Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Apropo...daca e ok vremea si aveti chef...maine pe la 18:30 ne-am putea vedea la Barbarossa. Sa punem de-o iesire.

Dar nu uitati...pentru Bogdan iesim. :moto:

Asta daca va intreaba cineva :moto: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai daca il folosesti si tu cum trebuie ( adica sa citesti mai mult decat ultimul reply) o sa vezi ca si iesirea de ieri s-o anuntat (la pag 67 ).

La urmatoarea iesire sa fci schimb de telefoane cu cativa motoristi si o sa fii anuntat si prin sms.

Bafta si drum de gabor free sa ai ! :blbl: :moto:

:) cum de mi-a scapat nu stiu.... poate c-am fost ingrijorat de vecinu-mio, care o picat cu motoru (n-are nici 14 ani) un yamaha dt (sau td :moto:) de 125 la vreo, zicea el 100 ( altii ziceau 70-80)...... dar mergea oricum pe drum pietruit si plin de gropi....noroc ca n-are "numa" amandoua picioarele julite in unele locuri pana la carne si si pe burta a julitura de vreo 10x5cm dar aia foarte urata

PS consecinte:motor indoit in mai multe locuri si de la pietrele aruncate un geam de Fiat Punto spart

coptilu ii bine nu-l dor numa juliturile nimic altceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) cum de mi-a scapat nu stiu.... poate c-am fost ingrijorat de vecinu-mio, care o picat cu motoru (n-are nici 14 ani) un yamaha dt (sau td :moto:) de 125 la vreo, zicea el 100 ( altii ziceau 70-80)...... dar mergea oricum pe drum pietruit si plin de gropi....noroc ca n-are "numa" amandoua picioarele julite in unele locuri pana la carne si si pe burta a julitura de vreo 10x5cm dar aia foarte urata

PS consecinte:motor indoit in mai multe locuri si de la pietrele aruncate un geam de Fiat Punto spart

coptilu ii bine nu-l dor numa juliturile nimic altceva

coptii coptii....bn ca nu s-a rupt cv in el :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am avut rs..ii prima mea mobra

restul au comentat aiuria ...mi se pare destul de clara intrebarea.....

nush ce vad astia gresit in ea :moto:

ps:nu va mai certati pt nimic

Asfalt uscat :)

 

Ai dreptate Sergiu . Ai PM , tinem legatura :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A doua zi de paste, Luni, mergeam cu Dacia prin Surdesti, inspre Cavnic, si incep frate sa vina din directia opusa cam 10 moto verzi toate, cred ca Kawasaki....Imediat au inceput sa apara si baietii de prin zona cu ale lor......tare peisaj....imi venea sa ma duc si eu acasa dupa a mea, da aveam de mers la udat :rusinica:

Oare ar avea loc intre voi un incepator cu un Hornet 600?

Editat de vladut50
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A doua zi de paste, Luni, mergeam cu Dacia prin Surdesti, inspre Cavnic, si incep frate sa vina din directia opusa cam 10 moto verzi toate, cred ca Kawasaki....Imediat au inceput sa apara si baietii de prin zona cu ale lor......tare peisaj....imi venea sa ma duc si eu acasa dupa a mea, da aveam de mers la udat :rolleyes:

Oare ar avea loc intre voi un incepator cu un Hornet 600?

 

Da bineinteles. De ce nu? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A doua zi de paste, Luni, mergeam cu Dacia prin Surdesti, inspre Cavnic, si incep frate sa vina din directia opusa cam 10 moto verzi toate, cred ca Kawasaki....Imediat au inceput sa apara si baietii de prin zona cu ale lor......tare peisaj....imi venea sa ma duc si eu acasa dupa a mea, da aveam de mers la udat :rolleyes:

Oare ar avea loc intre voi un incepator cu un Hornet 600?

Dik 10 ... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie asa mi s-a parut, si eram cu Dacia, deci am avut vreme sa ma uit :rusinica:...in fine, erau multi si verzi, apoi poate gresesc, in fine.

Daca cumva aveti de gand sa faceti un traseu inspre Baia Sprie (Gutin sau Cavnic, da nu Sapanta ca pana acolo mor, cu 3 saptamani de experienta lol) dati anunt.

Editat de vladut50
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine iesim ? e ceva concert sau asa ceva se pregateste prin centru ce e acolo ?

 

 

nu stiu ce sa zic.. da vineri ce se intampla?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumea nu se prea sperie de vreme. Dar s-a inventat si notiunea de timp. Unii au mai mult...unii mai putin. Dat fiind ca a fost zi libera azi...banuiesc ca s-au strans mai mult decat ieri..nu stiu. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta asa este. Cu timpu' liber ii problema. La noi nu-i ca si in alte tari membre .uie. Lucrezi 8 ore, dupa care iti vezi de un hobby, sau iesi pe o terasa cu prietenii. Putini au un asemenea servici.

Ce ziceti maine sa bem o cafea/suc/ce o fii in Satu Mare? Pe la ora 15-16 sa ne adunam. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am iesit dimineata cu inca cativa la un ceai , da ploua de abia vedeam prin viziera .

poate maine e mai bine :rusinica:

tocmai am schimbat placutele de frana la suza si is oarecum in rodaj cu frana fata , un pic de vreme pana ce se uzeaza un pic sa prinda perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo sus cineva ii iubeste pe motoristi. Azi i-o ascultat pe motoristii care si-au plantat ceapa, rosii si flori :rolleyes: . De maine ii cald si soare pe traseul Baia Mare-Satu Mare.

Si daca citesti cu doua reply-uri mai sus ti-ai si gasit motocicleta buna ( mitza dai un suc pt asta :rusinica: )

Editat de vazilro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...