Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

am auzit ca pe la sfarsitul lunii o sa fie cam 7 grade:>...nu suna bine?:D)

 

Tot pot sa fie 7 grade.....ca in cazul asta poti doar sa iti satisfaci nevoia de motorit iesind la o tura de oras sau ceva.....dar toata chestia asta nu are absolut nici o treaba cu placerea de a motori. :banana:

Dar poate poate......ca pe la sfasitul lui februarie se va putea iesi..pe cand o sa am si eu permis adevarat...nu doar permis pentru juniori. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tot pot sa fie 7 grade.....ca in cazul asta poti doar sa iti satisfaci nevoia de motorit iesind la o tura de oras sau ceva.....dar toata chestia asta nu are absolut nici o treaba cu placerea de a motori. :D

Dar poate poate......ca pe la sfasitul lui februarie se va putea iesi..pe cand o sa am si eu permis adevarat...nu doar permis pentru juniori. :)

Hehehe...o sa ramana numa mishu cu arnold posesori de cbr-ici prin orash :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no vezi, GNu din poligon ii de tine :D

 

 

Nu mai stiu exact pe care topic am vazut dar voi , si aici ma refer strict la cei din BM , aveti mai multe , deci nu e nici o problema pe care dintre ele postez . Vreau sa va felicit pt revelionul pe care l-ati organizat , mai exact tema moto , am vazut pozele si am avut o impresie mai mult decat placuta . Bravo baietii , ceva iesit din comun si in acelasi timp frumos si interesant :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu exact pe care topic am vazut dar voi , si aici ma refer strict la cei din BM , aveti mai multe , deci nu e nici o problema pe care dintre ele postez . Vreau sa va felicit pt revelionul pe care l-ati organizat , mai exact tema moto , am vazut pozele si am avut o impresie mai mult decat placut . Bravo baietii , ceva iesit din comun si in acelasi timp frumos si interesant :)

Anul acesta incercam sa organizam mai multe petreceri de genul acesta, la care is bineveniti toti motociclistii indiferent de jud. sau de regiune. Urmareste topicurile din MM. O sa facem anunturile pe topicul Spiderbikers, iar in curand si pe Spiderbikers.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca in Baia Mare e o comunitate super! tineti-o tot asa! Sper ca anul asta sa ma alatur si eu voua,asta bineinteles daca voi fi primit . :lol: HAI PRIMAVARA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca in Baia Mare e o comunitate super! tineti-o tot asa! Sper ca anul asta sa ma alatur si eu voua,asta bineinteles daca voi fi primit . :lol: HAI PRIMAVARA !

Nu trebuie sa astepti primavara sa scoti capul, avem activitate si iarna si daca ne fortam ajungem ca niste ghiocei. Asa ca sa facem party.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca vorbit tare intens de plimbari?.....incepem sezonu :lol: ....sezonu de baut

pt uni da........dar pt altii deja a inceput un sezon foarte greu..........munca si iar munca pt ca trebuie sa aratam ca suntem motoristi adevarati si nu prefacuti.......vream sa aratam ca intradevar existam si noi in trafic si trebuie sa respectam ca sa fim respectati ......deci pt noi chiar nu a inceput sezonu de baut ...poate pt alti dar nu pt noi.....bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti cei care nu beu sa ridice mana sus.........mai da' nici unu'........hai mai macar unu'.............hai mai......

 

Traiasca berea (si vinul fiert of corse) .........si motoristii ! :lol:

Cat de sus sa ridic? Is putin mahmur si nu prea imi iese. La Multi Ani! Pentru Sebi, unul dintre cei mai apreciati motociclisti din Baia Mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti cei care nu beu sa ridice mana sus.........mai da' nici unu'........hai mai macar unu'.............hai mai......

 

Traiasca berea (si vinul fiert of corse) .........si motoristii ! :crack:

pentru vinu fiert si motoristi :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...