Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Heci 1....... ce sa faci....asa-s motoarele astea...yamaha parca :P :) :)

 

:clap: Acuma am vazut ca si Zoro ii motociclist. Nu era suficient spidergayman :) Eu pariez pe spiderman, ca ataca de la distanta cu panza... :P :cheers:

zoro nu ii motociclist......ZeRO poate.....si inca nu stie prea multe..inca ii la inceput.....degeaba da spyderman cu panza.....nu-i destul... :bigstar: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mama dar ce multe s-au discutat de dupa masa....La spiderman era de asteptat sa se termine cladirea (cauciucul)......si de Bogdan nu cred ca putem zice ca ii gixxergay...ca doar are si el blonda lui... :)

Si apropo.....Gutinul nu va place?....ii mai palpitant decat Mesesul...k mai vezi cate o rata (kacsa) cum prinde o "pata de ulei"...culmea e ca numai pentru el sunt astfel de pete. :)

 

 

 

 

PS: Bogdan....vezi ca ti se aduna berile...una pentru drumul pana la garaj....si a doua pentru ca te-am scos din faza de gixxergay....dar daca nu vrei sa dai bere poti da si un jack cu energizant. :)

Ba se poate...TRUST ME !! :laugh:

 

Pe Gutinu am fost ieri... :clap:

ceva poze... :bigstar:

post-5937-1213514375_thumb.jpgpost-5937-1213514395_thumb.jpgpost-5937-1213514410_thumb.jpg

post-5937-1213514424_thumb.jpgpost-5937-1213514439_thumb.jpgpost-5937-1213514458_thumb.jpg

post-5937-1213514474_thumb.jpg

 

Si normal :) ca nu se putea fara o :) ... pana ... :cheers: :P

post-5937-1213514552_thumb.jpgpost-5937-1213514564_thumb.jpg

 

Macar asa l-am tot pus pe cel nou... :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no mergem pe meses luam barcile si :P :P

Bagami-as putzuleaua in ea ploaie... :) :bigstar:

 

Apropo, un mic filmuletz... Kokso in ACTION ...

 

Ieri pe Gutinu... :)

 

 

 

Si m-a pus draq sa dau motoru' la ZOZO ... :cheers: :laugh:

 

Si mai am ceva, tocmai primita de la un prieten...

Poza lu' CRISTI POP - polimuisztul din Baia Mare...

 

post-5937-1213519095_thumb.jpg

 

Deci f.u.c.k. IT !!

 

 

PS...

SI DACA VA INTREBATI CINE E ZOZO ...

 

 

:) Atentzie minorilor... :clap:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il filmam pe Sebi si nu am vazut, numa ca trece spydey pe langa mine :cheers: ...

 

Deci nu te-a intrebat daca ii dai motorul la o tura? Eu pentru o faza din asta cred ca ii si luam capul jos. Nu stiu cum de nu te-ai enervat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il filmam pe Sebi si nu am vazut, numa ca trece spydey pe langa mine :cheers: ...

 

asa da...zozo ii urmasu lu kocso.....care motor are chei in contact el il ia...pana le-or da de pamant si i-a strange de gat careva.....pfiu......motoru si femeia nu se dau ....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea bine va place pe Gutinu' ...

 

Care a mai "adormit" pe curbe? :kiss: :D :blink:

 

Normal ca ne place Gutinu. Ii super..mai ales noaptea...ca nu circula nimeni.

Nu a adormit nimeni pe curbe....noi suntem aia mai treji. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saptamana asta ploua aproape zilnic ...ce porcarie . nici nu mai am chef de nimic .

eu sper la un drum asa mai lung ca sa pot sa ma destind putin , am constatat si eu de ce ma rupea de fata pe gutin honda , era suspensia fata reglata la super hard , am pus pe cel mai moale si acuma situatia s-a schimbat mult in bine .

 

am dat o tura de gutinu asa de test , si cu toate ca era cam ud am ramas surprins de ce face o reducere a presiunii putin in roti si suspensia pe moale .... blade a meu e dintro data mai prietenos .

 

raul pls zi si mie de unde ai luat chestia aia de ghidon ??? amortizoru ala , am ajuns la faza la care incep sa invat demaraje si schimb pe la 8 9 mii treapta 1 si 2 pana la 3 cand las gazu ca se apropie de 150 si problema e ca simt cum ridica fata daca trag mai tare si mi sa nu carecumva sa il apuce sa faca ceva voblaj ... ma gandesc mai bine sa previn eu din timp .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si merg zilnic , in fiecare zi fac cam 50 km pana o sa ramai surprinsa de unde am invatat sa conduc mobra asta noua .

si nu fi rea ca te am chemat da ai zis ca nu vi ca faci curat . de fiecare data te chem cand merg , si maine merg si la fel si maine o sa te intreb :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WWW.LOUIS.DE

Si acolo bagi codul 10045242 Vezi ca Andrei dib Ferneziu aduce de pe louis, te pot ajuta si eu de pe e-bay, poate afli mai ieftin... dar numai pe sambata - dumineca, cand ajung inapoi deoarece acu sunt plecat...away :D

 

Numai bine,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok thx raul , o sa l comand la salar , am catalogul nu i problema de facut comanda doar ca acuma astept salaru .

deea :D invitatie maine la plimbare oficiala si in scris , unde vrea muschii tai puiuc , ma duc sa dorm da ti dau un tel maine de la lucru sa vad daca ai chef de plimbarica .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...