-n opertatii. Eu m-as duce joi dimineata, la prima ora, care se mai baga cu mine?

 

 

da ah merg sa donez. zi ora si locatia. cat mai devreme as prefera :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

didi nu stiu cu ce ai dat dar exista un brake cleaner, dai cu el pe discuri si apoi stergi cu carpa uscata si discurile ar trebui sa fie aderente :blink:

 

cu curatator de discuri am dat pe ele si tin fix ca dracu. mai ales aia de pe spate...pfff...este zero barat.in fine..poate si-o reveni, nush.

 

ia ziceti ..joi de dimineata unde ? la floreasca sau la centrul de donari?? ca merg si eu dar nush daca o sa ma lase sa donez...ca am donat acum o luna.. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, daca se poate dona la Floreasca, mergem direct acolo, maine dimineata. Si eu tot cat mai devreme prefer, undeva la 7:30 sa fim acolo. O sa vorbesc cu Subti mai tarziu, ca ei voiau sa doneze azi in jur de 10. Ii sun si vedem ce a facut si care-i procedura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, daca se poate dona la Floreasca, mergem direct acolo, maine dimineata. Si eu tot cat mai devreme prefer, undeva la 7:30 sa fim acolo. O sa vorbesc cu Subti mai tarziu, ca ei voiau sa doneze azi in jur de 10. Ii sun si vedem ce a facut si care-i procedura.

 

super asa . pai sa ne tii la curent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, am vorbit si cu Subti si cu Costi. Subti n-a putut dona, ca in ultimele 6 luni si-a facut tatuaj, si asta e proba eliminatorie. La fel hepatita, cancerul, sida, leucemia, sindromul down etc si cica sa nu fi avut lucrari dentare in ultimele 6 luni. Maine la ora 8 fara ceva - 8 ne vedem in fata la spitalul de urgenta Floreasca si mergem sa donam. Se poate dona si sambata dimineata. Eu zic sa donam maine, ca sa scapam, si in caz ca mai e nevoie, sau daca ne respinge, saavem timp sa mai cautam oameni.

 

Aveti grija, inainte sa donati cica e recomandabil sa beti o cana de cafea si sa mancati ceva usor, fructe sau un corn si o ora dupa donare nu e bine a se merge cu masina/motorul.

 

Daca ajungeti inainte si intrati, vedeti ca trebuie sa spuneti pentru cine donati, daca e, sunati-l pe Costi sa va zica numele lui complet si alte detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: pe mine nu m-au lasat sa donez pentru ca nu a trecut decat o luna de la ultima donare. metalu cu cavaleru au ramas sa doneze...

 

haideti oameni buni, cu suflet mare...dai si voi putin sange pentru costi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: pe mine nu m-au lasat sa donez...

 

Tu ai picat la proba eliminatorie:

- Vaaai, esti motociclista! Ce motocicleta ai?

- Suzuki!

- Afara! Cei cu Yamaha suflecati manecile si scoateti venele la interval! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...