Sari la conținut

Suzuki Tl 1000 S


boobi
 Share

Postări Recomandate

Salutare. As vrea sa aflu de la cine are sau a avut TL1000s cateva pareri (pro si contra). M-am documentat si eu cat de cat, insa as dori sa aflu si parerile unora care au calarit asa ceva. Multzumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre TL1000 pot sa iti zic ca e bestiala!! are un prieten de-a tatalui meu in strainatate si cand ne-am dus la el ma urc eu pe motor si mi-a oferit sa mi-l dea sa il conduc dar mi-a fost frica nefiind motoru meu si neavand experianta necesara dar de sunat suna tare tare de tot si arata super! nu mai zic cum fuge ca a facut omul cateva drive by de nici nu il vedeam asa ca daca ai vrea sa iti iei asa ceva iti zic GO 4 IT!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara amortizor de directie se pare ca este mortala. Are niste probleme mari, dar rezolvabile, cu ghidonajul la viteze mari la schimbarea de directie, mai ales pe denivelari mici. De vina e amortizorul rotativ de pe spate. In rest e buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre TL1000 pot sa iti zic ca e bestiala!! are un prieten de-a tatalui meu in strainatate si cand ne-am dus la el ma urc eu pe motor si mi-a oferit sa mi-l dea sa il conduc dar mi-a fost frica nefiind motoru meu si neavand experianta necesara dar de sunat suna tare tare de tot si arata super! nu mai zic cum fuge ca a facut omul cateva drive by de nici nu il vedeam asa ca daca ai vrea sa iti iei asa ceva iti zic GO 4 IT!! :drink:

:) :bounce: Asta da parere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...