Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

"Deea".... cand te-am vazut m-am luat dupa tine :( dar nu te-am ajuns... am vazut cand ai luato spre balastiera :D, da nu am mai mers dupa voi... :P

cand m-am intors m-am intalnit cu "tibi" si ne-am oprit intre judete si a mai venit unul cu un gs :o:D

da ce ati facut pe vremea asta in apa?? :) :D

 

si-au spalat motoarele in balastiera :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Deea".... cand te-am vazut m-am luat dupa tine :rolleyes: dar nu te-am ajuns... am vazut cand ai luato spre balastiera :(, da nu am mai mers dupa voi... :D

cand m-am intors m-am intalnit cu "tibi" si ne-am oprit intre judete si a mai venit unul cu un gs :P:D

da ce ati facut pe vremea asta in apa?? :o :)

 

Ati fost in Apa ? Trebuia sa zici ca poate mergeam si noi cativa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, din surse neoficiale am auzit k in weck-endul acesta in sm se tin ceva liniute, imi puteti spune mai multe?

 

In 25 Mai este expozitie auto . Acum 2 si 3 ani se faceau curse seara dupa expozitie , dar numai de masini . Anul trecut parca nu le-a mai dat voie asa ca nu stiu . Weekend-ul acesta sunt Zilele Orasului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 25 Mai este expozitie auto . Acum 2 si 3 ani se faceau curse seara dupa expozitie , dar numai de masini . Anul trecut parca nu le-a mai dat voie asa ca nu stiu . Weekend-ul acesta sunt Zilele Orasului .

Si anul trecut au fost curse de mashini.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si anul trecut au fost curse de masini da nu stiu cu ce ocazie.ti-am vazut motorul si tie raulciurus in SM.pe atunci aveai Honda...

Editat de naked
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea ciurus, cred k pe multi ii manaca in palma :(

:D apoi noh...se mai intampla :lol:

 

si anul trecut au fost curse de masini da nu stiu cu ce ocazie.ti-am vazut motorul si tie raulciurus in SM.pe atunci aveai Honda...

A fost ceva tuning show ... mi-e dor de motorishk honda...dar noh acu-l incalec pe spiderman cu vreo 50 cai mai multzi...

 

Din pacate nu pot veni in SM dumineca aceasta, treaba prin Cj, termina faculta cumnatzica si trebe incurajata... :(

 

Numai bine si asfalt uscat, :lol:

Raul :blbl:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-32280-1211396732_thumb.jpg

Si anul trecut au fost curse de mashini.... :lol:

 

Nu am mai tinut bine minte , oricum o sa fie de data aceasta , sigur .

 

Articol :

 

 

Auto TuningShow 2 Satu Mare pe 25 mai

 

19.05.08 18:15

 

După succesul primului eveniment, organizat in septembrie 2007, cu participarea a mai mult de 6000 de spectatori, 75 de expozanți Âşi 70 de concurenți, Âşi în acest an vom avea parte de petrecere automobilistică în Satu Mare: maÂşini modificate, show prezentat de animatori de rang internațional, adrenalină, concurs de accelerare, fum de cauciucuri, expoziție de maÂşini de epocă Âşi alte surprize.

 

Organizatorii Auto TuningShow 2 Satu Mare: 25ora.ro, 365hp.ro Âşi Ger-Bog pregatesc un program diversificat, plin de adrenalină Âşi distracție automobilistică. Vor fi Expo Tuning, maÂşini de valoare impresionantă, modificate în interior, exterior sau de performanță, tuneri de fabrică sau de specialitate din România Âşi Ungaria, proprietari ai maÂşinilor deosebite, modificate, premiate la concursuri, maÂşini modificate din Satu Mare vor fi expuse pe platoul Centrului Nou, începând de la ora 10; Concursul de accelerare: 201m, organizate în parteneriat cu ACR-filiala Satu Mare, cu accent deosebit pe securitatea traseului, Âşi pe securitate în parc ferme, cu distanță de frânare mărită.

 

De asemenea va exista si un Retromobil expo, la acest eveniment se va lansa în public Asociația Retromobil Satu Mare, într-o parte rezervată vor fi expuse automobile de epocă restaurate sau în curs de restaurare.

 

Auto TuningShow 2 va oferi publicului un spectacol mai mare, cu intrare gratuită pt spectatori, siguranță deplină Âşi, datorită locației excelente, vizibilitate maximă a întregii piste a Bulevardului Transilvania, unde parcarea va fi interzisa de sambata, pentru a elibera toate cele patru benzi concurentilor. Bulevardul va fi inchis circulatiei incepand de duminica, (25 mai), dimineata.

Editat de Jock3r69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit , da totusi , cand ne faceti o vizita ?

Habar nu am, de cate ori ne-am dus sau am vrut sa mergem pana la APA ...am luat-o in freza de la vreme :(

 

Sa vedem, cel mai tarziu la sf saptamanii viitoare, mergem la intrunire la Oradea :lol: :lol:

 

Numai bine, :(

Raul

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de magazinul de langa piata, care mai este cu echipament si accesorii?

Incearca ... 0741-316.708 Istvan :lol:

 

Daca iesiti dati un fir .... :lol:

Daca nu ploua ne vedem la 18:00 la barba...e OK? :blbl: :D :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am, de cate ori ne-am dus sau am vrut sa mergem pana la APA ...am luat-o in freza de la vreme :(

 

Sa vedem, cel mai tarziu la sf saptamanii viitoare, mergem la intrunire la Oradea :lol: :lol:

 

Numai bine, :(

Raul

 

 

Drum bun sa aveti . Cum e drumul catre Oradea ca n`am fost demult , cand am fost ultima oara era facuta o portiune buna din el .

 

 

P.S : Am facut rost de afis in romana , pentru cei care nu inteleg maghiara + locatia , pentru cei din alte orase .

post-32280-1211541268_thumb.jpg

post-32280-1211541288_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dar nu mergem pe mesteacan.... :lol:

hai noh...ca nu am fost de mult timp pe acolo... :lol:

Sau noh, hai pana la Apa... :(

Sau pe Gutin...dar e cam nashpa drumu' :(

 

Defapt e mai bine pana la apa, ca e mai drept drumu si te reobishnuieshti pe racheta... :blbl:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...