Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu nu pot sa dau prea multe din casa, dar iti pot spune ca aproape haleam un plin de benzina pe noapte prin oras.

 

da da si alergau ca satanistii prin tot orasul cu plecari pe o roata de la semafor. si unii dintre "ei" mai plimbau si gagici despuiate pe motoreta de sa se urce aia cu masinile pe noi ca de...cine sa se mai uite si pe unde merg cand se flutura doua cutre in sutiene si chiloti prin fata lor.

 

P.S Ana este super ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iinvidioada ca tu n-aveai sutien si chilot la vedere? :)) sau ca nu esti cutra? :) si nu mai da asa din casa ca-ti dai seama ce si-o ia metalu? om serios si insurat si umbla cu satanisti si cutre in atas?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah ca pana la urma ne-a facut Didi bucata si ne-a sifonat. Bine, eu nu mergeam. Ei mergeau. :crack:

 

Echipamentul de protectie era format din casca si un bronz cat mai placut vederii, daca se putea o pereche de tzatze si niste buci la vedere. La fete. La baieti de multe ori pantaloni scurti de sezon. :laugh:

 

20 de motorete plecate de la semafor in forja care pe o roata care cum putea, de vibrau geamurile alora pe Unirii.

Drept sa-ti spun bine ca nu s-a mai continuat, pentru ca am zis ca nu mai particip la acele satanisme, mi-era deja rusine de ce le faceam noaptea oamenilor alora care trebuia sa doarma si ei la ora aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ataci cavalere? :)) si totusi cine a primit masaj ? din 2 parti? :crack:

Da, eu aici vreau sa atentionez ca nu a fost corect, trebuia sa treci pe la toti, sa te maseze toata lumea!Eu am fost invidios! :-L

 

a se intelege de aici, foarte clar...Niko NU mergea, cunoaste doar din povestiri si metal NU mergea cu "cutre despuiate" in atas...ei doar erau prinsi intr-un cerc vicios :crack:

Ai inteles perfect! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai bine ma cocos s-a inchis pravalia la titanisti si te-ai gandit sa arunci un ochi si la noi?

 

 

Tinand cont pisi ca grupurile se stiu de ceva vreme m-am bagat si eu miez in discutie ca doar asa e frumos. Plus ca stii ca unde e prospatura trebuie sa intru si eu repede in hora .

 

P.S :Nu imi aduc aminte de plecarile de la semafor in tromba si etc. Eu mai mult de a2a nu i-am dat niciodata. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S :Nu imi aduc aminte de plecarile de la semafor in tromba si etc. Eu mai mult de a2a nu i-am dat niciodata. :wacko:

Deh, eu ii mai dadeam si a III-a, ca la mine sunt alte rapoarte-n cutie fata de un SS. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ataci cavalere? :)) si totusi cine a primit masaj ? din 2 parti? :crack:

nu ma atac ca ai profitat de ei, dupa ce s-au indopat cu alcool :P

 

New paint on my bike

 

 

super misto dar ii lipseste ceva s-o faca mai deosebita, nu stiu ce dar e ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma gandesc bine si eu sunt venetic pe aici, ar trebui sa postez la sectiunea Colentina/Tei. :rolleyes:

 

nu ma atac ca ai profitat de ei, dupa ce s-au indopat cu alcool :P

 

 

 

 

super misto dar ii lipseste ceva s-o faca mai deosebita, nu stiu ce dar e ceva...

Lasa ca mai iau o cazatura si fac autentica la loc! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti de asta?

 

From: Claudiu Ionescu [mailto:Claudiu.Ionescu@xxxx.ro]

Sent: Tuesday, November 08, 2011 10:32 AM

To: Diana Micu

Subject: (o.o)

 

‘mneatza!

 

Auzi bre, stii la ce ma gandeam? Ca ar fi misto ca-n formula in care am iesit vineri, sa mergem la un munte, sau ceva, intr-un weekend. Sa stam la o pensiune, ceva, la gratare si sprituri.

 

From: Diana Micu [mailto:Diana.Micu@xxxx.ro]

Sent: Tuesday, November 08, 2011 10:32 AM

To: Claudiu Ionescu

Subject: RE: (o.o)

 

ei da!! ar fi o treba misto!

 

From: Claudiu Ionescu [mailto:Claudiu.Ionescu@xxxx.ro]

Sent: Tuesday, November 08, 2011 10:37 AM

To: Diana Micu

Subject: RE: (o.o)

Voi cum stati cu bugetele?

Ma gandesc sa mergem undeva pt o noapte gen max. 100 ron camera de doua persoane si inca 100 pt benzina, alimente si alcool. Deci, ar fi cam 2 mil de cuplu. Si sa mergem undeva mai aproape, sa nu facem 100 de ani pe DN1, undeva gen Valea Doftanei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba daaaaaaaaaaaaaa i`m in .. dar sa spuneti cand ca eu as vrea sa-mi iau liber si pe 2 dec sa am weekend prelungitsi sa plec undeva alea 4 zile..daca aveti cum mergem toti atunci ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu, de asta am pus aici. Hai sa vedem care s-ar baga si cand s-ar putea. Ideea e ca tocmai acum ce am vb si eu cu cineva, si se anunta un proiect pt Decembrie, deci tre' sa ma organizez si eu zilele astea. Daca ar fi dupa mine, eu m-as baga si we 26-27.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...