Sari la conținut

Urgent ! Donatori De Sange Pentru Susu !


mau
 Share

Postări Recomandate

Atunci miii de scuze da inseamna ca nu am voie sa donez oricum

 

la inaltimea mea as arata ca o minge umana la 58 kg

 

INSANATOSIRE RAPIDA SI USOARA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

0212554480 - trimite la faxul asta

 

Va multumesc inca odata celor care ati donat ... nu mai este necesar in continuare ... maine iese de la terapie intensiva

 

A trecut printr-o perioada foarte grea ... 7 zile sa stai intins cu ambele maini imobilizate fara sa poti nici sa vorbesti ... cu dureri ... si acum are nevoie de sustinere morala ... speram sa ii putem duce un laptop cu net pe zapp ...

 

Ca sa va faceti si voi insa o idee ... taximetristul care la accidentat nu a trecut niciodata pe la spital in perioada asta ... nu a mai dat nici un semn ... sunt uni oameni care chiar nu merita nimic ...

 

Rog un moderator sa scoate bannerul ... tks

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vedeam si eu mai devreme acest topic ajutam si eu asa nu mai pĂźot face numic si spun asta cu parere de rau pentru ca eu ssunt donator de sange onorific si ultima donare a fost chiar saptamana trecuta

Insanatosire grabnica...

scan20022007092259.pdf

scan20022007092225.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica lui serban!

 

de sange inca este nevoie...si va fi intotdeauna...cei care pot merge sa doneze regulat (ceea ce inseamna cam o data la 2-3 luni...deci nu cine stie ce) sunt rugati sa o faca pentru ca nimeni nu se gandeste la pungile alea de sange decat atunci cand are nevoie de ele el sau un prieten apropiat...

 

spunea cineva mai devreme ca este penibil sa mergi sa donezi pentru amaratele alea de bonuri de masa pe care ti le dau...ar trebui sa afle ca daca n-ar fi oamenii aia amarati care vin acolo si doneaza in mod regulat tocmai PENTRU bonurile alea s-ar usca toti pacientii prin spitale fara sange

 

ar fi interesant un banner pe site care sa promoveze donatul de sange...iar in threadul respectiv sa fie explicati exact pasii ce trebuie urmati si cum sa fie gasite clinicile unde se poate dona sange

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu abia ce m-am intors de la clinica.am donat pentru serban avram.mi-a zis doamna de acolo ca trebuie sa ii contactez pe apropiatii lui serban si sa ii intreb daca au nevoie de grupa mea sau o hartie..ceva care sa arate cum ca eu am donat pentru el.m-au cam bagat in ceatza.ziceau ceva sa trimita un fax de la spitatul unde este internat,nu am inteles prea bine, ca era o tanti cam senila si nu aveam cu cine sa ma inteleg.

 

am luat si un prieten cu mine,deci am fost 2 baieti pt serban.

daca nu va mai fi nevoie pentru el...cu sigurantza sunt alti oameni care au.

daca mai e nevoie...mai am cativa baieti de trimis la ace :nono:

 

 

btw..se doneaza o data la 60 de zile,scrie pe fisha si m-a pus sa semnez ca am luat la cunoshtintza

Editat de alex_night77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem o asistenta draguta acolo ... cristina ... una blonda ... la etajul 2 ... ea ne face la sfarsitul zilei o lista ... shi ne facea un bon cu toti donatorii

 

stati linistit ... sangele donat e pe maini bune ... multumim inca odata .... puteti dona in continuare pentru sanatatea voastra ... dar nu mai este nevoie sa specificati pentru avram serban ... pentru ca nu mai are nevoie de transfuzii ... si speram sa nici nu mai aiba vreodata.

 

azi am fost la el la spital ... lau bagat pe salon ... este mult mai bine ... mai ales psihic ... pentru ca am putut sa fim mai multi aproape de el si sa il tinem ocupat.

 

pt prietenii care vor sa il viziteze si nu shtiu unde ... municipal ... etaj 11 ... chirurgie toracica ... salon 26

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...