Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai...nu ar fi fost frumos din partea mea si nu m-ar fi onorat sa profit de 4 tipi beti...unde ar fi fost satisfactia??

 

asa ca ai nu am ramas cu buza umflata...:cheers: plus ca am iesit sa beau nu sa agat. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cine vrei sa pacalestiavand in vedere ce incriptie aveai pe tricou :cheers:

 

pai am zis si eu ca poate poate ..da' m-am ales cu o gasca de oameni beti cu care a trebuit sa ma inghesui intr-un taxi ... mi-e rusine de mine... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, cele trei zile de petrecut s-au terminat! Am trecut cu bine pragul celor 28 de ani.

Maine o noua zi de munca, God help us all!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, cele trei zile de petrecut s-au terminat! Am trecut cu bine pragul celor 28 de ani.

Maine o noua zi de munca, God help us all!

 

mai traiesti ma? :rolleyes: ca la cat te-ai "hidratat" uichendu' asta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, traiesc.

Zilele astea poate-mi iau si eu cele necesare la motor, si pana duminica sa-i dau de cap cu consumabilele. De saptamana viitoare sa incepem sa bagam kilometri. Hai, cand mergerm la Calarasi sa luam capra?

 

Hai ca poate de saptamana viitoare dam drumul la rond.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, traiesc.

Zilele astea poate-mi iau si eu cele necesare la motor, si pana duminica sa-i dau de cap cu consumabilele. De saptamana viitoare sa incepem sa bagam kilometri. Hai, cand mergerm la Calarasi sa luam capra?

 

Hai ca poate de saptamana viitoare dam drumul la rond.

 

pai pe 14 cred ca ma duc la calarasi ...si motoreta mea nu e "capra" >:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem pana la Calarasi, ce dreaq sa facem?!?!?

 

Da' numai daca se lasa cu o ciorba de peste facuta ca la Dunare. :cheers:

 

daca sunteti hotarati , se rezolva, vb cu mama si se face si daca e poate ramanem peste noapte, sa lingem niste beri ..ca stiu eu un loc ieftin si bun. cazare asigurata. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo nu pot sa raman peste noapte :rolleyes:

 

de ce ma? in fine... oricum daca mergeti si voi sa stiti ca va pun la treaba ... pai ce naiba , mie cine imi schimba bujiile? :cheers: si tre sa o spal si tre sa ii curat si lantul. dar o sa fac eu totul.voi doar trebuie sa ma supravegheati. apropo..care aveti un spray de uns lantul p-acasa sa imi dati si mie ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vorbit aseara la un magazin sa-mi iau cele trebuincioase pentru motor, inclusiv spray de uns lantul, spray de curatat lantul si niste wd40 dar partea funny e ca mi-a expirat cardul :rolleyes:) deci am banii pe card si nu am cum sa-i scot, azi dimineata am fost la trei sucursale, si toate aveau sistemul cazut (btw, care cunoaste vre-un IT-st de la Unicredit Tiriac Bank sa-mi zica si mie ca sa-l pot balacari cum trebuie). Sper sa mearga intr-un fel sau altul sa sa scot bani azi, sa-mi iau ce-mi trebuie si sa-mi fac si asigurarea.

 

BTW, dar inainte de a ajunge la CL nu vrea Razorbladed sa-si aduca motorul? ...ca de mult ne ameninta cu un gratar la el la tzara. Acolo as merge cu masina, ca are vin bun pus la pastrare, si e pacat sa nu profitam :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vorbit aseara la un magazin sa-mi iau cele trebuincioase pentru motor, inclusiv spray de uns lantul, spray de curatat lantul si niste wd40 dar partea funny e ca mi-a expirat cardul :rolleyes:) deci am banii pe card si nu am cum sa-i scot, azi dimineata am fost la trei sucursale, si toate aveau sistemul cazut (btw, care cunoaste vre-un IT-st de la Unicredit Tiriac Bank sa-mi zica si mie ca sa-l pot balacari cum trebuie). Sper sa mearga intr-un fel sau altul sa sa scot bani azi, sa-mi iau ce-mi trebuie si sa-mi fac si asigurarea.

 

BTW, dar inainte de a ajunge la CL nu vrea Razorbladed sa-si aduca motorul? ...ca de mult ne ameninta cu un gratar la el la tzara. Acolo as merge cu masina, ca are vin bun pus la pastrare, si e pacat sa nu profitam :cheers: .

 

 

da ce bine zici cu Razorbladed...si cu gratarul ala , ca m-am plictisit de cand tot ne duce cu zaharelu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care zaharel, care razorbladed ??!! :cheers:

PAi fratilor eu sper cat mai curand sa ma insotiti la tara sa mirositi niste mititei si sa simtiti buchetul vinului rosu de Giurgiu, la mal de Neajlov.... sa vedeti si voi adevarata viata, nu fumul din Ursu si berea aia de baloneaza ca n draci...ah unde mi esti copilarie cand alergam descult prin papusoi si mergeam la scaldat in putza goala :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care zaharel, care razorbladed ??!! :cheers:

PAi fratilor eu sper cat mai curand sa ma insotiti la tara sa mirositi niste mititei si sa simtiti buchetul vinului rosu de Giurgiu, la mal de Neajlov....

 

Incepem sa sunam lumea?

 

sa vedeti si voi adevarata viata, nu fumul din Ursu si berea aia de baloneaza ca n draci...ah unde mi esti copilarie cand alergam descult prin papusoi si mergeam la scaldat in putza goala :rolleyes:

 

Pai si acum ce te retine ma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia..toata lumea sa raspunda la apel..

 

/index.php?...299189&st=0

 

mergem??? :cheers:

 

Evident!

Dupa o zi in care vreau sa mesteresc la motor, ce poate fi mai frumos decat asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident!

Dupa o zi in care vreau sa mesteresc la motor, ce poate fi mai frumos decat asa ceva?

 

 

si unde se desfasoara operatiunea de mesterit, poate te asist?mai invat si eu una, alta. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca la Cavaleru, daca nu se da inapoi la promisiuni iar partea de frane la Subti (mai ramane sa-l anunt cand vreau sa vin la garaj sa fac jmecheria).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...