Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Poate voi, ca mie mi-a stat tot timpul acul kilometrajului la 0.

200 in curba, huh? Pai cauciucul meu e tocit numai pe mijloc, cred ca se putea si mai mult!!!!

 

Cavalere, in localitati am mers usor, nu am coxat-o. Drumul ala e destul de ciudatel, e drept, nu sunt copaci pe margine si asfaltul e destul de bun, basca ca nu prea e foarte circulat, normal ca te imbie sa-i dai cat poate motoreta.

 

 

i-am cam dat cox , mai ales la intoarcere , aveam la un moment dat 210 :| . Oricum a fost bine , si vreme super si drum foarte bun ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cica sambata si duminica frumos afara. 15-18 grade. Ia zi, faci rost de un lighean si niste motorina sa curatam lanturi & shit? Eu trebuie sa-mi ung si cablul de ambreiaj, ca agatza, si daca mai plec de cateva ori mai tare de la semafor, mi-e sa nu-l prajesc. Cu ocazia asta ii montam si bujiile lui Didi si ii suflam in filtru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de lighean fac rost.

 

facem treaba sambata. dar mai devreme ca sa avem spor. ai spray de uns cablu?

 

o rezolvam si pe didi.

 

da de motorina faceti si voi rost

 

pupa mama pe ei de baieti simpatici!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca esti mai mica

 

meeeeaaaaa....da nu vreau sa ma duc... auzi..da masina aia a ta nu e si ea diesel?? tragem si noi cu furtunu din rezervor o juma de chil, ca doar no fi foc!! merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IO??? ;) da de ce io?

 

D'aia tre' sa te duci sa iei 2L de motorina, pentru ca tu ai ceva pe piept ce n-avem noi, intre gat si buric!

 

:blink:

 

Cavalere, cu ce ungem ba cablurile? A mea nevasta a plecat peste mari si tari si m-a lasat cu rezervorul gol si cu doar 150 lei, sa am de paine :) .

 

Later Edit:

Ai dreaq bulangii, au defrisat tot Pantelimonul intre Ritmului si intersectia de la Electroaparataj. E o prafaraie in cartier de te doare mintea.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Later Edit:

Ai dreaq bulangii, au defrisat tot Pantelimonul intre Ritmului si intersectia de la Electroaparataj. E o prafaraie in cartier de te doare mintea.

 

 

am trecut si eu cu masina si am vazut ... poate il fac si ei cum trebuie , fara capace de canale ridicate :blink:

Editat de Cristi.B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D'aia tre' sa te duci sa iei 2L de motorina, pentru ca tu ai ceva pe piept ce n-avem noi, intre gat si buric!

 

:scratch:

 

Cavalere, cu ce ungem ba cablurile? A mea nevasta a plecat peste mari si tari si m-a lasat cu rezervorul gol si cu doar 150 lei, sa am de paine :kiss: .

 

Later Edit:

Ai dreaq bulangii, au defrisat tot Pantelimonul intre Ritmului si intersectia de la Electroaparataj. E o prafaraie in cartier de te doare mintea.

 

tocmai pentru ca eu sunt ce-a care are tzatze in "familia" asta trebuie sa ma ocrotiti si sa ma protejati...nu sa ma trimiteti sa iau motorina, sa imi miroasa mainile a imputiciune d-aia. daca ma intalnesc cu "Fat- Frumos" si vrea sa imi pupe mana si mana mea miroase a motorica...pai nu ma ling eu pe bot de "Fat Frumos" dupa aia?! pai asa ma "iubiti" voi?? ce uoameni mah... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma intalnesc cu "Fat- Frumos" si vrea sa imi pupe mana si mana mea miroase a motorica...pai nu ma ling eu pe bot de "Fat Frumos" dupa aia?!

 

Pai Fat-Frumos ala care-ti pupa mana e fatalau by default. N-ai ce cauta cu oameni d'astia. E bazat ala care-ti ia mana, ti-o miroase si zice: OMV, Alpin Diesel, de la Elecroaparataj! ...Asta barbat adevarat; daca mai pute si a bere, e de mare angajament!

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Fat-Frumos ala care-ti pupa mana e fatalau by default. N-ai ce cauta cu oameni d'astia. E bazat ala care-ti ia mana, ti-o miroase si zice: OMV, Alpin Diesel, de la Elecroaparataj! ...Asta barbat adevarat; daca mai pute si a bere, e de mare angajament!

 

:scratch:

 

sa puta??? :friends: bleah...bina dracu ca nu ai zis sa aiba si burta, sa ragaie si sa se scarpine si in c.u.r. de fata cu mine. eu imi doresc unu care sa fie ca nevasta-ta la caracter. asa mai da.....

 

gizz.. sa puta a bere auzi?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Vorba lunga saracia omului" Sambata dimineata pun la dispozitie garaj ,scule si nu in ultimul rand motorina :scratch:

 

Zona Obor Avrig cu Chiristigiilor

Editat de Rotila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D'aia tre' sa te duci sa iei 2L de motorina, pentru ca tu ai ceva pe piept ce n-avem noi, intre gat si buric!

 

:scratch:

 

Cavalere, cu ce ungem ba cablurile? A mea nevasta a plecat peste mari si tari si m-a lasat cu rezervorul gol si cu doar 150 lei, sa am de paine :friends: .

 

Later Edit:

Ai dreaq bulangii, au defrisat tot Pantelimonul intre Ritmului si intersectia de la Electroaparataj. E o prafaraie in cartier de te doare mintea.

 

 

pai le ungem cu ulei de motor :kiss:

 

simplu si eficient. ala de transmisie pe prea gros. am din ambele, ne descurcam

 

"Vorba lunga saracia omului" Sambata dimineata pun la dispozitie garaj ,scule si nu in ultimul rand motorina :kiss:

 

 

astea le am si eu fara motorina :D

 

dihania si metalu vor mura in gura tot ..

 

incredibil. nu vreti sa vin eu sa va iau mobrele sa vi servisez si sa vi le aduc inapoi bune de alergat??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai le ungem cu ulei de motor :scratch:

 

simplu si eficient. ala de transmisie pe prea gros. am din ambele, ne descurcam

 

 

 

 

astea le am si eu fara motorina :friends:

 

dihania si metalu vor mura in gura tot ..

 

incredibil. nu vreti sa vin eu sa va iau mobrele sa vi servisez si sa vi le aduc inapoi bune de alergat??

 

bai..eu nu vreau ma mura in gura...eu vreau doar sa-mi schimbati bujiile. :kiss:

 

@ rotila acum ne-au auto invitat la cavaleru. data viitoare poate te vizitam si pe tine. ce stii sa faci?? :kiss:)) glumesc desigur. dar totusi...ce stii sa faci?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil. nu vreti sa vin eu sa va iau mobrele sa vi servisez si sa vi le aduc inapoi bune de alergat??

 

Nu, ca tu nu cred ca stii sa mergi pe ce avem noi :kiss:

 

sa puta??? :friends: bleah...bina dracu ca nu ai zis sa aiba si burta, sa ragaie si sa se scarpine si in c.u.r. de fata cu mine.

 

Nu, ca m-as fi descris pe mine!

 

eu imi doresc unu care sa fie ca nevasta-ta la caracter. asa mai da.....

 

gizz.. sa puta a bere auzi?!

 

Cum ma, "barbat cu caracter asemanator cu al nevesti-mii?!?!?!" Nu inteleg, vrei sa-l pui sa-ti creasca plozii si sa-ti spele sutienele, iar tu sa umbli brambura cu bagabonzii???

 

bai..eu nu vreau ma mura in gura...eu vreau doar sa-mi schimbati bujiile.

 

@ rotila acum ne-au auto invitat la cavaleru. data viitoare poate te vizitam si pe tine. ce stii sa faci?? glumesc desigur. dar totusi...ce stii sa faci??

 

Si cu suflatu-n filtru cin' se ocupa? Sau nu-ti mai place sa-ti sufle altcineva in filtru? :scratch:

 

"Vorba lunga saracia omului" Sambata dimineata pun la dispozitie garaj ,scule si nu in ultimul rand motorina

 

Zona Obor Avrig cu Chiristigiilor

 

Rotila, merci de oferta, dar daca l-am prins pe Cavaleru' macar sa profitam de el. Oricum, te-am notat si pe tine :kiss: !

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..eu nu vreau ma mura in gura...eu vreau doar sa-mi schimbati bujiile. :kiss:

 

@ rotila acum ne-au auto invitat la cavaleru. data viitoare poate te vizitam si pe tine. ce stii sa faci?? glumesc desigur. dar totusi...ce stii sa faci?? :D

 

ramane de vazut :scratch:

 

ce aproape sta rotila de mine :friends:

 

yo stau la capatul troleului la baicului vis-a-vis de scoala

 

Aici am santierul, de stat stau in pantilimon :kiss:

 

Daca e va astept data viitoare, in orice caz dati un semn inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ma, "barbat cu caracter asemanator cu al nevesti-mii?!?!?!" Nu inteleg, vrei sa-l pui sa-ti creasca plozii si sa-ti spele sutienele, iar tu sa umbli brambura cu bagabonzii???

 

nu ma, ca nu am copii, sutiene nu port :D, sa imi inteleaga "fluturasii" si sa nu aiba nimic de obiectat cand "umblu brambura cu bagabonzii".

 

Si cu suflatu-n filtru cin' se ocupa? Sau nu-ti mai place sa-ti sufle altcineva in filtru? :friends:

 

nu e ma nevoie saa suflam in el ca e sport , il dau putin cu smecleu d-ala de curatat, il bag sub apa calduta, ii fac un dus, dupa care il uleiesc si am terminat cu el

 

ramane de vazut :kiss:

 

:scratch: eu ma refeream la motoreta...ce stii sa faci....dar daca tu vrei altceva... "ramane de vazut". :kiss:

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ramane de vazut :kiss:

 

:scratch: eu ma refeream la motoreta...ce stii sa faci....dar daca tu vrei altceva... "ramane de vazut". :kiss:

 

Eu la motor ma refeream....mecanica fluidelor ca sa fiu mai specific :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...