Sari la conținut

Accident,ora 15,30


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

....si ati ajuns in Craiova.... ideea ca se mai putea reuni o resedinta de judet!

 

insanatosire grabnica faultatului!

P.S. curbele de la saru sunt superbe dar si un pic pacatoase.... multe carene sunt prin padurile alea!

da-mi un numar de telefon pe mess si cand mai facem iesiri de genul acesta va sunam si pe voi (de data aceasta nu am cunoscut pe nimeni in Craiova sa vorbim).

Nu s-a mai ajuns in Craiova (doar cei 6 care s-au intors rpd).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica lui Dorin si ati facut foarte bine impartindu-va in grupuri cat despre @puc nu il mai luati in seama are numai ineptii postate , cred ca doar vrea sa enerveze oamenii ,genul clasic care nu isi lasa detaliile tocmai ca sa profite de anonimat.

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica lui Dorin si ati facut foarte bine impartindu-va in grupuri cat despre @puc nu il mai luati in seama are numai ineptii postate , cred ca doar vrea sa enerveze oamenii ,genul clasic care nu isi lase detaliile tocmai ca sa profite de anonimat.

 

Intuitie pe omul asta. Ce detalii ai avea nevoie, ca te rezolv. Unde stau? Cu ce ma ocup? Cat port la pantof? Ia sa vad, ce n-am completat la profil?

 

Asa. Profil modificat. Şo pe el cu , comentarii de genul 'moldovean <epitet_aleator>' va rog.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica si fara nici un fel de sechele. asta e cel mai important.

 

din ce am citit pe topicul asta, trag oncluzia, si se poate enerva orince, ca tipul a cazut pe prostia lui.

accident este, in sensul cuvantului, ceva care se intampla neasteptat.

pete de ulei, nisip, vaci, cai, caini NU SUNT ACCIDENTE pentru ca toti stim ca sunt pe sosea. fiecare dintre noi le-am vazut si le-am gustat cel putin o data.

 

tipul a vrut sa mearga cu o viteza pe care nu o controla si la care nu putea sa evite pericolele. a fost gresala lui. a fost prostia lui pe care sa speram ca nu o va repeta.

 

faptul ca spun prostie nu inseamna ca am ceva cu omul. doamne fereste. am cazut si eu pentru ca erau curbele mai stramte decat ma asteptam si m-am bucurat ca am reusit sa cad in sant si nu am avut masina pe contrasens, am cazut si pe nisip in curba. am fost prost si sper ca nu voi mai fi

 

numai bine si insanatosire grabnica.

important cred eu nu este sa il compatimim si sa spunem ca a alunecat si ca e ghinion ci sa il sfatuiti, cel putin apropiatii sa isi bage mintile in cap si sa mearga cu viteza pe care o controleaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma ce face baiatu? ce anume au spus doctorii

Nu avem detalii insa din cate am vorbit cu unul din bunii lui prieteni se pare ca este pe drumul cel bun.

 

In seara asta il sun pe prietenul lui si va anunt.

 

Intuitie pe omul asta. Ce detalii ai avea nevoie, ca te rezolv. Unde stau? Cu ce ma ocup? Cat port la pantof? Ia sa vad, ce n-am completat la profil?

 

Asa. Profil modificat. ÂŞo pe el cu , comentarii de genul 'moldovean <epitet_aleator>' va rog.

A zis cineva de "moldovean"? S-au te-ai simtzit tu?

Bai omule, termina, te rog!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intuitie pe omul asta. Ce detalii ai avea nevoie, ca te rezolv. Unde stau? Cu ce ma ocup? Cat port la pantof? Ia sa vad, ce n-am completat la profil?

 

Asa. Profil modificat. ÂŞo pe el cu , comentarii de genul 'moldovean <epitet_aleator>' va rog.

.... mah...tactu era matol cand te-o conceput???.....mai lasa dracului caramida aia jos:)

 

(si dupa cuum gandesti..probabil nu o sa intelegi ce am avut de spus)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avem detalii insa din cate am vorbit cu unul din bunii lui prieteni se pare ca este pe drumul cel bun.

 

In seara asta il sun pe prietenul lui si va anunt.

Coane biu,asteptam vesti foarte bune cu nerabdare... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coane biu,asteptam vesti foarte bune cu nerabdare... :bounce:

Coane,

 

Vestile sunt bune ( daca putem spune asa in ideea in care putea fi si mai rau) : Dorin este deci in Spitalul Militar. Au fost facute o serie de investigatii si de ce ne era cel mai frica a scapat: nu are nimic la coloana nici la cap, doar fractura la bratul stang. Se pune cu gips......oricum chiar daca nu este bine putem rasufla usurati.

Am vorbit aseara cu prietenul si colegul lui de serviciu, si mi-a zis ca situatia este sub control acolo la spital si in cel mai scurt timp va fi bine.

 

Bine ca nu a fost mai rau!

 

Va salut pe toti!

 

Biu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... mah...tactu era matol cand te-o conceput???.....mai lasa dracului caramida aia jos:)

 

(si dupa cuum gandesti..probabil nu o sa intelegi ce am avut de spus)

 

amice, nu-mi amintesc sa te fi injurat nici sa ma fi luat de familia lu' matale. hai sa o lasam asa cum e, daca vrei sa ma injuri, fa-o printr-un PM, nu public ca sa vada toata lumea ca esti prost crescut.

 

pace, intelegere si sanatate lui Dorin :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Stimabilule!!!

Cum de iti permiti sa vorbesti asa de niste oameni pe care nu ii cunosti?????

Cum de iti permiti sa vorbesti fara sa cunosti datele problemei?????

 

Nu iti inchipui cat mai enervat!!!!

 

PS:Chiar asa: tu erai cu masina sa inteleg ca pe motor nu am vazut sa treci pe langa noi!!!!! Ahaaaa si deci te bagi in seama singur...........tu cel care pe vremea asta frumoasa decat sa mergi cu motocicleta ai preferat sa iti dai cu parerea despre niste oameni care azi au reunit 3 resedinte de judet.........

Bafta mult Dick!!!!

 

Oricum nu meriti detalii despre cele intamplate.....

 

BIU

 

PS:Daca te superi exprima la telefon ....il ai in semnatura....

 

 

 

sa dea domnu'

 

 

 

Are A din 2003 si din cate stiu a rulat....cei drept de putin timp pe Fazer.....insa.....se poate intampla oricui, din pacate.......

Hai sa fie bine!!!!!1

 

Cam mult venin stimabililor. De unde atata vehementa si pentru ce? Nu mi se pare ca omul a invinuit pe cineva, oricum nu in masura sa justifice o astfel de atitudine din partea ta.

 

Chill...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam mult venin stimabililor. De unde atata vehementa si pentru ce? Nu mi se pare ca omul a invinuit pe cineva, oricum nu in masura sa justifice o astfel de atitudine din partea ta.

 

Chill...

mi-am cerut scuze PM

 

Azi am vorbit cu Dorin la telefon si este ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...