Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

serus mi motoristilor......haideti la cluj....:kali:....ca ii plin de motoare....nervoase.... :kali: ...numa bine si asflat uscat....

ce beteshig faci in cj? te-ai dus sa vezi motoare ...nervoase?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, me bag si eu in seama cu o intrebare, Care stie unde e in Baia Sprie ceva magazin cu specific moto? am fost azi sa-l caut dar zau ca nu l-am aflat, am nevoie de ulei motul 5100, iar duminica era tipul care are magazinul din baia sprie cu echipament de vanzare in targul auto si zicea ca are ulei.

mersi numai bine :kali:

Editat de badogistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu purtatzi costum... ca in oras nu trebuie:)))))

Da ce beteshig ai meshterit? :kali:

 

salutare, me bag si eu in seama cu o intrebare, Care stie unde e in Baia Sprie ceva magazin cu specific moto? am fost azi sa-l caut dar zau ca nu l-am aflat, am nevoie de ulei motul 5100, iar duminica era tipul care are magazinul din baia sprie cu echipament de vanzare in targul auto si zicea ca are ulei.

mersi numai bine :kali:

post-5937-1214634096_thumb.jpg

 

sper sa te descurci...

Daca nu afli / sau nu are atunci da un tel la 0745-662.869 - Dani (scuteru') are pe minerilor atelier, si el comercializeaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu purtatzi costum... ca in oras nu trebuie:)))))

ai mestere......esti bine ?.....futal maniu de masinist tampit.....ca asa am auzit io ca nu ti-o acordat prioritate careva.....pfiu.....griji de tine

 

ce beteshig faci in cj? te-ai dus sa vezi motoare ...nervoase?

am motorit.....ca sa am motiv sa beau...:kali:.....ca doar asa ii sta bine la motorist....in fiecare pauza trage un alcool...:kali:.....motoare nervoase?...sau figuri in cap?......sai si una si alta.... :kali: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu purtatzi costum... ca in oras nu trebuie:)))))

Stf kinder. Bine ca nu-i mai rau. Mah...sincer era pacat de combinezonu ala, daca mai faceai 2-3 zgarieturi pe el era gata de capu lui :kali: . da un tel cand mergi la asigurari si merg cu tine. Amu dute si maseaza glezna la fata, ca altceva sigur nu accepta. Fa-te bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clasicul tip de accident.....nu i-a acordat unul cu o dacie papuc prioritate.

Mai mult sau mai putzin... :kali:

 

bine a fi si la vara cald... bine ca nu a fost mai rau...

Cine nu beleshte ochii :kali: ...beleshte... :nono: putzuleaua... :nono:

 

ai mestere......esti bine ?.....futal maniu de masinist tampit.....ca asa am auzit io ca nu ti-o acordat prioritate careva.....pfiu.....griji de tine

 

 

am motorit.....ca sa am motiv sa beau...:nono:.....ca doar asa ii sta bine la motorist....in fiecare pauza trage un alcool...:nono:.....motoare nervoase?...sau figuri in cap?......sai si una si alta.... :kali: :kali:

Mishto ...fain ... cu a fost drumu' ...? presupun ca nashpa pana-n gherla... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult sau mai putzin... :kali:

 

 

Cine nu beleshte ochii :kali: ...beleshte... :kali: putzuleaua... :kali:

 

 

Mishto ...fain ... cu a fost drumu' ...? presupun ca nashpa pana-n gherla... :kali:

 

pana in dej am fost singur pe drum...:nono:.....din dej m-am rugat sa ajung odata in cj...si din livada in cluj raliu..:nono:...sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Need help!

 

Va rog, ziceti-mi ceva scoli pt. cat. A in Baia Mare.

Daca stiti va rog recomandati-mi pe cineva serios care chiar face orele de practica.(daca se poate, si ce moto foloseste)

Am auzit de la prieteni...: "..am facut jaloane inainte cu o ora de examen si gata...am luat..."

Da ma intreb, ce saracie poti invata din asta...? :kali:

 

P.S. imi pare rau ca nu am facut odata cu cat B..acus 4 ani..(nu era microbu' prezent :kali:,acum e..iremediabil :kali: )

 

multumesc anticipat.

 

Noroc! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Need help!

 

Va rog, ziceti-mi ceva scoli pt. cat. A in Baia Mare.

Daca stiti va rog recomandati-mi pe cineva serios care chiar face orele de practica.(daca se poate, si ce moto foloseste)

Am auzit de la prieteni...: "..am facut jaloane inainte cu o ora de examen si gata...am luat..."

Da ma intreb, ce saracie poti invata din asta...? :kali:

 

P.S. imi pare rau ca nu am facut odata cu cat B..acus 4 ani..(nu era microbu' prezent :nono:,acum e..iremediabil :kali: )

 

multumesc anticipat.

 

Noroc! :kali:

Salutare,

e un instructor blond...Buggy12000, e prezent si aci pe forum...

 

Faci cu un Suzuki GN250, si crede-ma ca faci poligonul...e super serios...el a scolit-o si pe sotzioara mea :kali:

0745-258.348 :kali:

 

Numai bine,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

e un instructor blond...Buggy12000, e prezent si aci pe forum...

 

Faci cu un Suzuki GN250, si crede-ma ca faci poligonul...e super serios...el a scolit-o si pe sotzioara mea :kali:

0745-258.348 :kali:

 

Numai bine,

Raul

SAL

 

SUNA-L CU INCREDERE ...PANA NU FACI TOATE ORELE IN POLIGON NU DAI EXAMEN.....CREDE-MA LE FACI PE TOATE..E DE INCREDERE

 

cum a fost drumul ,george.......dupa atata bautura??? :kali: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL

 

SUNA-L CU INCREDERE ...PANA NU FACI TOATE ORELE IN POLIGON NU DAI EXAMEN.....CREDE-MA LE FACI PE TOATE..E DE INCREDERE

 

cum a fost drumul ,george.......dupa atata bautura??? :P :jump:

uai.........noroc ca era zi lumina afara....ca altfel cred ca ma si puneam sa dorm in ceva sant...:jump:....cand am mers incolo o fost lat drumu......cand m-am intors tare ingust era.... :jump: :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Need help!

 

Va rog, ziceti-mi ceva scoli pt. cat. A in Baia Mare.

Daca stiti va rog recomandati-mi pe cineva serios care chiar face orele de practica.(daca se poate, si ce moto foloseste)

Am auzit de la prieteni...: "..am facut jaloane inainte cu o ora de examen si gata...am luat..."

Da ma intreb, ce saracie poti invata din asta...? :jump:

 

P.S. imi pare rau ca nu am facut odata cu cat B..acus 4 ani..(nu era microbu' prezent :P,acum e..iremediabil :D )

 

multumesc anticipat.

 

Noroc! :D

Salut. Din data de 7 iulie incep o noua serie. Pana atunci pun la punct si iesirea in trafic cu elevii. Numarul meu de tel este 0745.258348, scoala Ticu.

 

Salutare,

e un instructor blond...Buggy12000, e prezent si aci pe forum...

 

Faci cu un Suzuki GN250, si crede-ma ca faci poligonul...e super serios...el a scolit-o si pe sotzioara mea :P

0745-258.348 :ok:

 

Numai bine,

Raul

:jump:

 

SAL

 

SUNA-L CU INCREDERE ...PANA NU FACI TOATE ORELE IN POLIGON NU DAI EXAMEN.....CREDE-MA LE FACI PE TOATE..E DE INCREDERE

 

cum a fost drumul ,george.......dupa atata bautura??? :jump: :jump:

:jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma da ce fain ii sa umbli fara tricou prin oras...:D ca altfel nu pot ... toata lumea se uita la tine.....:jump:))

se uita la tine ca eshti julit tot... :jump:

 

Tu chiar circuli prin oras fara tricou? Nu esti normal....... :jump:
:P :jump:

Cum a fost? la apa sau unde ati fost? :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri la Iojib am vazut ceva motoare , ma gandesc ca erau baietii din Baia Mare .

 

Raul dupa tine v-am recunoscut deoarece eu eram la celalalt restaurant , tu aveai jacheta albastra pe tine . Si noi am fost pe acolo , da putini ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...