Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Pai eu vineri sunt la RAR si la politie cu motocicleta sa o trec pe numele meu. Stai la cort, ca daca as scapa in timp util as veni si eu de vineri seara. Ma primesti la tine-n cort?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

bo$$,

 

pana atunci imi expira de doua ori asigurarea si itp-ul :) daca e frumos si nu se strica vremea, ne bagam, ce dracu' sa facem.

 

Da' ce plm locatie mai e si aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))Este o locatie noua din cate am vazut,e prima editie de genul asta.Merita sa mergem sa vedem despre ce e vorba,eventual daca tine vremea cu noi sa intindem cortul sa facem si un spritz seara :D

Ce vorbesti, fraticule, intins cortul la sfarsit de septembrie-inceput de octombrie?!?!?! De abia ne mai tinem basinile-n noi si tu vrei stat peste noapte?!?!?! Fuck it, i'm too old for that shit!!! Mergem, bem, ne distram, dar dormim pe astersnuturi curate si moi! Ori, daca vreti arogante de genul, cineva va trebui sa se ocupe de alcoolizare!!!!

 

Daca sari mataluta cu o sticla de Jager - stam de vorba altfel! Sau daca vine Toto cu palinca aia a lui minune doscutam altfel. Sau nu mai discutam!!!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vorbesti, fraticule, intins cortul la sfarsit de septembrie-inceput de octombrie?!?!?! De abia ne mai tinem basinile-n noi si tu vrei stat peste noapte?!?!?! Fuck it, i'm too old for that shit!!! Mergem, bem, ne distram, dar dormim pe astersnuturi curate si moi! Ori, daca vreti arogante de genul, cineva va trebui sa se ocupe de alcoolizare!!!!

 

Daca sari mataluta cu o sticla de Jager - stam de vorba altfel! Sau daca vine Toto cu palinca aia a lui minune doscutam altfel. Sau nu mai discutam!!!

Pai cum asa bre sa mergem noi nepregatiti...offf...daca nu din capitala de pe drum sau din zona tot se face o cumparatura serioasa sa ne tina de cald.Daca ai tu optiuni de asternuturi curate si moi...eventual un pat cu suflet...mi-ai captat atentia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Metale, sa ma tragi si pe mine de maneca daca-i sa fie...

 

Te trag de maneca daca-i rost de palinca sau de plimbare? :)

 

Pai cum asa bre sa mergem noi nepregatiti...offf...daca nu din capitala de pe drum sau din zona tot se face o cumparatura serioasa sa ne tina de cald.Daca ai tu optiuni de asternuturi curate si moi...eventual un pat cu suflet...mi-ai captat atentia :D

Pai mai vedem pana atunci, poate gasim ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, Comana e doar un pretext :D

Zicem ca mergem la intruniri moto, dar de fapt bem pe ascuns sa nu ne vada nevestele :)

 

Azi vorbesc si eu sa vedem cum fac cu kinderul si cu cine-l las si ne organizam diseara.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca nu i-ai cunoaste :)))

metale ai nevoie de dadaca??

Yep. Nevasta-mea pleaca si ea de vineri si se intoarce sambata pe la pranz, iar eu nu vrea sa astept pana ajunge ea... :)

 

Lasa ca o scoatem noi la capat, tu decide-te daca vii sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca in ultima perioada s-a cam stricat vremea rau si ca doar zilele astea cica o sa mai fie soare parca as vrea sa mai invart roata o leaca mai mult nu doar ca sa fac prezenta la o noua intrunire si sa beau ca ...pt a nu-mi fi frig noaptea .. daca ma razgandesc si ma opresc si pe acolo va dau un tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...