Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

zi-mi te rog ca te refereai la mancare si nu la modul cum te cunosc eu pe tine :crack:

va hotarati si ma anuntati si pe mine ce si cum facem

in mancare normal..........

 

Pai, daca e, de luni incolo, ca poate se baga si Florin V. Demult n-am mai stat la o sueta!

100% sunt pentru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

M-am uitat un pic pe net la Excalibur Castel asta si pare misto. Unde vine str Academiei asta? M-am uitat la un platou "Masa regelui" :cheers: , sunt poze pe net pe acolo, arata porceste treaba.

Eu sunt pentru daca ne strangem mai multi.

 

este o strada paralela cu calea victoriei, peste strada de biserica aia de langa sala palatului si unde era magazinul muzica

 

e simplu de ajuns, faci 5 min de la universitate pe jos :)

 

ramane atunci pt saptamana viitoare.

 

Eu as vrea vineri ca sambata am petrecerea de craciun la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbim de vinerea viitoare, vineri 16 decembrie, nu?

Hai ca se leaga si la mine, ca joi, pe 15 am si eu o sindrofie: http://www.rallymagazin.ro/rally-magazin-awards-2011-cel-mai-bun-pilot-roman-de-raliuri-49646.html

 

Cum nu mi-am mai luat salariul de doua luni, accept orice invitatie! :) Deci, merg gratis in teambuildinguri, particip cu placere la orice petrecere de Craciun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbim de vinerea viitoare, vineri 16 decembrie, nu?

 

Cum nu mi-am mai luat salariul de doua luni, accept orice invitatie! :)

aia, da!

 

pfff...bun deci avem joi vineri si sambata :))

ei zic sa stam acasa luni, marti si miercuri ca sa rezistam la week party. propun sa facem una si duminica :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbim de vinerea viitoare, vineri 16 decembrie, nu?

Hai ca se leaga si la mine, ca joi, pe 15 am si eu o sindrofie: http://www.rallymagazin.ro/rally-magazin-awards-2011-cel-mai-bun-pilot-roman-de-raliuri-49646.html

 

Cum nu mi-am mai luat salariul de doua luni, accept orice invitatie! :) Deci, merg gratis in teambuildinguri, particip cu placere la orice petrecere de Craciun!

 

da, de 16dec :)

 

Deci vineri 16 decembrie Excalibur Castel un vin fiert?

 

Care se baga ca tre sa fac rezervare din timp.

 

1. cavaleru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu vreau sa ma bag, dar pana nu iau salariul, nu pot spune nimic. Si nu stiu daca vin singur sau cu Cristina. Mai asteapta si tu doua zile, sa vad ce bani iau, si vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau, decat sa ne imbuibam si sa crapam in noi, nu mai bine incercam sa facem un bine, sa ajutam acum pe cineva care chiar are nevoie?!? Ma retrag de la iesire si prefer sa ajut pe cineva.

 

/index.php?/topic/671862-chopper-academy-mc-petrecere-caritabila-pentu-matei/

 

Sau, decat sa ne imbuibam si sa crapam in noi, nu mai bine incercam sa facem un bine, sa ajutam acum pe cineva care chiar are nevoie?!? Ma retrag de la iesire si prefer sa ajut pe cineva.

 

/index.php?/topic/671862-chopper-academy-mc-petrecere-caritabila-pentu-matei/

 

Didi, Roxynel, Ana, Toto?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau, decat sa ne imbuibam si sa crapam in noi, nu mai bine incercam sa facem un bine, sa ajutam acum pe cineva care chiar are nevoie?!? Ma retrag de la iesire si prefer sa ajut pe cineva.

 

/index.php?/topic/671862-chopper-academy-mc-petrecere-caritabila-pentu-matei/

 

 

 

Didi, Roxynel, Ana, Toto?

 

eu ma bag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, atunci le combinam pe amandoua sambata. Ne si vedem la un sprit, si facem si un bine cuiva.

 

De gratar si potol, oricand casa mea e deschisa: luam animale moarte si struguri fermentati bine si ne destrabalam intr-un weekend... nu-i problema!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca putem merge, desi eu vreau sa ajung sambata la ski daca o fi zapada pe vreo partie de pe Valea Prahovei. Dar chiar daca plec ma intorc pe seara si as putea ajunge.

Am donat niste bani pentru Matei direct in cont, dar as veni si la party-ul asta, asa mai aude lumea si se mai strang ceva banuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca putem merge, desi eu vreau sa ajung sambata la ski daca o fi zapada pe vreo partie de pe Valea Prahovei. Dar chiar daca plec ma intorc pe seara si as putea ajunge.

Am donat niste bani pentru Matei direct in cont, dar as veni si la party-ul asta, asa mai aude lumea si se mai strang ceva banuti.

 

mai e loc in masina pt 1 + snowboard? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit doar cu un prieten pana acum, deci loc avem. La mine incapem 4 cu tot cu echipament. Dar stai sa mai studiem un pic daca e zapada, ca nu-mi place sa ma duc doar sa-mi fac nervi pana acolo. Mai vedem pe joi asa.

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit doar cu un prieten pana acum, deci loc avem. La mine incapem 4 cu tot cu echipament. Dar stai sa mai studiem un pic daca e zapada, ca nu-mi place sa ma duc doar sa-mi fac nervi pana acolo. Mai vedem pe joi asa.

 

da normal ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau, decat sa ne imbuibam si sa crapam in noi, nu mai bine incercam sa facem un bine, sa ajutam acum pe cineva care chiar are nevoie?!? Ma retrag de la iesire si prefer sa ajut pe cineva.

 

/index.php?/topic/671862-chopper-academy-mc-petrecere-caritabila-pentu-matei/

 

 

 

Didi, Roxynel, Ana, Toto?

 

eu merg ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si vineri la excalibur? (ca nu mai citesc tot) mergem sau nu mergem?

Saptamana asta nu! Am zis ca daca tot vrem sa cheltuim niste bani, macar sa-i facem cu folos: cat dadeam pe potol in Excalibur, mergem si-i donam pt micutul Matei. Lasa ca iarna-i lunga, avem timp sa ne ghiftuim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...