Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

0742.636581 - Andrei, el se ocupa si cu montaj :D

 

Bai Rica cel gay cu id de femeie...vad ca te cam plictisesti la munca. Acum meditez...iti vine randu :scratch:

 

 

Ii clar....s-a pus un blond sa mediteze. Va dura ceva vreme....muuullltttaaa vreme. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ii clar....s-a pus un blond sa mediteze. Va dura ceva vreme....muuullltttaaa vreme. :scratch:

 

amu oare incepe "cat-blond-fight!!!!"?......:kali:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bobo ...nota 2 stai jos ...!!!!

 

:lol: :lol: ;) mah.....voi va plictisiti tare rau cand nu sunteti pe motor..... :lol: :crack: :peace:

 

Nu nu....blonzii intotdeauna se inteleg intre ei....sunt deobicei in lumea lor. ;)

 

ce????blonzii au o lume a lor?.... :kali: :D ...care ii aia?...... :scratch:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ;) ;) mah.....voi va plictisiti tare rau cand nu sunteti pe motor..... :lol: :D :peace:

......

Deci sincer, nu eu (Raul) am edit pozele si am facut rost de ele... :scratch: ...

 

Sotzioara mea cea scumpa si draga i-a promis la bobo acu vreo luna ca-i va platii inapoi ...e vb de ceea ce a scris bobo acu cateva pagini...faza ASTA !!!

 

Deci, eu doar am pus sus pozele... :lol: recunosc ca :kali: , cu foarte mare placere... :crack:

Editat de daniela_ciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe drum inapoi a fost limpezirea dupa baia de la apa la lumina fulgerelor si uscarea la vantul de la furtuna ... ff interesant si palpitant

Hm...chiar foarte interesant... desi o fost mai placut acasuca pe uscat...mai mult sau mai putzin... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm...chiar foarte interesant... desi o fost mai placut acasuca pe uscat...mai mult sau mai putzin... :scratch:

 

voi v-ati stricat de cap?....:kali:.....in loc sa beti si sa va chefuiti sambata seara.....v-ati udat la oua.....:D:P:P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai le-am facut pe toate. Am facut si baie.....calare pe motoare, am si beut........bere fara alcool :scratch: , si am si facut ceva constructiv.....am lipit afise si am impartit fluturasi pt duminica viitoare. :kali:

 

 

Hehe..da....a fost fain.....ne-am distrat. Naspa de astia care au baut bere fara alcool. A mea a fost mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe..da....a fost fain.....ne-am distrat. Naspa de astia care au baut bere fara alcool. A mea a fost mai buna.

 

pai tu esti singura care s-o distrat...ca cu bere fara alcool numa ruginesti....:rock::P.........

 

Bestiala Baba de la sfarsit... :crack: ...PRO TV !!

Suntem o nenorocire... :lol: :lol: :baldy: :D ;) :scratch:

 

:kali: :lol: :peace: ...crapa-i-ar bostanu ala de cap sa-i crape......sub guma unui motor in timp ce face burnout..... :D ...o nenorocire ii ea....ca s-o nascut..pftiu.......:rock: ;) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tu esti singura care s-o distrat...ca cu bere fara alcool numa ruginesti....:kali::P.........

 

 

Pai eu am grija de mine..sa nu cumva sa ruginesc....ca vasile cristi si mishu cred ca vor rugini. :scratch:

Oricum...si iesirea de azi a fost beton.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am grija de mine..sa nu cumva sa ruginesc....ca vasile cristi si mishu cred ca vor rugini. :kali:

Oricum...si iesirea de azi a fost beton.

Salut la toti de unde e cald si bine ....

:D Bogdan sigur nu rugineste .... :crack: ... sa stiti ca doar pt voi am beiut .... :scratch:

post-20422-1219602810_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acesta e ultimul meu post de luna asta pana in 15 sept ... va doresc distractie placuta pe aeroport si pe unde o sa va mai plimbati cu motoarele , si cu cei care mergeti in turu tarii ne vedem pe 3 sept la george la garaj . pana atunci salutari din antalia :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acesta e ultimul meu post de luna asta pana in 15 sept ... va doresc distractie placuta pe aeroport si pe unde o sa va mai plimbati cu motoarele , si cu cei care mergeti in turu tarii ne vedem pe 3 sept la george la garaj . pana atunci salutari din antalia :kali:

Oleeee :D Distractie sa ai!!!! Heciul ala de Honda nu-l lasi la nimeni? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti de unde e cald si bine ....

:D Bogdan sigur nu rugineste .... ;) ... sa stiti ca doar pt voi am beiut .... :scratch:

 

hoho...domnu...cum ii acolo in statul pensionarilor?...:D......griji de tine..si mai bea si altceva decat "light"...:crack:..numa bine sanatate

 

acesta e ultimul meu post de luna asta pana in 15 sept ... va doresc distractie placuta pe aeroport si pe unde o sa va mai plimbati cu motoarele , si cu cei care mergeti in turu tarii ne vedem pe 3 sept la george la garaj . pana atunci salutari din antalia :peace:

 

bah ala.......noi ne distram oricum....:lol:.....tu oare...fara motor atata vreme,ce o sa faci?.....:lol:.....cred ca vine cineva din antalia mai cracanat decat un cowboy.....:lol:......have fun maistro!!!!

 

Oleeee :baldy: Distractie sa ai!!!! Heciul ala de Honda nu-l lasi la nimeni? :kali:

 

asa i-am zis si io...sa mi-l lase mie....sa aiba companie hornetu in garaj..;)...ca asa...blade-ul....uita meserie si imbatraneste singur in garaj la el....:rock::D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, cum e in florida?

Si aci nu ma refer la cum e berea !?!?!??!!! :angry:

E bine si caaald .... dar mi-e dor de civilizatie ... aici parca sunt in Cuba ... :kiss:)

Mai am 3 zile si ma intorc "acasa" in Illinois ... drept sa spun in nord imi place mult mai mult ...

 

 

hoho...domnu...cum ii acolo in statul pensionarilor?...:)......griji de tine..si mai bea si altceva decat "light"...:kiss:..numa bine sanatate

 

Altceva decat light nu e bine ca ingrasa .... :P :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...