Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare, se pare ca diseara o sa muncesc pana pe la 22-23 si maine cam toata ziua :scratch:

Insa duminica o sa plec unde o sa vad cu ochii ( si cred ca o sa vad spre sud. As cam vrea sa vad unde se varsa Oltul in Dunare)

Daca mai sunteti prin Bucuresti duminica si aveti chef de o plimbare mai domoala ( eu merg mai inshetisor asa... :friends: ) discutam sambata seara ce si cum.

 

Anjin

 

//ce mi-as fi dorit sa ajung si eu in seara asta la intalnire. As fi venit si eu cu Matilda...

Editat de Anjin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, se pare ca diseara o sa muncesc pana pe la 22-23 si maine cam toata ziua :scratch:

Insa duminica o sa plec unde o sa vad cu ochii ( si cred ca o sa vad spre sud. As cam vrea sa vad unde se varsa Oltul in Dunare)

Daca mai sunteti prin Bucuresti duminica si aveti chef de o plimbare mai domoala ( eu merg mai inshetisor asa... :friends: ) discutam sambata seara ce si cum.

 

Anjin

 

//ce mi-as fi dorit sa ajung si eu in seara asta la intalnire. As fi venit si eu cu Matilda...

Nu-i bai, primavara abia a venit si urmeaza o vara lungaaaa...o sa ai timp sa vii cu Kizu :kiss:

Si eu ma cam oftic la niste faze cu motoreta mea, dar asta e...e abia inceputul sezonului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenitzo, daca esti prin Bucale duminica te iau de-un ghidon si plecam :friends:)

@Stefan : stai linistit ca e ca mersul pe ...bicicleta :kiss: Chiar asa, cat se plateste ITP-ul?

Vedem, negoiciem, tratam :scratch: Dar sunt sanse sa nu fiu in tara :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha...da mai da... du-te tu la aia cu ceafa lata :kiss: si pe urma vin eu pe malu' asta-lalt si ne facem cu mana de pe o parte pe alta a Dunarii :scratch:

 

In alta ordine de idei, sper ca nu o sa mai fiu la fel de bizon si cu moto asa cum am fost cu masina cand, dupa 2 ani mi-am luat o mare amenda ca uitasem sa imi fac ITP-ul. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha...da mai da... du-te tu la aia cu ceafa lata :friends: si pe urma vin eu pe malu' asta-lalt si ne facem cu mana de pe o parte pe alta a Dunarii

 

In alta ordine de idei, sper ca nu o sa mai fiu la fel de bizon si cu moto asa cum am fost cu masina cand, dupa 2 ani mi-am luat o mare amenda ca uitasem sa imi fac ITP-ul.

:kiss: Oricum sa ai grija de tine cum mergi and staff... (god! am inceput sa sunt ca mama :scratch: ) :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

de 2 saptamani sunt si eu un chopperist care sta in Dristor.

Sper sa ajung si eu pe la una din intalniri sa ne cunoastem.

Bun venit Maked! te asteptam cu placere la intalnirea noastra de vineri de la statia de metrou titan, gura din parc intre orele 19-20.

 

Pacat ca ati fugit aseara asa repede, pe la 11 a inceput dezmatul, am dansat Lambada, si alte cele pe muzica anilor 80 :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Maked! te asteptam cu placere la intalnirea noastra de vineri de la statia de metrou titan, gura din parc intre orele 19-20.

 

Pacat ca ati fugit aseara asa repede, pe la 11 a inceput dezmatul, am dansat Lambada, si alte cele pe muzica anilor 80 :friends:

AI fost echipata cu fustitza si tocuti de 16? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la ora 14 eu plec spre ploiesti cu ovy

 

nE-AM SALUTAT/......

:friends: neee...echipament moto :scratch:

Ravenitzo bine ca nu mai am dinti ca rupeam hainele de pe tine cu ei daca te vedeam cu genuncherele la inaintare.......Ha ha ha

Merge careva maine la vulcanii noroiosi?plecarea e pe la 10.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nE-AM SALUTAT/......

 

Ravenitzo bine ca nu mai am dinti ca rupeam hainele de pe tine cu ei daca te vedeam cu genuncherele la inaintare.......Ha ha ha

Merge careva maine la vulcanii noroiosi?plecarea e pe la 10.......

:scratch: Bre sper sa apuc si eu sa ies odata cu voi la o plimbarica, din pacate maine nu pot ca am planuri deja, insa titani: va recomand sa mergeti cu militarii sunt niste "nebuni" :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...