Sari la conținut

Este A Mea Deci E Frumoasa.


Placebo
 Share

Postări Recomandate

Moto-Guzzi Nevada 750.

Mai am doua mai vechi:

Honda CB400N

Tula 200

Plus un BMW din '50 (cu atas) si o motoreta...

boala grea domnule... amandoi bunicii mei (Dumnezeu sa-i ierte) erau atinsi de virus. :ph34r:

post-49-1087223196_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Din pacate este dezmembrat si nici acte nu cred ca mai am. A fost folosit de catre bunicul meu si nu mai este inmatriculat din 1970. Si dupa o discutie cu tatal meu am realizat ca v-am indus in eroare :ph34r: nu este BMW este BSA 500cc. din 1942-1943.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( rusinea nu ar fi a mea. Este dezmembrata da cand m-am nascut ("taicamiu" nu prea le are). Apropos esti singurul care stie de BSA :ph34r: din persoanele cu care am vorbit. Sti vreun site despre BSA?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
:baldy: Din pacate este dezmembrat si nici acte nu cred ca mai am. A fost folosit de catre bunicul meu si nu mai este inmatriculat din 1970. Si dupa o discutie cu tatal meu am realizat ca v-am indus in eroare  :baubau: nu este BMW este BSA 500cc. din 1942-1943.

BSA intre 42-43 a fabricat 2 modele M20 si M21 cu un cilindru, primul de 496ccm si al doilea de 596ccm. Tu de care ai si cat e de complet? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta si fac, am vorbit deja cu mesterii.

Intr-o saptamana ne apucam de treaba.

Cat despre bunicii mei ... maniaci.

Unul dintre ei facea cascadorii pe strada principala a satului in fiecare seara la 7 (in tineretile lui :baubau: "Dumnezeu sa-l ierte") asa ca tot satul se aduna la spectacol.

Cat despre celalalt ( :baldy: Dumnezeu sa-l ierte si pe el) a fost la randul lui atins puternic de virus si facea tara pe motor.

Sper sa nu-i dezamagesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta si fac, am vorbit deja cu mesterii.

Intr-o saptamana ne apucam de treaba.

Cat despre bunicii mei ... maniaci.

Unul dintre ei facea cascadorii pe strada principala a satului in fiecare seara la 7 (in tineretile lui :baubau: "Dumnezeu sa-l ierte") asa ca tot satul se aduna la spectacol.

Cat despre celalalt ( :baldy: Dumnezeu sa-l ierte si pe el) a fost la randul lui atins puternic de virus si facea tara pe motor.

Sper sa nu-i dezamagesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...