Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine vrea un rezervor si carena de la far,sunt doar zgariate

 

incearca la donatii cioparisti, poate ii trebuie unuia rezervorul sa isi faca un garage-ural ma acatarii :laugh:

 

ce dimensiuni ti-ai comandat?

si eu am spate 260 si fata 150, dar le montez cum da coltu' ierbii :D

 

Alea stock. Sa stii ca nu combati rau. ma gandeam sa le pun acu, dar nu prea are rost...

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la donatii cioparisti, poate ii trebuie unuia rezervorul sa isi faca un garage-ural ma acatarii :laugh:

 

 

 

Alea stock. Sa stii ca nu combati rau. ma gandeam sa le pun acu, dar nu prea are rost...

 

:lol:

 

prea scump sa-l bag la donatii.unu nou la b&s motors costa 28 de mil fara tva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome AKM!

 

Desi cred ca ne-am cunoscut la magazin in Badea Cartan! Asa e? eu intrebam de niste tobe!

 

 

See YA

 

Asa e.... :lol:

Ai gasit tobe? Si pe mine ma roade tare sa le schimb. Poate gasim ceva si le comandam pt ambele motoare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e.... :lol:

Ai gasit tobe? Si pe mine ma roade tare sa le schimb. Poate gasim ceva si le comandam pt ambele motoare....

 

Pai eu stiu exact ce imi trebuie...problema e cu adusul ca sunt in State din pacate......Am rascolit internetul si accesoriile in Europe pt Intruder sunt practic inexistente din pacate!!!

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am adus mitraliera de Tailgunner din State. .M-am dus frumos la Posta si am ridicat-o.

 

cum ai facut comanda?eu din ianuarie i-am dat banii lui oresti(old scool) sa-mi aduca tobele de la tailgunner,si inaca astept tobele sau macar banii 500 de euro :laugh: banii de avans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am adus mitraliera de Tailgunner din State. .M-am dus frumos la Posta si am ridicat-o.

 

 

Exact.

 

Sunt multe firme din State care trimit si in RO.

Editat de akm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ai facut comanda?eu din ianuarie i-am dat banii lui oresti(old scool) sa-mi aduca tobele de la tailgunner,si inaca astept tobele sau macar banii 500 de euro :laugh: banii de avans

 

Facut comanda direct la Tailgunner, platit cu card, livrat prin Posta Romana. A durat vreo 3 saptamani totul.

 

http://www.tailgunnerexhaust.com/contact08.php

 

 

am si eu doua poze la gallery acolo: :D

 

Warrior with TOS-103 (Stealth Black TOS-101)

 

Stealth Warrior (TOS-103)

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facut comanda direct la Tailgunner, platit cu card, livrat prin Posta Romana. A durat vreo 3 saptamani totul.

 

http://www.tailgunnerexhaust.com/contact08.php

 

 

am si eu doua poze la gallery acolo: :D

 

Warrior with TOS-103 (Stealth Black TOS-101)

 

Stealth Warrior (TOS-103)

 

Baga poze sa vedem si ochiu nostru. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am adus mitraliera de Tailgunner din State. .M-am dus frumos la Posta si am ridicat-o.

Un prieten de-al meu a facut acelasi lucru ptr mine.Dupa ce le-am montat,parca era alta motocicleta.

O problema totusi....dupa citeva sute de km cromul a inceput sa-si schimbe culoarea iar acum se vede urit.

Recomand tobe negre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten de-al meu a facut acelasi lucru ptr mine.Dupa ce le-am montat,parca era alta motocicleta.

O problema totusi....dupa citeva sute de km cromul a inceput sa-si schimbe culoarea iar acum se vede urit.

Recomand tobe negre.

 

Hehe, de aia mi-am luat neagra din prima. :D

 

Da nu-i problema. .Mie intotdeauna mi-au placut motoarele cu galeriile ingalbenite, albastrite, etc. . Adica riderul chiar da in motorul ala, nu merge doar la impresii. .

 

 

Dati un "Hello Charlie" (patronul si inventatorul). . . un mail pe site si spuneti-i ca vreti un Tailgunner (vedeti ca au si modele noi, foarte misto, dar nu pe sistem gatling machine gun). . Am vorbit deja cu el, si va asteapta. .Ziceti-i ca sunteti prieteni cu AK_Raptor. .doh. . :laugh:

 

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICE SHIT!!!!Nu stiam de asta.....DAMN NICE!!!!!

 

are si ceva crestere la putere? cum e sunetul?

 

 

see Ya

Sunetul e bestial.Eu am scos si amortizoarele din interior,dar le voi pune inapoi ptr ca,chiar si cu doape in urechi,ma apuca durerea de cap.Oricum,in oras nu mai am nevoie de claxon(care,apropo,s-a ars).

Legat de putere,da,este mai puternica,senzatia a fost ca este alta motocicleta.

Chiar daca fiecare isi lauda marfa,eu sint foarte incintat de ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunetul e bestial.Eu am scos si amortizoarele din interior,dar le voi pune inapoi ptr ca,chiar si cu doape in urechi,ma apuca durerea de cap.Oricum,in oras nu mai am nevoie de claxon(care,apropo,s-a ars).

Legat de putere,da,este mai puternica,senzatia a fost ca este alta motocicleta.

Chiar daca fiecare isi lauda marfa,eu sint foarte incintat de ele.

 

 

o poza poate??? :laugh: multumesc....sunt curios cum arata balena cu toba asta!!!

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunetul e bestial.Eu am scos si amortizoarele din interior,dar le voi pune inapoi ptr ca,chiar si cu doape in urechi,ma apuca durerea de cap.Oricum,in oras nu mai am nevoie de claxon(care,apropo,s-a ars).

Legat de putere,da,este mai puternica,senzatia a fost ca este alta motocicleta.

Chiar daca fiecare isi lauda marfa,eu sint foarte incintat de ele.

 

 

Nu stiu ce model ai tu, dar la mine nu sunt amortizoare. Ar fi si greu de pus la o instalatie din asta rotativa.

 

Oricum am vb. pe mail cu Charlie si a zis ca asteapta comenzile voastre si va ofera si o expediere super-ieftina.

 

"Glad to hear all is well. Thank you.

We have updated your pictures.

Send the Intruder customers to us and we will take care of them.

1/2 price on shipping to Romania!!! Only $35.00 USD. !!!

 

 

Thank you,

 

Charles Giordano

Tailgunner Exhaust, LLC

charlie@tailgunnerexhaust.com

www.tailgunnerexhaust.com

508-693-1944"

 

:laugh:

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne bine arata.....ma gandeam ca poate sunt mai mici sau asa...dar arata extrem de bine!!!

 

Multumesc de poza.....ce zice lumea de sound??

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai baga cald afara in curand, fac eu un pustiu de bine si pun un flacau sa ma ia cu un audio, nu numa la ralenti dar si pe demaraj, frana de motor, stop 'n gogu, up in trepte, dastea. . ma intzelegi. :friends:

 

 

Iti multumim frumos...ar fi interesant.....speram doar sa mai dea cald acuma ......

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne bine arata.....ma gandeam ca poate sunt mai mici sau asa...dar arata extrem de bine!!!

 

Multumesc de poza.....ce zice lumea de sound??

 

see YA

Toti intorc capul-am spus ca nu-mi mai trebuie claxon.

Nu am aflat parerea politiei-inca :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti intorc capul-am spus ca nu-mi mai trebuie claxon.

Nu am aflat parerea politiei-inca :P

 

Totul e sa nu exagerezi cu turatiile. . Politia s-a dat la mine doar ca sa stau naibii locului sa se uite mai bine la ea. :friends:

 

M-au urmarit si un numar de masini prin trafic, numai ca sa o vada mai bine, ca nu le venea sa-si creada ochilor. . .vb. f. serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...