Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu-i stres!!!!! Am auzit ca cei de la 750 cmc au facut senzatie :cheers: . Bravo castigatorului!!! :banana:

 

daca nu te lauda nimeni te apuci singur sa te lauzi?... :blbl: :friends: ....of of...si cam devreme ai ajuns acasa..... ;) ..ai lasat "coletul" altora? :lol: :lol: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ultim post inainte de plecarea la mare....griji de voi..asfalt uscat.....si poate data viitoare o sa se tina lumea de cuvant si nu o sa o mai dea pe intors si om fi si noi mai multi....sanatate maxima .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ultim post inainte de plecarea la mare....griji de voi..asfalt uscat.....si poate data viitoare o sa se tina lumea de cuvant si nu o sa o mai dea pe intors si om fi si noi mai multi....sanatate maxima .....

noh, da pana la urma catzi suntetzi? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ultim post inainte de plecarea la mare....griji de voi..asfalt uscat.....si poate data viitoare o sa se tina lumea de cuvant si nu o sa o mai dea pe intors si om fi si noi mai multi....sanatate maxima .....

sa va distrati si sa veniti acasa bronzati de motorit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh, da pana la urma catzi suntetzi? :friends:

 

3.......eu(zoro)...mitza(blade)...gabi(bmw)........

 

3-4 :cheers: ....Nu-i stres

Drum bun sa aveti, multa distractie si muuulte femei :blbl:

 

mersi maestre gixxer.....:lol:....sa ne auzim cu bine la revenire..... :banana: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai din tovarasii astia nu speli comunismul cu tot sapunul "cheia" din regretata lor perioada. Da' nu-i stres, ca-s niste dinozauri pe cale de disparitie. Si papagalii si-o dat seama ca nu merge cu masurarea " la ureche" a sunetului produs toba din timp ce nu o mai oprit si pe altii.

 

PCR (Politistii Comunisti din Romania) :D :D

Editat de vazilro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa speram ca nu se iau si astia de la noi dupa aia din bucuresti.....ca vedeti ca n-avem ce face contra lor....

app. forumu vad ca nu-l mai folositi, mai dati cate-o stire si aici :D serustok

Mai chici modior fiom, noi ne dam cu motoretele, motorim, suntem destul de mari ca sa avem permise. Pe forum o sa intram cand vine era glaciara :D . No chici, cum ii cbr-ica? vrea sa faca uili? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai chici modior fiom, noi ne dam cu motoretele, motorim, suntem destul de mari ca sa avem permise. Pe forum o sa intram cand vine era glaciara :D . No chici, cum ii cbr-ica? vrea sa faca uili? :D

si eu am motorit azi...cu tati......da n-am vazut pe nimeni......adik pe kacsa fara motor da atat......cbr-ica merge noroc ca am in vecini 200m de aslalt unde ma mai pot da ca in rest in curte se plictiseste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Back!!! Am revenit la normal!!! Vreau sa va anunt ca Mitica2 va imbratiseaza de pe meleaguri indepartate, tocmai din Caraibe, unde isi petrece un concediu de vis alaturi de Mitica. Cei doi s-au dus cu prietenele lor din Viile Apei si respectiv Certeze. :scratch:

PS: Mi-am pus crashpad-uri pe gixxer :) :P :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...