Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Lasa man, ca-s buni si bibani din astia :) ii trimitem sa ne ia covrigi, sa ne cumpere cola... din astea! Didi si Roxyneta abia asteapta carne tanara!

fa si tu o lista cu ce vrei sa servesti .....sa vin pregatit de acasa ...nu-mi place sa fac multe drumuri :alcy: :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In orice caz, daca se anunta ceva adunare, postam si pe aici. De obicei, in perioadele astea de friguri, ne mai adunam prin diverse locuri frecventate mai mult sau mai putin de motociclisti si consumam licori bahice ce au rolul de a mai destinde un pic atmosfera si a dezlega limba cu privire la pataniile de peste vara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost cineva la clubul sau pub-ul de la magazinul titan ceva pareri??? la ultimul etaj am anteles ca e dedicat moto .....la un moment dat era o oferta...cine merge cu casca moto la bar primeste o limonada din partea casei.....cica e loc de urmarit cursele motogp....stiti ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era la un moment dat promotia asta :) cand s-a deschis. Acum nu stiu sa mai fie valabila.

Acolo e un sports-bar, adica o carciuma cu multe televizoare unde ruleaza sport, in general.... Nimic deosebit sau specific moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu

Era la un moment dat promotia asta :) cand s-a deschis. Acum nu stiu sa mai fie valabila.

Acolo e un sports-bar, adica o carciuma cu multe televizoare unde ruleaza sport, in general.... Nimic deosebit sau specific moto.

bine nu ma interesa in mod special promotia :alcy: da nu stiam ce se intamla in crciuma asta ....auzisem de ea........rateaza Tucudean

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai primim!S-a inchis!

mai adu-mi aminte din ce cartier zici tu asta? mwuahahaha

 

Lasa man, ca-s buni si bibani din astia ii trimitem sa ne ia covrigi, sa ne cumpere cola... din astea! Didi si Roxyneta abia asteapta carne tanara!

mmmdid u say fresh meat? sigur pisi cum sa nu

 

fa si tu o lista cu ce vrei sa servesti .....sa vin pregatit de acasa ...nu-mi place sa fac multe drumuri

de toate ..suntem multi ..pofte impartite ..gatesti? ceva dulce ai? parca fuse vorba de niste clatite acum ceva ani ..

 

nuuuu dar a ratat ala chiar cand scriam eu :diggin: ,,,,,,,,o iubire alb albastra

ros`albastra te rog :blbl:

pe 19 dec daca vreti sa veniti sa ne strangem la bauta .. avem si concert, iar intrarea se face pe baza de donatie(o jucarie) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fa si tu o lista cu ce vrei sa servesti .....sa vin pregatit de acasa ...nu-mi place sa fac multe drumuri :alcy: :stuck:

 

uuugghhh...prospaturi!! in sfarsit ! mai schimbam si noi peisajul. baieti...ASL PLS! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap .. joi 19 decembrie Moshociclistii va asteapta in Panic Club (fostul Control) de la ora 21:00 pe strada Academiei nr 19

haideti pantelimonisti ne strangem la o bere?

Claudiule aduci si tu ceva jucarele de la pitic daca e :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide moshule ca am vb si cu Hrubaru .. o sa fie invitat de onoare .. ajutam copii ..si pt unii si un motiv in plus sa ne strangem si sa bem .. pai da? :)

app..vedeti ca la cora sunt reduceri la jucarele...asta care nu aveti pe acasa

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce fac atunci... s-ar putea sa fiu cu treaba. Oricum, adu-mi aminte cu o zi inainte si vedem cum facem. E anuntat evenimentul pe undeva? (nu-mi da link de facebook)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis de-ale gurii .. nu de-ale ficatului :-L sa fie bere seminte si clatite :D praji ceva? haideti mai baieti chiar nu gateste nimeni? :)))

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am terminat inca afisul .. suntem in intarziere .. te-am anuntat eu nu e suficient? ti-aduc aminte .. tu pune prospaturile sa aduca d-ale gurii :D

Si tu nu mi-ai zis ca ai nevoie de ajutor la afis pentru ca stiai ca-s foarte ocupat si nu as avea cum sa te ajut, nu?

 

Si.. ca sa scape de adus clatite, ELPARU ar putea sa dea o mana de ajutor la afis :D Si... inca ceva... prietena lui stie cu praful de copt si zaharul vanilat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...