Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Stai linistit ca si io am primit...cred ca mai toti au primit.

:wink:

 

Pai m-am gandit ca toti au primit din moment ce am zis ca e spam :wink:).... doar ma gandeam ca e complet inutil si stupid

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai vand si jaketa Alpinestars GP Plus in stare perfecta, nejulita nezgariata, fara urme de uzura:

 

 

 

post-10102-1240299727_thumb.jpgpost-10102-1240299751_thumb.jpgpost-10102-1240299787_thumb.jpg

 

Marimea 48 , vezi sizechartu de la alpinestars... (unu de 170-175 cm si 70-75 kg incape perfect...)

Pret 150 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti pe cineva care face stickere ca lumea in afara de user-ul mertan / hondafan?

PLS dati-mi un PM.

 

Multumesc!

 

 

George46, ca el sa laudat,cand ne-a dat tricoaiele.

I-am cerut si eu sa imi faca niste stikere..............inca mai astept,poate dupa ce termina de ciocnit ouale si mancat cozonacul :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, ca sa ma laud si eu cu ceva... azi am dat comanda pentru cizmele mult dorite: Dainese Torque Out

 

Plus, ca tot o ardeam pe site-ul celor de la Dainese, mi-a facut rau cu ochiul acest combinezon: http://www.dainese.com/ro_en/motorbike/t-s...v.html?gender=2

 

Pareri? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, ca sa ma laud si eu cu ceva... azi am dat comanda pentru cizmele mult dorite: Dainese Torque Out

 

Plus, ca tot o ardeam pe site-ul celor de la Dainese, mi-a facut rau cu ochiul acest combinezon: http://www.dainese.com/ro_en/motorbike/t-s...v.html?gender=2

 

Pareri? :wink:

 

 

Cu cat iei cizmele? Mai are rost sa iti zic cum sunt? Stii ca de astea am si eu.

 

Combinezonul?

 

Pantalonii imi par Delta Pelle, ca ai mei. Foarte comozi, stau foarte bine, nici nu ii simti.

 

De geaca nu stiu ce sa zic, imi plac umerii de titan.

 

Merita, si e bine si la bani. Eu am dat 11 pe pant si vreo 15 pe geaca, deci pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George46, ca el sa laudat,cand ne-a dat tricoaiele.

I-am cerut si eu sa imi faca niste stikere..............inca mai astept,poate dupa ce termina de ciocnit ouale si mancat cozonacul :wink:

 

mestere, stikerele tale te asteptau joi dar te-ai cam lasat asteptat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat iei cizmele? Mai are rost sa iti zic cum sunt? Stii ca de astea am si eu.

 

Combinezonul?

 

Pantalonii imi par Delta Pelle, ca ai mei. Foarte comozi, stau foarte bine, nici nu ii simti.

 

De geaca nu stiu ce sa zic, imi plac umerii de titan.

 

Merita, si e bine si la bani. Eu am dat 11 pe pant si vreo 15 pe geaca, deci pe acolo.

 

Cizmele sunt 800 ron.

 

Combi merg sa probez inainte sa comand, sa nu-l iau mic sau prea mare. Si mie mi-au placut insertiile de titan de la umeri. La bani... se mai scade 15%, ca aia-i reducerea celor de la Motoshow. :wink:

Multam pentru info, Romeo! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara caterinca, dupa ce ii fac distributia si functioneaza perfect, fara carene, iau 1000 pe ea?

In ideea ca arata ca naiba, da' mere tzipla :laugh: 1000 am si bagat in ea, cu tot cu comanda de

distributie, deci ... scot macar banii astia :wink: ?

 

PS: vreau F4 :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai bine o vinzi la piese ca asa dintr-o bucata sincer nu cred ca ti-o ia cineva, gandeste-te de cand vrea s-o vanda strumfu pe a lui si arata super ok...si nici nu cere mult.

E crizaaaaaa...:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si banca unde eram "colaborator" si compania unde lucram de 2 ani au facut "restructurari" masive:

BRD Finance a zburat 50-60 angajati si SP 5 din 40 ... Poate media i-a crizat pe dobitocii de angajatori

sau poate e doar o scuza sa dea lume afara, da' oricum e de rau.

 

In concluzie imi plateste sulea rata la banca pt motor, echipament etc :wink:

 

Eu zic c-o cam simt :laugh:

 

LE: Orange, ING, BRD, Citybank (astea mi-au venit acum in minte) au facut de asemeni reduceri

drastice de personal, stiu de la amici angajati acolo. Si astea le-am zis fara sa ma gandesc prea

mult. Daca te intereseaza, iti pot face o lista luuuunga cu astfel de cazuri.

 

PS: io radeam de astia de pe matrimoniale cand ziceau ca zboara si ca nu gasesc joabe, da' fenomenu'

cam ia amploare :wink:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..gandeste-te de cand vrea s-o vanda strumfu pe a lui si arata super ok...si nici nu cere mult.

E crizaaaaaa...:wink:

nu'i da idei, ca lui nu i'o dau! :wink:

Adidasule, e criza ma, n'ai vazut ca a recunoscut si basexu? Aici mai e cum mai e, insa in tara e jale! :laugh:

Si roaga'te sa n'o simtim noi, cel putin nu direct (adica sa stai acasa si sa faci channel cruising in lipsa de altceva..)

 

In concluzie imi plateste sulea rata la banca pt motor

Mie imi da banca sms'uri in nestire sa platesc rata scadenta de la un credit card. Intr'o zi in sictir am raspuns pe numarul ala (desi stiu ca sunt generate automat..) si le'am zis sa mai astepte, ce atata panica. Anii trecuti se grabeau sa ne cocoseze cu bani si credite, acuma se grabesc sa ne ia toti banii. Mwe cu lamaie!

 

LE: Orange, ING, BRD, Citybank (astea mi-au venit acum in minte) au facut de asemeni reduceri

drastice de personal, stiu de la amici angajati acolo.

Da, este un "motiv" bagat la inaintare pentru a da oameni afara si a folosi mai putini negrii pentru acelasi volum de munca si aceiasi (sau mai putini) bani. Din pacate acum este momentul in care companiile fac legea.

 

Iar ca regula de baza, intotdeauna primii care sunt dati afara sunt cei care "incomodeaza". Asa ca ciocu' mic si joc de glezne, pe moment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma suna de la Piraeus daca depasec cu 3 zile si zic ca sunt ingrijorati ca sa nu platesc majorari :wink: Ce vrajeala, sunt ca.cati la c.ur ca nu le dau banii :wink: De luna trecuta mi-a venit ideea sa ma joc putin cu ei si acum stam de vorba lunar de cel putin 3-4 ori. Urmeaza sa-i chem Joi, la 7, la Constitutiei..mai stam cu totii la o vorba :lol:

 

 

Mi-am dus codita si carena dreapta la vopsit, stickerele de la Mertan sunt gata, saptamana urmatoare imi vin crashpadurile si mansoanele de la Mac. Mi-am pus suport rabatabil, nu ca sa-l ascund neaparat, dar arata mult mai frumos si mai curat :laugh:

Bine ca mai am inca permis, ca era sa-l pierd prin Sighisoara, pentru deparire pe linie continua cu 100 unde era limitare de 40. Noroc ca-s motociclist si mi-au inteles durerea :)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Criza...hmmm,rata la banca 430 ron inainte...550 actual,2,9 ron litru de libertate...3,5 si creste acum,joburi din ce in ce mai putine si cerinte din ce in ce mai multe! Partea buna...poti sa-ti cumperi un motor nou la super bani de afara si nu numai :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai cu ce, bine zis...ca bancile cica dau credite, da daca te duci la banca iti dau 3000lei si maxim pe un an, dobanda de la 20% si asa mai departe...de mai bine te lipsesti.

 

Shinu a punctat bine cu criza...peste tot se subtiaza, personal, salarii sau eventual ambele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire este criza (desi cum spunea strumfu se folosesc de asta ca sa dea afara personal)... am o pritena directoare la rtc si imi zicea ca la diverta au scazut vanzarile intre 40 60% ceea ce este ceva, ca sa nu vb de banci imobiliare si industria auto unde este calamtitate. lumea tine bani la ciorap nu investeste ca nu stie ce va sa vina si asa ca totul e cam blocat. banu fiind ciclic daca da cu nasu de astfel de intreruperi numai da cu nasu d eportefele noastre. ceea ce este amuzant si cred ca numai la noi se putea petrece asta pe unde ma duc lumea creste pretu', bancile cresc dobanzile etc pentru ca in viziunea lor astea sunt solutii anticriza :wink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca se cerea sa facem un topic special pt. acest tip de moto.

Sa incercam sa ne help out intre noi astia care stim mai putine de la voi astia care stiti mai multe.

Bagati..

unde gasesc si eu un far de f3 din '96 ?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...