Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

terminati-va ma cu repetatu vostru ca eu si acum ma resimt! nu m-am mai betivanit in halu asta din facultate! :))) ba da ce misto a fost!!!!

Da' chiar, demult nu te-am mai vazut asa activa :)

 

Eu nu m-am resimtit, deh, joi seara eu avusesem deja inca o noapte pierduta - la mine a inceput sezonul. Diseara e iar party, dar cred ca o sa zic pas, si mai am una grava miercuri seara - aici chiar ca le lasa grav, e "meci" de "liga campionilor". Ieri am fost cu un amic la el la tzara, a scot 30 de litri de vin, "sa avem de Revelion"!

 

Fuck, deja nu ma mai ia somnul daca nu beau ceva inainte.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, daca era dupa mine, si eu ma lungeam pana dimineata, dar nevasta-mea era praf! A doua zi a stat numai infololita-n patura, cu Coldrex, Vitamina C, ceai fierbinte si Farigosept. I-am zis ca daca nu-i trece pana diseara, ii gregatesc o tzuica fiarta din aia care te pune pe picioare imediat: cuisoare, piper, zahar, si, pentru cei cu ficatul tare, ardei iute tocat marunt.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, demult nu te-am mai vazut asa activa :)

 

Eu nu m-am resimtit, deh, joi seara eu avusesem deja inca o noapte pierduta - la mine a inceput sezonul. Diseara e iar party, dar cred ca o sa zic pas, si mai am una grava miercuri seara - aici chiar ca le lasa grav, e "meci" de "liga campionilor". Ieri am fost cu un amic la el la tzara, a scot 30 de litri de vin, "sa avem de Revelion"!

 

Fuck, deja nu ma mai ia somnul daca nu beau ceva inainte.

 

da da ...a intrat berea una dupa alta! si eu mai am o petrecere joi, petrecerea de craciun de la munca. sa vedem ce iese! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... schimbare de planuri: diseara ma vad cu un amic sa recuperez niste bani si ceva beutura, maine seara vor astia de la munca sa iesim la o betivanela undeva la 2,5 ron halba de bere, miercuri e petrecerea unui amic, joi liber, vineri deja sunt cu tzuica fiarta-n freza la tzara! Am mai avut eu un an in care s-a inceput petrecerea de pe 15 decembrie si s-a terminat de... Paste :) Practic, in fiecare weekend era ceva grav, iar cand nu s-a gasit motov de beuta, am baut de ziua lu' Nea Nicu - cantece patriotice si cravate rosii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama metale dar esti mai rau ca Dinamo. e antrenezi serios pt liga campionilor :))

 

bah nici eu n-am avut nici pe dracu duminica dimineata... si la mine la munca am combinat la greu bere, tequilla. am ajuns muci acasa. am adormit instant

 

terminati-va ma cu repetatu vostru ca eu si acum ma resimt! nu m-am mai betivanit in halu asta din facultate! :))) ba da ce misto a fost!!!!

 

stop being such a pussy :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mother fucker!

Cand credeam si eu ca ma pregatesc linistit pentru miercuri, guerss what??? Ma duc sa colectez bani, si oamenii ma asteapta cu bani si sticla de whiskey pusa la rece! Prafu' si cacatu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mother fucker!

Cand credeam si eu ca ma pregatesc linistit pentru miercuri, guerss what??? Ma duc sa colectez bani, si oamenii ma asteapta cu bani si sticla de whiskey pusa la rece! Prafu' si cacatu'!

 

go planet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...