Sari la conținut

Poze Cu Tuning La Scutere


yOCorni
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 321
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1.Dai toba jos cu atentie

2.Te duci la un meserias care se pricepe.. la delimitari de scutere si dupa daca nu are el d-ala de sudat te duci la unu si ii explici cum sa o faca.. si sa iti taie tevile alea.. pana.. aproape.. teava principala

3.O montezi la loc

 

Eu m-am dus la unu si l-am intrebat cum fac sa o delimitez bine.. si mi-a spus ca asa .. asa.. asa.. si .. dupa m-am dus la un prieten de-al lui tata la DACIA Service si mi-a facut`o in jum de ora

bafta..

 

P.S. : da un PM cu idu`l tau.. si o sa fac niste poze si o sa ti le dau sa iti arat cum trb sa arate toba.. dupa.. ce.. se face delimitarea

 

 

Mare meserias pustiu asta...Ce s-ar face astia fara tine nush...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare meserias pustiu asta...Ce s-ar face astia fara tine nush...

el ca el...da ce s-ar face lumea fara tine?cine mai umbla cu 3 runner-uri odata? :kick:

ps...uitati aici tuning :crack:

post-12750-1197662964_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dapai.. e greu bilute..

 

Bai baietele :kick: cu delimitarea ta.. :crack: O sa iti enumar cativa pasi !

 

 

mama ce arogant e rahatelu asta cu ochi, dar ce sa-i faci asa a fost crescut de manelistu de tacsu ...

gilerik fa copile un lucru bun si nu mai ajuta pe nimeni ca nu sti sa faci asta, pe deasupra ai un ton de superioritate fata de restu... imi vine sa merg peste tine sa te ingrop juma in pamant si sa te educ ...

 

sorry de off da chiar nu-l mai suport pe copilu asta ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce argoant e rahatelu asta cu ochi, dar ce sa-i faci asa a fost crescut de manelistu de tacsu ...

gilerik fa copile un lucru bun si nu mai ajuta pe nimeni ca nu sti sa faci asta, pe deasupra ai un ton de superioritate fata de restu... imi vine sa merg peste tine sa te ingrop juma in pamant si sa te educ ...

 

sorry de off da chiar nu-l mai suport pe copilu asta ...

fa si tu o campanie :kick: ....ce sa-i ceri ma la 12 ani ai lui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca am incercat sa-l ajut voi rpd sariti iar pe mine.multumesc inca odata.

 

aman aman .... ba deci numai pot sa ma abtin ....frate esti RETARD ...si yo am avut 12 ani(logic), dar nu eram asa de RETARDAT ....sincer ce nu intelegi ca nu te mai vrem ?? ma jur cu mana pe inima ....ca daca te prind pe scuter iti dau branci ...de o sa te vada tactu alaturi de scaritele alea la protv de la ora 7 .....mai date`n neamu matii de lebede ca esti nesuferit ....nu ma face sa`ti public pozele de la hi5 ..sa vada lumea ce copil RETARD esti ....

 

 

 

si stire de ultima ora :kick: :crack:

 

"RaDuCu CostEL: am aflat de la un coleg de al meu ca gilerik cand vrea sa iasa cu dna-ul lui ... cheama alti baietii mai mari si il plimba aia pe el

mario haste: ))))))))))))))))

mario haste: AHHAAHAHA

RaDuCu CostEL: si ca tacsu nu-l lasa sa se plimbe decat in fata portii lui

mario haste: ma jur ca postez

mario haste: asta pe forum

mario haste:

RaDuCu CostEL: "

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aman aman .... ba deci numai pot sa ma abtin ....frate esti RETARD ...si yo am avut 12 ani(logic), dar nu eram asa de RETARDAT ....sincer ce nu intelegi ca nu te mai vrem ?? ma jur cu mana pe inima ....ca daca te prind pe scuter iti dau branci ...de o sa te vada tactu alaturi de scaritele alea la protv de la ora 7 .....mai date`n neamu matii de lebede ca esti nesuferit ....nu ma face sa`ti public pozele de la hi5 ..sa vada lumea ce copil RETARD esti ....

si stire de ultima ora :crack: :crack:

 

"RaDuCu CostEL: am aflat de la un coleg de al meu ca gilerik cand vrea sa iasa cu dna-ul lui ... cheama alti baietii mai mari si il plimba aia pe el

mario haste: ))))))))))))))))

mario haste: AHHAAHAHA

RaDuCu CostEL: si ca tacsu nu-l lasa sa se plimbe decat in fata portii lui

mario haste: ma jur ca postez

mario haste: asta pe forum

mario haste:

RaDuCu CostEL: "

dane hi5 :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aman aman .... ba deci numai pot sa ma abtin ....frate esti RETARD ...si yo am avut 12 ani(logic), dar nu eram asa de RETARDAT ....sincer ce nu intelegi ca nu te mai vrem ?? ma jur cu mana pe inima ....ca daca te prind pe scuter iti dau branci ...de o sa te vada tactu alaturi de scaritele alea la protv de la ora 7 .....mai date`n neamu matii de lebede ca esti nesuferit ....nu ma face sa`ti public pozele de la hi5 ..sa vada lumea ce copil RETARD esti ....

si stire de ultima ora :kick: :crack:

 

"RaDuCu CostEL: am aflat de la un coleg de al meu ca gilerik cand vrea sa iasa cu dna-ul lui ... cheama alti baietii mai mari si il plimba aia pe el

mario haste: ))))))))))))))))

mario haste: AHHAAHAHA

RaDuCu CostEL: si ca tacsu nu-l lasa sa se plimbe decat in fata portii lui

mario haste: ma jur ca postez

mario haste: asta pe forum

mario haste:

RaDuCu CostEL: "

Pai daca se plimba prin fata portii,de ce ii trebuie mai mult de70 la ora.

Hi5 il vazusem si eu il avea pus la homepage,da acum nu-l mai are.

Personal nu am nimic cu el da e prea tare ce zice haste :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca se plimba prin fata portii,de ce ii trebuie mai mult de70 la ora.

Hi5 il vazusem si eu il avea pus la homepage,da acum nu-l mai are.

Personal nu am nimic cu el da e prea tare ce zice haste :kick:

 

 

pai frate... daca are kilometraju pe roata din spate montan...pune scuteru pe 2 caramizi si accelereaza la maxim ..... si dupa aia zice ..." TATI, TATI ...uite cum prind 70 la ora " :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am hotarat...asa il fac :crack: ce parere aveti?

 

 

gay !! ...alta culoare in afara de mov nu ai gasit ?? macar daca il faci asa .... pune`i beteala si globuletze .... in pe casca o stea :kick:

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gay !! ...alta culoare in afara de mov nu ai gasit ?? macar daca il faci asa .... pune`i beteala si globuletze .... in pe casca o stea :crack:

pai ma cap de (cuvant urat)...1.e roz si e prea tare(ce stie taranu?!)...si 2.gay e tactu :cheers: :crack: ...asa ca vezi-ti de sprinteru tau acolo...cand o sa ma ajungi tu din urma atunci sa vorbesti :kick: ...hai trales bahtalo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gay !! ...alta culoare in afara de mov nu ai gasit ?? macar daca il faci asa .... pune`i beteala si globuletze .... in pe casca o stea :cheers:

Bai haste ia hai bashti cu drujba ta...tu de tyoata lumea te legi :crack: Si cum spunea the-doctor-46 cam faina culoarea da ce sa faci mah tie iti place visiniul ala sau roshu ce o fi :crack: Ink ceva... cautane prin spatele gari :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ma cap de (cuvant urat)...1.e roz si e prea tare(ce stie taranu?!)...si 2.gay e tactu :lol: :P ...asa ca vezi-ti de sprinteru tau acolo...cand o sa ma ajungi tu din urma atunci sa vorbesti :cheers: ...hai trales bahtalo :D

 

 

copilu mai incet cu gurita sa nu fac ce va pe ea.... tu ai cerut parerea si mi`am dat`o ...era in gluma in fine ... daca esti prost , fii in continuare prost....mai rau ...scuter roz maine poimane te vad cu un baiat de mana si zici ..ce stie tzaranu de mine .... e la moda cu baiatu de bratz

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Dec 2007 17:31 -------------</small><br/>

Bai haste ia hai bashti cu drujba ta...tu de tyoata lumea te legi :crack: Si cum spunea the-doctor-46 cam faina culoarea da ce sa faci mah tie iti place visiniul ala sau roshu ce o fi :crack: Ink ceva... cautane prin spatele gari :kick:

 

 

sa inteleg ca tu esti " baiatu tinut de brat" de catre doctor ?? =))) ti`ai draq de mascarici stau sa ma cert cu voi .... pur si simplu mi`am zis pararea ..ce`i rau in asta ????? nu degeaba a zis " CE PARERE AVETI ? " ...asa ca te rog numai fii asa de saltaretz si vezi cum si cu cineva vorbesti asa .......

 

 

inca ceva ...drujba se numeste vibratoru lu` mata , al meu nu e ...totusi e 4T , culoare visinie , pai asa l`am luat si ca sa`i schimb culoare treb sa schimb si talonu ...si n`am chef sa dau iar alti bani .....

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copilu mai incet cu gurita sa nu fac ce va pe ea.... tu ai cerut parerea si mi`am dat`o ...era in gluma in fine ... daca esti prost , fii in continuare prost....mai rau ...scuter roz maine poimane te vad cu un baiat de mana si zici ..ce stie tzaranu de mine .... e la moda cu baiatu de bratz

ce copilu ma?du-te ma tare la baie si fa o mica :kick: si calmeaza-te...hai gea k nu am chef sa ma cert cu nimeni azi...da totusi...proasta e ma-ta k te-a facut pe tine :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...