Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) :) din ciclul ce frumos ninge iar afara ...

De aici din coltul biroului, de la etajul 5, nu ninge.. VISCOLESTE!!! :lol:

de mi-as vedea macar mobra in garaj cu numerele pe ea, sa am linistea sufleteasca, ca pot iesi cu ea cand urca temperatura cu 5 grade!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu voia domnisoarei de la Meteo, posibil sa mai astepti cateva zile.

 

Yahoo-ul meu (nu al lui Claudiu) spune ca vineri,19 martie,vor fi iar 15 grade si soare.

Iar sambata 17 grade si ploaie.

In rest,tot frig.

 

 

 

 

:) :) din ciclul ce frumos ninge iar afara ...

 

mai nene,da si tu un add.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul...

 

Primavara, primavara,

Nu ne vrei pe noi afara?

Sa ne dam pe doo roate,

Nu in case dand din coate!

 

Să vezi ce frumos ne Âşade

Când mai creÂşte cu v-o 8 grade,

Pe armăsari încălecați

Cu Âşocul tras Âşi subturați

Ne oprim la semafoare

ÂŞi ne bucurăm de soare...

Hai dă Doamne ziua-n care

Să-ncepem sa stăm călare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...de mi-as vedea macar mobra in garaj cu numerele pe ea, sa am linistea sufleteasca.....

Crede-ma ca nu e nici o liniste sufleteasca, cand stii ca o ai si nu o poti folosi din cauza vremii de afara ..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca nu e nici o liniste sufleteasca, cand stii ca o ai si nu o poti folosi din cauza vremii de afara ..... :)

Trag de mecanic sa imi inlocuiasca 2 rulmenti de 2 zile..si nimic... de aia zic ca o sa fie liniste sufleteasca... sa stiu ca e gata...

Ca dupa aia incep frustrarile ca nu e vreme buna, ca nu s-au aliniat planetele, ca am dormit prea mult la pranz, asta e altceva deja.

Apropos, mi-am amintit sa-l sun iar pe mecanic, sa-l intreb daca mi-a facut RAR-ul :lol: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incalzire globala hai? imi vine sa imi dau palme cind imi aduc aminte ca pentru o vreme am crezut timpenia aia... :)

ete... http://vremea.kappa.ro/bucuresti/bucuresti.html Zapada pe 22 Martie... las-o de gard vere... :)

 

Pai tocmai de aia a luat-o vremea razna, ca e incalzire globala [dar nu la noi]. Maine poimaine ne trezim ca o sa avem polul sud sa mergem cu motorul printre pinguini... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai de aia a luat-o vremea razna, ca e incalzire globala [dar nu la noi].

Nu e razna, e cum ar trebui sa fie. Dupa atatia ani am avut si noi o iarna aproape in adevaratul sens si ne tremura chilotii ca la niste somalezi la raionul de carne congelata.

Hai ca greul a trecut, in 3 saptamani o sa inceapa vremea de mobreala, ce va tot smiorcaiti atata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La meteo e "vremea probabila". Deci o prognoza relativa poate fi pe maxim 3 zile, restul e cancan!

Asa ca stati linistiti si asteptati, oricum daca fierbeti ca un cremwurst si faceti spume nu schimba cu nimic vremea de afara. Eu am facut asta 4 luni. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e razna, e cum ar trebui sa fie. Dupa atatia ani am avut si noi o iarna aproape in adevaratul sens si ne tremura chilotii ca la niste somalezi la raionul de carne congelata.

Hai ca greul a trecut, in 3 saptamani o sa inceapa vremea de mobreala, ce va tot smiorcaiti atata?

 

 

in sfarsit cineva care stie ce vorbeste :) big up strumfule :lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a zis ca abia din aprilie incepe sezonul a avut dreptate.

O sa facem prima iesire direct la smaeb 2010 :)

Ne intalnim acolo, ne clatim ochii si dupa aia o intindem intr-o croaziera de zeci de km prin oras si nu numai, dupa care ne oprim in bar sa ne hidratam cu .... un suc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa Smaeb dam o fuga pana la Snagov sa mancam pizza.

La Snagov??

Eu stiam o pizzerie f misto la Sighisoara.. :)

(Sper sa nu fi dat faliment pe praful asta si sa fi fost inlocuita cu un club de manele.. :) )

 

Stopul de F4 2000 e identic cu stopul de F4i?

DA!

 

 

@alx31: ce vrei mah, noi suntem mai bosho. Ne'am mai linistit, nu mai suntem atat de disperati de motorit in orice conditii. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thx, ca am luat vechiul stop de la BBL pentru un amic care si-a luat un F4 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM MOTOR!!!

Intr-un sfarsit, mi-a terminat mecanicul toate cele la el, a facut RAR-ul, ITP-ul, maine ma duc la politie cu actele sa imi pun numarul, si.... gata... de acum, trebe doar sa dau din coate pana vine vreme de plimbareli...

:) :) :lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N'ai pierdut mare lucru chiar daca e (parca) singura cetate locuita din Europa.. Drumul pana acolo insa e misto. Stii cum se zice: motociclistii tineri se gandesc la o destinatie si pleaca la drum, motociclistii mai batrani pleaca la drum si vad ei care le e destinatia.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...