Sari la conținut

Ural


dexter
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

Haidetzi mai, spuneti ! shi pe mine ma intereseaza! frana dublu-disc, comenzi avansate, mult crom...ehehe! cu mici modificari nu mai e de serie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

no uite c'am gast

ROMANIA

Company: S.C. "INVEST-NIKAROM" SRL

Contact: Victor Chumakov

Address: Romania, Bucharest

Bd.lancu de Hunedoara, 66 bl.12-b, ap.40, sec.1

Phone: 4021 211-25-67

E-mail: nikarom@surf.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma baieti ... ma copii ! Ce-s preturile alea ? In Moldova Uralu' simplu costa cel mult 1000 usedei iar volku (cere-i cel mai scump) costa 2500 usedei. Preturile astea sunt la americani si probabil ca motoarele sunt lucrate mai atent, oricustomizate, ori ceva ... nu se poate sa coste uralu mai mult ca o Honda !!! Aia sunt dusi cu capu.

I-am scris tipului de la InvestNikarom si astept raspuns; va tin up-to-date !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dusi cu capul? Dar ai nostri care cer 6mii euro pt Dacia inSolenta? Cu 6 mii imi iau super masina din vitan. Chiar daca e din 1995 .... e mai buna decat ceva pe care a pus mana romanul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dusi cu capul? Dar ai nostri care cer 6mii euro pt Dacia inSolenta? Cu 6 mii imi iau super masina din vitan. Chiar daca e din 1995 .... e mai buna decat ceva pe care a pus mana romanul.

Prietene, eshti turc (baiazid) ???

Pai Solenta se vinde la pretul asta de catre fabrica, iar dealerii isi mai pun si ei 200-300 euro, depinde. Insa la aia pe site motoarele costau si peste 10.000 euro insa fabrica le vinde la 1.500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Baaaaaaiiiiiiiiiii!!! ce aveti mai? aia cereau 10000 in AMERICA, pe mine ma intereseaza cat costa la noi, ce modalitati de plata sunt, garantie, service, etc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dusi cu capul? Dar ai nostri care cer 6mii euro pt Dacia inSolenta? Cu 6 mii imi iau super masina din vitan. Chiar daca e din 1995 .... e mai buna decat ceva pe care a pus mana romanul.

Prietene, eshti turc (baiazid) ???

Pai Solenta se vinde la pretul asta de catre fabrica, iar dealerii isi mai pun si ei 200-300 euro, depinde. Insa la aia pe site motoarele costau si peste 10.000 euro insa fabrica le vinde la 1.500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Cand or sari de la 1500 la 10000 ma impusc. Unde ai vazut tu ural cu 10.000. Era cu blocul motor din titan? Cine e imbecil sa dea 10k pe un Ural...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat costa pana la urma,fratilor?..si chiar,cum se pot cumpara(eventual rate?)...io auzisem ca ultimele tipuri de ural ar costa 3500 da pt ca nu au reprezerntanta la noi,adusul lor de la fabrica cu taxe cu tot dubleaza suma...poate asa ajung pana la 10000....(livrarea se face paraavion...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

mah io am citit un review pe bune facut de o revista englezeasca (in aceeasi revista erau reviewuri pentru triumph dayton, multistrada, etc). concluzia era ca la o viteza de croaziera de max 100 km.h (peste vibra toata), cu multe mici reparatii necesare (gratuite din partea dealerului :) ) concluzia finala a fost ca pentru secolul asta nu se poate numi motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu ce mai ziceti ???

V-am spus ca sunt dusi cu capu ! Nush ce sa cred, ori rusii s-au stricat la cap crezand ca motorul lor face cat o Honda (sau orice altceva), ori dealerii de Ural din lume (inclusiv cei din Buc sau America) isi imagineaza ca se vor imbogatii peste noapte vanzand castraveti gradinarilor ...

Pai fratilor, facem un trip pan' la moscovita, aci peste deal si le aducem noi. Eventual le si calarim pana acasa. Si le-nmatriculam noi ca la romanica, mai un talon vechi, mai o spaguta ...

Da' scutim 5000 de euro cel putin !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Baaiii! astia chiar au ceva la cap!!! :) Or fi scume franele alea Brembo dar las-o draq de treaba! cu 1500 de dolari imi FAC un ural sa arate shi sa mearga la fel ca ala!!!!! Ce e mai cu pastragotii aia? care le-a spus ca pot vinde asa ceva in romania? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cu dedicatie pt. Stress! :) Ca-mi place cat de acid este!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te gandesti ca in State banii aceia reprezinta 2, 3 sau maxim 4 salarii normale ... poate ca nu ti se mai pare mult.

Si tot nu justifica pretul, nimic nu justifica sumele astea. Pai e Uralul egalul unei Suzuky sau Honda ? Ca la pret e clar ca se vrea egal ! Cine oare, ce nostalgic sau colectionar scrantit sa le cumpere ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...