Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai salut la toti

 

e naspa sa vezi cum se programeaza cate o plimbare si altii stau la soare sau umbra :laugh: ...inca nu avem cu ce sa ne plimbam.....dar lasa ca vine ea

 

apropo ..uite ce-mi vine....din pacate nu e de 1300 dar e bun si asa :lol:

pana atunci va fac un ciuda simplu.....cu cate o bere la 5 minute :D :P :D :D :lol:

post-33309-1213116125_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut la toti

 

e naspa sa vezi cum se programeaza cate o plimbare si altii stau la soare sau umbra :rock: ...inca nu avem cu ce sa ne plimbam.....dar lasa ca vine ea

 

apropo ..uite ce-mi vine....din pacate nu e de 1300 dar e bun si asa :lol:

pana atunci va fac un ciuda simplu.....cu cate o bere la 5 minute :D :P :D :D :lol:

sa ai noroc la mandrie :laugh: ....cand o vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut la toti

 

e naspa sa vezi cum se programeaza cate o plimbare si altii stau la soare sau umbra :lool: ...inca nu avem cu ce sa ne plimbam.....dar lasa ca vine ea

 

apropo ..uite ce-mi vine....din pacate nu e de 1300 dar e bun si asa :D

pana atunci va fac un ciuda simplu.....cu cate o bere la 5 minute :lol: :P :kali: :laugh: :lol:

 

hehe...:box:....baftoc "nenea"...:-L..cand ne intalnim la prima tura cu motoarele noi?....nu ti-e dor de GeSy?... :whip: .....las` ca tragem noi pe motoarele astea noi sa uitam de gs-uri.... :D :rock: .....sa fie intr-un ceas bun si sa dea domnu sa nu fie incidente..acuma sa o sa avem ceva "jucarii noi"....abia astept prima iesire..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...:whip:....baftoc "nenea"...:lool:..cand ne intalnim la prima tura cu motoarele noi?....nu ti-e dor de GeSy?... :D .....las` ca tragem noi pe motoarele astea noi sa uitam de gs-uri.... :lol: :D .....sa fie intr-un ceas bun si sa dea domnu sa nu fie incidente..acuma sa o sa avem ceva "jucarii noi"....abia astept prima iesire..... :P

sal

 

nu stiu cand va fi prima iesire cu suz...cel nou....azi am primit confirmare ca e in remorca deja si vine catre casa :D :kali: .Deci e pe drum..semn bun

 

vom vedea dupa :laugh: ..pana atunci :lol: ..cate o bere :rock:

 

tu cum stai ..a venit noul motor??????....nu mai dai nici o veste......a cam trecut ceva vreme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari !

Am revenit in gasca celor pe 2 roti si eu impreuna cu hondita 929 rr. Abia astept sa ies la primbare da momentan sunt la inceput si fac eforturi sa ma tin de Andreea, noroc cu liniile drepte ca mai recuperez si eu cate un pic.

Asta e ... trecerea de la gs 500 la 929 rr este foarte grea ! O sa pun si poze cu ea curand dupa ce le fac.

Ce sa zic , am luat motoru asta dupa ce l-am vazut doar in poze si filme pe net , imi place tare mult , da nu recomand nimanui posesor de gs sau asemanator sa treaca la 900 ca o sa si roage moartea. Nu mai e nici o distractie , drumu e doar concentrare si concentrare si atentie .

Fazele alea ca rupe aderenta sub tine si te omoara si etc povesti de speriat copii cu monstrii si bau bau is neadevarate , stabilitatea e fantastica fata de gs 500 , parca e lipita de drum , manevrabilitatea e un pic greoaie in sensu ca e mare dar incep sa ma obisnuiesc. Atata ca nu poti abuza de ea sa bagi mana in gaz ca taranu cum faceam la gs fara sa se intample ceva ... pana in 6000 de ture e o scumpete de motor iar peste apar problemele cum am vazut chiar in ziua cand am pus numarul la venire de la mogosa . Mergeam cu andreea la 50 la ora intr a 2 a si am tras mai violent de gaz pana la 8000 si m-am trezit ca a ridicat fata cam 2 palmi de la sol doar asa din acceleratie da am pus repede jos ca inca nu ma tine de talente de astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

 

nu stiu cand va fi prima iesire cu suz...cel nou....azi am primit confirmare ca e in remorca deja si vine catre casa :friends: :blink: .Deci e pe drum..semn bun

 

vom vedea dupa :D ..pana atunci :crack: ..cate o bere :P

 

tu cum stai ..a venit noul motor??????....nu mai dai nici o veste......a cam trecut ceva vreme

 

am primit si eu acuma de juma de ora telefon ca mi-a incarcat motoru....si ca vineri seara sau sambata dimineatza ii aici...acuma sper sa fie totul in regula....e NEGRU... :peace: :banana: .....nu am mai dat nici un semn ca au tot aparut numai probleme...si am tot fost amanat cu motoru asta....dar de luni is pe motor....daca totoul e in regula...si iar om tot motori :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit si eu acuma de juma de ora telefon ca mi-a incarcat motoru....si ca vineri seara sau sambata dimineatza ii aici...acuma sper sa fie totul in regula....e NEGRU... :peace: :bounce: .....nu am mai dat nici un semn ca au tot aparut numai probleme...si am tot fost amanat cu motoru asta....dar de luni is pe motor....daca totoul e in regula...si iar om tot motori :crack:

In sfarsit... :banana:

Dar totushi incearca sa fi pe motor numai de miercuri dupa ce-l inmatriculezi :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iesim mai azi ? dati careva un sms ceva

nr rosu se da pe loc , mai precis in 2 ore mi au dat mie acuma cand am pus la hondita

 

 

revin ... poate se opreste ploaia !!!! la naiba

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iesim mai azi ? dati careva un sms ceva

nr rosu se da pe loc , mai precis in 2 ore mi au dat mie acuma cand am pus la hondita

 

 

revin ... poate se opreste ploaia !!!! la naiba

Daca au itzi dau...

daca nu...stai pana miercu-joi cand le fac :friends:

S-a oprit ploaia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit... :bounce:

Dar totushi incearca sa fi pe motor numai de miercuri dupa ce-l inmatriculezi :friends:

raul.....luni dimineatza am numere rosii pe motor...deci..luni seara sunt pe el.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se amana intrunirea de la Brasov!!!!!!!!!! :friends:

/index.php?...p;#entry1234293

 

Recunoaste-ti gay-ul. Cine ghiceste are o bere, de la inculpat. :bounce: :crack:

post-7665-1213306598_thumb.jpg

Editat de Buggy12000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm e alex a nostru care cred ca sa mai linistit oleaca:))

Gresit!!!! Mumia!!! :crack:

Se pare ca numai din greseli invatam. ..Sa speram ca o sa revina cat mai repede printre noi cu hecimobilu :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se amana intrunirea de la Brasov!!!!!!!!!! :friends:

/index.php?...p;#entry1234293

 

Recunoaste-ti gay-ul. Cine ghiceste are o bere, de la inculpat. :bounce: :crack:

 

acuma bine ca nu ii mai rau....ca arata interesant asa cu capu plecat...saracul...sanatate maxima.si sa dea domnu sa isi revina cat de iute sa urce iar pe mobra..:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raul.....luni dimineatza am numere rosii pe motor...deci..luni seara sunt pe el.... :peace:

Bafta... :D

Sperantza moare ultima... :banana:

Oricum ar trebui udat, dar se pare ca se ocupa ploaia de asta... :crack:

 

Se amana intrunirea de la Brasov!!!!!!!!!! :blink:

/index.php?...p;#entry1234293

 

Recunoaste-ti gay-ul. Cine ghiceste are o bere, de la inculpat. :D :ok:

Apoi eu nu shtiu care e mai gay...ala din poza sau ala care nu a reushit sa intoarca poza inainte de a o posta... :kiss:

In rest... :bounce: BAFTA la cei care merg catre Timisoara, sau au vrut sa mearga... :)

 

Gresit!!!! Mumia!!! :P

Se pare ca numai din greseli invatam. ..Sa speram ca o sa revina cat mai repede printre noi cu hecimobilu :friends:

Nu mai...Mumia revine... :lol:

 

Se amana intrunirea de la Brasov!!!!!!!!!!

/index.php?...p;#entry1234293

 

Recunoaste-ti gay-ul. Cine ghiceste are o bere, de la inculpat.

Nu ar fi trebuit sa pui poza...serios... Mai bine-l lasa-i in durerile lui... :D

Apropo sa pun si eu "ceva" in original scanat ?

 

Deci sa curga berile...oioioi...George da de beut, serios...sper HeciBogdan ...ar trebui :( si sa nu uitam de Andreea care s-a tras pe funduletz o luna de zile...

aah si Mihaitza cu bestia lui care se ridica pe o roata la 50 km/h cu a doua...el trebuie sa dea dublu'...

 

Hai sa fim noi sanatoshi, sa mai franam in curbe sa ocolim "petele de ulei" KOKSO si totul a fi ok...

 

Asfalt uscat, sper...

 

Numai bine,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vine si motoru lu george ne adunam sa consumam alcool asta dupa ce motorim inainte desigur ca sa nu fim tentati dupa sa ne ia permisele ... fac io cinste taxi acasa si un rand de bere , george sper ca al doilea :friends:

legat de hodita " sau monstru cum i zici tu " am testat si se pare ca ridica in 1 2 si chiar 3 putin daca tragi de gaz constat si mult , daca tragi frumos si mai incet nu ridica , pana in 6000 de ture e f manevrabil si bland , peste nu am incercat decat pe linie dreapta un pic si m am cam speriat asa ca am lasat o balta cu talentele .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci copilul de rusine...si tu ai fost mumie. :bounce:

Degeaba v-ati chinuit sa ghiciti cine e...ca tot eu o sa primesc berea....pentru ca am facut un drum pana la bogdan la garaj. :crack:

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vine si motoru lu george ne adunam sa consumam alcool asta dupa ce motorim inainte desigur ca sa nu fim tentati dupa sa ne ia permisele ... fac io cinste taxi acasa si un rand de bere , george sper ca al doilea :banana:

legat de hodita " sau monstru cum i zici tu " am testat si se pare ca ridica in 1 2 si chiar 3 putin daca tragi de gaz constat si mult , daca tragi frumos si mai incet nu ridica , pana in 6000 de ture e f manevrabil si bland , peste nu am incercat decat pe linie dreapta un pic si m am cam speriat asa ca am lasat o balta cu talentele .

 

din cate vad io aici...cam rau o sa ne imbatam cativa... :crack: ......apoi 3 oameni care dau de baut...ii multisor.... :friends:......da in orice caz.....trebe udate cu "alcool" raul,nu cu ploaie....ca ruginesc apoi.... :bounce: .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...