Sari la conținut

Baterie Moto


Lupu
 Share

Postări Recomandate

Mi s-a cam dus dreaq bateria (Saito 12V 12 Ah) si ar cam trebui una noua...

 

De unde pot sa cumpar si eu o baterie buna si relativ ieftina? (din Bucuresti... de la magazin fiindca stiu ca pot sa imi iau de pe Louis.de dar vreau repede)

 

Astept sfaturi... multumiri anticipate!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi tunaru

0722529806

 

Mersi de raspuns dar ma indoiesc ca Tunaru are baterii capabile pentru starter adica peste 12 - 14 Ah si mai ales altele decat cele rusesti Titan pe care cu succes le-am folosit la IJ. :eek:

 

As vrea ceva de gen Varta, Delo, Vector, dar nu prea am vazut ce imi trebuie mie, de-asta intreb! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de raspuns dar ma indoiesc ca Tunaru are baterii capabile pentru starter adica peste 12 - 14 Ah si mai ales altele decat cele rusesti Titan pe care cu succes le-am folosit la IJ. :eek:

 

As vrea ceva de gen Varta, Delo, Vector, dar nu prea am vazut ce imi trebuie mie, de-asta intreb! :cheers:

 

http://www.bumbas.ro/pretm.htm

 

Ia vezi aici. Sunt reprezentanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la vanzari piese. aduce userul @barna. ieftin.mie mi-a dat bujii, si batreia de 14 ah costa vreo 130 ron.deci ieftin.azi o comanzi, si maine o ai in oras cu garantie si tot tacamul. omul este de incredere.

 

/index.php?...74912&st=30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...