Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai nu stiu, de asta am pus aici. Hai sa vedem care s-ar baga si cand s-ar putea. Ideea e ca tocmai acum ce am vb si eu cu cineva, si se anunta un proiect pt Decembrie, deci tre' sa ma organizez si eu zilele astea. Daca ar fi dupa mine, eu m-as baga si we 26-27.

 

nu stiu ce sa zic, m-as baga, dar sa vad daca fac targetul luna asta ca sa am bani, adica sa ma pot imprumuta sa vin.

 

pana pe 15 sper sa aflu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant si destul de ieftin pe net.

http://www.turistinfo.ro/valea_doftanei/cazare-valea_doftanei/vila_camelia-c64087.html

 

Am rugat pe cineva sa se intereseze, sa vedem ce pica si de acolo, poate gasim altceva la pret mai bun.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant si destul de ieftin pe net.

http://www.turistinfo.ro/valea_doftanei/cazare-valea_doftanei/vila_camelia-c64087.html

 

Am rugat pe cineva sa se intereseze, sa vedem ce pica si de acolo, poate gasim altceva la pret mai bun.

 

very nice :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce chef de munca aveti si voi... :laugh:

daca tot vreti sa fugiti, de ce nu de vineri seara pana duminica...mai castigati o noapte

Pentru ca majoritatea lucram pana pe la 6 seara. Ori, pana iesim de la munca, pana ne adunam, pana plecam, pana facem cumparaturile, pana ajungem, pana ne cazam se face un 12. Platim degeaba o noapte de cazare. Asa, ne intalnim sambata dimineata, ne organizam si aia e, ajungem pana-n pranz, ne betivanim organizat, ne culcam, ne trezim si venim acasa.

 

sincer as fi preferat prin gorj .. ete http://www.helloromania.eu/pensiunea-casa-brancusi-cazare

Nu am nimic cu nici o zona, ideea mea era ca sa mergem undeva, mai aproape, sa nu mai futem 7 ore pe drum. Alea 7 ore prefer sa stau la masa si sa beau, decat in masina.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de acord cu doftana. frumoasa viloaca aia. eu merg, doar sa nu fie uichendul 26-27 ca nu am cum. pe 26 am un curs la care e musai sa ajung. in rest...depinde de perioada...atunci o sa stie si florin daca merge sau nu. daca ramane 26-27 el poate sa mearga

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu as zice nu nici la we asta, dar acum nu pot decat eu. Asta inseamna o masina in minus.

 

Deci, 12-13, 19-20, 26-27, 3-4 decembrie?

Eu as prefera ori 19-20, ori 26-27.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot planifica nimic sigur din cauza la muncile agricole. Cand hotarati week end ul, imi consult dictionarul si vad daca pot. In principiu ma bag si eu cu consoarta, n am preferinte in legatura cu locatia. E bine de consultat si site urile cu discounturi ca am vazut multe oferte tentante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai atunci sa ramana weekendul 19-20 si vedem pana lunea viitoare care, cine si ce poate.

Am cam fi asa: Eu+nevasta & masina, Toto-Iubi (&masina?), Didi+Florin, Costi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa fac o pasiune din a rotunji bugetul de stat. Am mers fara rovigneta la masina o luna de zile, am uitat de ea.

Am facut cel putin 4 drumuri la Constanta in perioada aia, acum 6 luni.

Au inceput sa vina amenzile, deocamdata prima - 250lei. Daca mai iau inca 3 la fel , o sa stau in casa sa platesc amenzi.

 

Deci atentie si la rovignete la masinile cu care se pleaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a expirat si mie in aprilie, si am uitat de ea. M-a luat camera dinspre Alexandria. Cum am ajuns in Bucuresti, mi-am refacut rovigneta. Acum doua saptamani mi-a venit si mie amenda, m-au sarit din schema 250 ron. Acum stau ca pe ghimpi sa vad daca imi vine de 2x, adica si de la dus, si de la intors.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine .. hai ca vad ca nu mai zice nimeni nimic .. atunci facem in felul urmator .. punem la bataie toate weekendurile .. si vdm unde se inscriu mai multi si atunci mergem .. deci

weekendul 12-13 pot dar cred eu ca e prea din scurt pt restul

weekendul 19-20

weekendul 26-27 eu pot

weekendul 3-4 pot

 

next?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...