Sari la conținut

Jawa 350ts Platini!


Auxois350
 Share

Postări Recomandate

Am si eu nevoie de ajutor. In ultima perioada tot am folosit platini rusesti, si am constatat ca nici una nu se compara cu cele originale marca PAL (cele care se gasesc pe Skodele vechi). Aveti cumva astfel de platini si sunteti dispusi sa le vindeti? Dar sa fie cehesti si noi! Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de ajutor. In ultima perioada tot am folosit platini rusesti, si am constatat ca nici una nu se compara cu cele originale marca PAL (cele care se gasesc pe Skodele vechi). Aveti cumva astfel de platini si sunteti dispusi sa le vindeti? Dar sa fie cehesti si noi! Multumesc anticipat!

incearca la Zoly,Tg. Mures[trimite prin posta].stiu ca are platini de Jawa.insa sunt cam piperate! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si la magazine de piese auto, eu ( CULMEA! ) am gasit la mine in oras platini pentru skoda si au costa doar 95.000 anul trecut. Cred ca cele de jawa TS seamana cu cele de skoda.

Editat de calin_cz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost si in piatra neamt magazin de piese pentru automobile comuniste, aveau de toate pt Skoda, Lada, Wartburg, Trabant si tot neamul lor........dar l-au inchis. Cum il pot gasi pe Zoly din Tg. Mures? Aveti cineva numarul lui de telefon?

 

 

0722669946

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate se pare am gasit la platini de Skoda, dar nu sunt PAL ci BERU.........pentru cei interesati, seria este 0 340 100 411 KS 411. Acum revin si eu cu intrebarea: Sunt bune? A mai avut cineva platini de astea?

Editat de Auxois350
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...